مخفیکاری شستشو و COVID-19: ترور در داخل یک دلار General Warehouse

به روز رسانی: پس از Daily Beast منتشر شده این کارکنان به خانه فرستاده شدند جمعه پس از دیگری COVID مورد تاييد شده بود. در یک بولتن به کارگران این شرکت گفت: از آلوده کارمند, “خود را روز گذشته در ساختمان چهار شنبه, ژوئن 11 سال 2020 است.” هنوز توجه داشته باشید اضافه شده این شرکت خواهد “از سرگیری عملیات امروز, این شب در 6:00 p. m. انتظار ما برای دیدن شما وجود دارد.”

یک کارمند اشاره کرد و در پاسخ به: “هیچ کس احساس امنیت کنه.”

دلار کلی رونق در طول coronavirus بحران, استخدام هزاران نفر از کارگران به نگه دارید تا با تقاضا برای محصولات خود را. اما در یکی از این شرکت های گرجستان, انبار, کارکنان, ترس از این سود در آینده خطرناک قیمت.

مرکز توزیع در جکسون حدود 40 مایلی جنوب آتلانتا تا به حال حداقل چهار مورد تأیید از COVID-19 و کارگران وجود دارد می گویند سرپرستان نشده است راستگو در مورد دیگر ممکن است عفونت در انبار. کارکنان نیز گفت: روزانه وحش است که برخی از افراد اخراج شده جریمه و یا مجبور به رفتن بدون پرداخت در هفته های اخیر برای امتناع از کار روز خود را زیر موارد تایید شده.

حدود 3:45 صبح روز چهارشنبه ژوئن 10, شب شیفت کارگران می گویند و مدیران آنها را به خانه فرستاد زود و بدون توضیح. زمانی که آنها در سمت چپ ساختمان آنها خال خال پیمانکاران از یک شرکت تمیز کردن در خارج از انتظار را در وسیله نقلیه خود را.

“ما هرگز ترک که در اوایل” یک کارمند گفت: روزانه وحش. “آنها به ما گفت که آن را فقط برای امشب. در ابتدا گفتم خوب این عجیب و غریب است.’ اما زمانی که من بیرون رفت و من با دیدن این پاکسازی شرکت در آمده بودم: “آه ای خداوند. این یک مورد دیگر از COVID.'”

حدود دو ساعت بعد, Dollar General, صبح شیفت شروع به چکه در خود روال متوسط چک انجام شده توسط پرستاران در طرفین ورودی راه است. کارکنان می گویند یکی از این پرستاران هشدار داد کارگران وجود دارد می خواهم یک مشکوک COVID-19 صورت شبانه—که پس از تایید جمعه است و در حال حاضر دوم در یک هفته.

هنگامی که آنها به تصویب بازرسی کارکنان انبار خواستار پاسخ از سرپرستان و حاضر به کار در اعتراض به اتهام عفونت است.

“آنها sugarcoating آن به ما گفتن وجود ندارد هیچ مورد گفت:” یک منبع که با این نسخهها کار صبح شیفت برای $18.50 یک ساعت. آنها خواسته ناشناس باقی می ماند و از ترس از عذاب از کارفرمای خود. “آنها مردم را به کار و یا ترک.” این منبع افزود که جکسون انبار شده تمیز کردن روال هر شنبه. “چرا که آنها می آیند در یک تصادفی سه شنبه شب؟”

این منبع گفت: این شرکت برنامه تلفن برای کارکنان ذکر شده چهار تأييد COVID-19 موارد در انبار: در آوریل 10, 16 آوریل, آوریل 3 و 2 ژوئن.

در 9 آوریل ایستگاه تلویزیون محلی WGXA گزارش داد که مرکز توزیع تا به حال هیچ تایید موارد COVID-19 اما که یک کارمند شد در انتظار نتایج آزمون. به دلیل مشکوک مورد انبار تعطیل “به صورت گسترده تمیز کردن توسط یک شخص ثالث نظافت شرکت” Dollar General گفت: خروجی اخبار.

وقتی که من بیرون رفت و من با دیدن این پاکسازی شرکت در آمده بودم: “آه ای خداوند. این یک مورد دیگر از COVID.’

یازده روز بعد WGXA نشان داد یک کارمند تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و انبار می خواهم برای یک ضد عفونی کننده از ساختمان است. “در حالی که این مرکز تعطیل است همه کارکنان هستند که برای پرداخت به طور منظم برنامه ریزی شده ساعت” به WGXA گزارش اشاره کرد.

مری کاترین Colbert, سخنگوی دلار طور کلی تایید کرد یک کارمند آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در ژوئن 5, اما گفت که این شرکت “در حال حاضر بی اطلاع از هرگونه موارد تایید شده در ما Jackson تسهیلات است.” این شرکت همچنین “انجام یک برنامه ریزی تمیز کردن در اوایل صبح روز چهارشنبه.”

میشل گفت: یکشنبه, ژوئن 10, تمیز کردن اطراف 3:30 صبح “بود که یک برنامه ریزی پیشگیرانه تمیز کردن و مربوط به چهار شنبه, ژوئن 5, مورد تایید شده.” معلوم نیست چرا تمیز کردن نیست اعلام کرد به شب-شیفت کارکنان جلوتر از زمان.

“پس از یادگیری از تایید تشخیص ما در زمان اقدامات پیشگیرانه برای توقف عملیات برای انجام گسترده و تمیز کردن کامل توسط یک شخص ثالث نظافت شرکت” کلبرت اضافه شده است. “در نتیجه که نظافت, ما از سر عملیات برای حمایت از این کار ضروری و خدمات است که فروشگاه های ما در حال انجام برای جوامع ما در خدمت است. همه کارکنان پرداخت شد به طور منظم برنامه ریزی شده ساعت طول این زمان.”

میشل گفت که هر شرکت پروتکل کارمند که تست مثبت مورد نیاز خواهد بود به قرنطینه در خانه برای 14 روز خواهد بود و برای آنها پرداخت می شود به طور منظم برنامه ریزی شده ساعت. “افکار ما هستند و با ما کارمند و ما آنها آرزوی بهبود سریع,” میشل اضافه شده است.

“ما همچنان به برقراری ارتباط با کارکنان ما به طور منظم به آنها یادآوری از مراحل به کمک شامل و یا جلوگیری از گسترش COVID-19 ویروس و همچنین اقدامات آنها را اگر آنها تجربه علائم شده اند و یا در تماس با کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19,” میشل گفت.

یک سوم دلار کلی کارمند گفت: روزانه جانور از COVID-19 ترساندن این هفته “هیچ کس آگاه از هر چیزی تا زمانی که ما آن را شنیده از مردم در شیفت شب و برخی از پرستاران. آنها تا به حال fumigated انبار کمتر از دو ساعت است.”

این کارمند گفت: بوی از تمیز کردن سریع خیلی قوی, یک زن باردار که با این نسخهها کار در موجودی راه می رفت و به دنبال آن برخی از چنگال برداران و دریافت چکرز. و که یک مدیر گفت که گفته کارکنان “شما دو انتخاب دارید: شما کار و یا رفتن به خانه. اگر شما به خانه شما خواهد بود و پاسخگو برای یک نقطه بر حضور خود را.”

“من یکی که تصمیم به ماندن” ادامه داد: سومین کارمند. “از آنجا که من می دانم آن را قطعا یک نگرانی بالا اما من احساس تا زمانی که ما داده شد واقعی مجوز را بدون شمارش نقطه مقابل ما, من تا به حال به ماندن.”

هیچ کس آگاه از هر چیزی تا زمانی که ما آن را شنیده از مردم در شیفت شب و برخی از پرستاران.

کارمند گفت: خانواده خود را به خصوص نگران آنها ممکن است قرارداد این ویروس در انبار چرا که اعضای خانواده به تماشای کودکان کارکنان در طول ساعات کار. کارمند دوش بلافاصله در بازگشت به خانه به عنوان یک احتیاط.

“ما فقط اعداد و آمار به آنها” کارمند گفت: این شرکت حضور و غیاب, سیستم نقطه که کارمند ادعای رهبری به مردم از دست دادن شغل خود را در طول بیماری همه گیر. “مگر بالاتر-تا احساس خود را در ایمنی و سلامت از نگرانی است.”

این شرکت با ارسال کارکنان خانه در اوایل روز جمعه, ژوئن 5 پس از یک کارگر coronavirus آزمون برگشتم مثبت است. یک کارمند بولتن اظهار داشت: کار و زمینه های مشترک از جمله قالبهای و ساعت زمان خواهد بود تمیز کرد. توجه داشته باشید اضافه شده: “بدون در نظر گرفتن این واقعیت است که ما بر این باورند که [یک] محیط امن برای شما به کار امروز ما را ساخته اند این تصمیم به لغو مانده از خود را تغییر خواهد کرد و از سرگیری عملیات به دنبال[s].”

کارگران توصیه می شود به نشان می دهد تا برای دیگر نوبت صبح روز یکشنبه روز خود را خاموش. “ما انتظار داریم به شما وجود دارد” این خبر گفت: با توجه به عکس از صفحه نمایش reviewed by The Daily Beast. (یکی از کارکنان گفت: ما برخی از کارکنان است که نمی آیند به کار یکشنبه پایان داده شد. دلار به طور کلی نمی پاسخ به سوال ارسال شده از طریق ایمیل در مورد اتهام خاتمه دادن و یا چه گزینه های کارکنان داده می شود اگر آنها احساس نمی کنم آن را بی خطر به کار می کنند.)

دلار طور کلی یکی از بزرگترین خرده فروشان اعلام کرد در ماه مارس که این امر دو معمول آن استخدام رای دادن و اضافه کردن 50,000 کارکنان به صفوف خود را تا پایان مارس به منظور دیدار با تقاضا برای آیتم های خانگی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

ماه گذشته فوربس رتبه تنسی مبتنی بر شرکت به عنوان یکی از “شرکت پاسخ” برای دیدار با چالش های کروناویروس. دلار کلی که اهداف کم درآمد و با درآمد متوسط مشتریان در شهرهای کوچکتر و مناطق روستایی ذکر شده بود در شماره 24 در میان کشور 100 بزرگترین کارفرمایان, برای, در میان چیزهای دیگر, سازماندهی, خرید ساعت برای سالمندان و سرمایه گذاری نزدیک به 60 میلیون دلار در قدردانی از کارکنان پاداش.

در حالی که مطبوعات نشان می دهد مشتری-کارکنان خدمات ارائه شده با ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست این شرکت صادر نشده مشابه اطلاعیه در مورد پروتکل های در حال اجرا در آن مراکز توزیع.

مادر جونز به تازگی گزارش دلار به طور کلی در فروشگاه کارکنان مناسب و بدون حمایت. وقتی که یکی از کارولینای جنوبی فروشگاه را دریافت ماسک یک کارمند زن خنده دار عکس صورت پوشش است که به نظر می رسد ساخته شده از T-پیراهن پارچه. دانیل سنگ, سابق, شرکت, تحلیلگر ادعا می کند او از کار اخراج شد برای بالا بردن بیش از حد بسیاری از سوالات در مورد ایمنی و برای بخش خصوصی سازماندهی کارکنان فروشگاه آنلاین. (دلار به طور کلی رد فسخ سنگ “به هر دلیل غیر قانونی” و گفت که “یک سیاست تحمل صفر به صورت غیر قانونی مقابله به مثل” با توجه به بیانیه ارائه شده به مادر جونز.)

در ضمن دلار به طور کلی مراکز توزیع در جای دیگر گزارش کرده اند COVID-19 موارد از جمله در کنتاکی فلوریدا و پنسیلوانیا است.

یک کارمند که با این نسخهها کار در جکسون انبار گفت: تازه ترین فرد برای تست مثبت برای COVID-19 گذشته در داخل ساختمان در ژوئن 2, اما همکاران به کار ادامه داد تا زمانی که نتایج آزمون تایید شد در تاریخ 5 ژوئن.

“چرا تعطیل نمی کردن تا زمانی که شما دریافت نتایج به عقب؟” “به نظر می رسد مانند آنها در مورد مراقبت از علامت دلار به جای کارکنان.”

“هیچ راهی وجود دارد به درستی پاکسازی یک ساختمان مانند این که” کارمند گفت: روزانه وحش. “به منظور تولید وجود دارد هیچ راهی برای ما به فاصله اجتماعی. اگر ما در راهروی ما راست بر بالای هر یک از دیگر.”

کارمند نگرانی از آنجا که برخی از کودکان مبتلا به آسم. “اما هنگامی که شما را در یک مخمصه که در آن شما به خانه فرستاد بدون پرداخت آن را هم من پرداخت صورتحساب و یا من در خانه می نشینند و همین حالا پرداخت کنید و من را در خیابان” گفتند.

“آنها به ما گفت که کار تماس شما را مجبور به نشان می دهد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de