این بارانی را تبدیل به حیاط خلوت خود را به یک Waterpark

این سگ روز از تابستان تقریبا بر ما. در واقع من عرق کردن به عنوان من نوشتن این. آن را داغ در خارج وجود دارد و من شده است به دنبال یک راه برای خنک کردن. من ندارم اما در این لحظه من یک حیاط خلوت. و در این تابستان من ساخته شده یک سرمایه گذاری در هر دو چمن من و خنک ماندن.

هر کس باید یک بارانی در این تابستان. اگر شما بچه ها حتی بهتر است. اگر شما نمی, شما هنوز هم می خواهید یک. با استخر های عمومی و سواحل حد اکثر این است که یک راه حل عالی برای خنک کردن در راحتی از حیاط خلوت خود را. برخی از fondest خاطرات دوران کودکی شامل تابستان, بستنی چوبی در دست و فقط بی باک به عقب و جلو بین چشمه ایجاد شده توسط یک شلنگ بارانی. آنها آسان برای استفاده: فقط اتصال آن بر روی یک شلنگ آن را روشن کنید و آب را بریزید در یک قوس الکتریکی است که نشان دهنده رنگین کمان از ضرب و شتم خورشید. و در حالی که یک تن از واقعا فانتزی گزینه های را انتخاب کنید از, من واقعا فکر می کنم این یکی ساده و ساده نمی تواند ضرب و شتم. شما می توانید انتخاب کردن برای یکی با یک حصیر اما چرا را به نفع داشتن باغ خود را آبیاری هست ؟ و در حالی که آنهایی که در اطراف حرکت می کند بسیار سرد و در همه صداقت شما فقط می توانید حرکت این یکی از ساده اطراف خود را به مساوی توزیع آب در چمن خود را. نه تنها این سرگرم بچه های خود را, شما باید مقدار زیادی سرگرم و شاید حتی احساس کمی انجام در پایان روز ،

دوباره, این, بارانی, نیست, فانتزی, اما آن را نمی باید بود و واقعا اگر شما از من بپرسید نباید بود. گاهی اوقات ساده ترین راه حل بهتر از بیش از فکر کردن ، و علاوه بر همه است که واقعا مهم در پایان روز است که آن را می شود شما خیس شده و این یک کار عالی در آن است.

Kadaon چمن بارانی

از چیزهایی که ارزش صرف کمی بیشتر به محصولات شما هرگز متوجه شما مورد نیاز مورد بررسی را استدلال قانع کننده برای محصولات است که می خواهید ارتقا زندگی خود را.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای اطلاعات بیشتر و توصیه های ما را بررسی کنید کوپن سایت برای معاملات بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>