در یک مقیاس شبیه هیچ دیگر COVID-19 همه گیر شتاب جهانی تغییرات اجتماعی و اقتصادی که در غیر این صورت گرفته اند سال به درک. امروز ما شاهد کشورها در سراسر جهان مصرف محاسبه ریسک به عنوان آنها سهولت اجتماعی محدودیت. وجود دارد هیچ چیز مانند رفتن به حالت عادی ادعا فیلتر شکن پژوهش است.

“همه گیر نشان داده است که روزی از همه نوآوری. روشن است که آونگ در نوسانی است نسبت به نیاز برای انعکاس و عمیق تر تغییرات در راه ما اجرای شهرهای ما شرکت ما و جوامع ما می گوید:” Gorm Andreas Grønnevet معاون رئیس جمهور در دعا دختر کرد عراقی پژوهش است.

به عنوان دعا دختر کرد عراقی را بازوی تحقیقاتی این تیم گرفته شده است یک گام به عقب به منظور نگاه به جلو, شناسایی سه کلید پیش بینی است که شکل جدید ما پس از coronavirus واقعیت است.

پیش بینی 1: شهر جدید زیرساخت به منظور تسهیل یک راه جدید برای کار

به عنوان همه گیر نیروهای بسیاری به طور معمول کار-کارگران محدود به کار در خارج از خانه های خود را, ما می بینیم که این باز چشم مردم به این احتمال که سنتی دفتر مجتمع های نه چندان ضروری ، بیشتر و بیشتر مردم شروع به تنظیم به کار از راه دور یا از خانه و یا در نزدیکی خانه برای مثال در یک شرکت کار فضا. ما انتظار داریم همه گیر برای سرعت بخشیدن به این روند است. بیشتر دولت ها شروع به دوباره فکر می کنم راه آنها سازماندهی شهرستانها خود را دوباره تخصیص منابع بیشتر به دیجیتال و ارتباطات زیرساخت به عنوان تعدادی از کارگران عامل از خانه و یا co-فضاهای کار را افزایش می دهد.

این مراکز اجازه خواهد داد که کارگران به طور پراکنده در سراسر شهرها و نزدیک به مناطق مسکونی به کاهش رفت و آمد و زمان مورد نیاز است. کمتر رفت و آمد به معنی کمتر زمان صرف شده در ترافیک و ترافیک کمتر در کل که منجر به آلودگی کمتر تمیز کننده هوا و بهبود سلامت عمومی و افزایش بهره وری و بهره وری. در مجموع بعد از همه گیر شهرستانها را ببینید در کمتر سنتی دفتر مجتمع و بیشتر هاب و به عنوان یک نتیجه تبدیل شدن به طور فزاینده زیست محیطی و پیاده پسند.

پیش بینی 2: استخدام + AI = Match

همراه با مستندات آمد عواقب اقتصادی. در حالی که میلیون ها شغل از دست داده بودند و ما نیز شاهد نوع جدیدی از مشاغل ظهور برای مقابله با نیازهای منحصر به فرد ناشی از این بیماری همه گیر و محدودیت های جدید در مهاجرت. در بازار کار اشباع شده با کارگران آواره و نیروی انسانی جدید نیاز دارد اشکال سنتی استخدام فقط بیش از حد طولانی و بسیاری موجود skillsets هستند و نیاز مبرم به روز رسانی. ما پیش بینی است که هوش مصنوعی (AI) دارای کلید برای تبدیل اشتغال برای بازی بهتر است.

توسط پردازش جامع اطلاعات پس زمینه در مورد کارفرمایان و نامزدهای بالقوه الگوریتم فیلتر کردن نامناسب و مواضع نامزدها و اتصال به حق متقاضیان با حق کارفرمایان. سرعت و دقت از AI headhunting بود نه تنها در کاهش زمان و پول صرف شده در جستجوی شغل و کارمندان جدید را نیز کاهش حجم معاملات به عنوان شانس برای یک بازی کامل بین دو طرف را افزایش می دهد.

هوش مصنوعی کمک خواهد کرد که کارگران نگه دارید تا به روز بحرانی شناسایی شایستگی های آنها نیاز به آموزش خود را به آماده شدن برای آینده و همیشه در حال تغییر بازار کار. بینش و مهارت برای آینده و چگونه آنها می توانند upskill در پیشبرد را نیز به افراد جوان و بیکار پا در تبدیل شدن به جذاب نامزدها برای کارفرمایان.

پیش بینی 3: جمعیت حرکات به نجات

داده ها در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای از ابزار های مهم در مبارزه با گسترش سریع بیماری های عفونی است. اخیر استفاده از جنبش مردم داده در طول COVID-19 نیز باعث بزرگ حریم خصوصی بحث است. تماس برای حفاظت از حریم خصوصی فرد به طور فزاینده ای بلندتر به همین دلیل است که ما پیش بینی یک آینده افزایش استفاده از جمع ناشناس اطلاعات از تلفن همراه سیگنال های به جای استفاده از برنامه داده های مکان.

یک بررسی کسب و کار هاروارد مقاله گواه است که telco داده ها را می توان در بهداشت عمومی اورژانس مسئول و anonymised فرمت با استناد به دعا دختر کرد عراقی را در همکاری با محلی مقامات بهداشتی به مدل پیش بینی و پاسخ به شیوع بیماری در سراسر جهان اخیرا در نروژ و دانمارک است. قبلی مطالعات فیلتر شکن در پاکستان و بنگلادش در پیش بینی گسترش دانگ و مالاریا نیز ثابت کند که جمع آوری اطلاعات تحرک را بهبود می بخشد دقت اپیدمیولوژیک مدل را قادر می سازد از دولت ها و مقامات بهداشتی بهتر به هدف خود را مهار اقدامات و همچنین تلاش های امدادی. افراد نگران برادر بزرگ مشاهده می خواهد اطمینان می دانم که این محل آثار تنها به ارائه یک نمای کلی از کل سفر الگوها و داده های گزارش شده تنها ردیابی حرکات گروه.

پتانسیل برای تحرک تجزیه و تحلیل امتداد فراتر از پیش بینی بیماری. آن را نیز می تواند کمک به شهر هوشمند برنامه ریزی, تحلیل محیطی و کمک به صنایع مانند سفر به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند. امکانات بی پایان هستند.

“این COVID-19 همه گیر رهبری همه ما را به فکر می کنم خارج از جعبه و سرعت بخشیدن به تغییرات در راه ما و کار و خدمات ما ارائه به مشتریان ما و نقش ما در جامعه است. برخی از ما اجتماعی و اقتصادی رفتار تغییر خواهد کرد به طوری که این زمان برای دولت ها و رهبران به تجدید نظر و ارزیابی آنچه باید, آنچه باید شروع کنید و چه نیاز به شتاب به ما قدم به یک پست-coronavirus آینده” می گوید: Gorm Andreas Grønnevet.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de