مسیحیت عجیب و غریب ترین مخلوق? جنس الفاظ

منf شما فکر می کنم پنج سال از آغاز ممکن است شما ممکن است به یاد گزارش های خبری نوید ورود یک موجود به ظاهر آخرالزمانی اهمیت به ما: قتل هورنت. گزارش از اورلئانز شده است تحت الشعاع هر دو با تحقق است که آنها کمتر دردسر کمتر متوجه و در سراسر کشور تظاهرات مورد نژادپرستی نظاممند قراردادی شکنندگی و قتل سیاه و سفید از مردم در کشور ما است. به عنوان یک لحظه حواس پرتی از کابوس واقعیت اجازه می دهد من به شما معرفی به یکی دیگر از عجیب و غریب و عجیب مذهبی موجودی: فیلم, جانوران پستاندار شبیه راسو.

غیر معمول زندگی جنسی از راسو باستانی وسواس. حتی اگر آنها نگهداری به عنوان حیوانات خانگی توسط یونانیان باستان آنها دیده می شود توسط برخی به عنوان نظر اخلاقی مشکوک. در کتاب تثنیه (به طور سنتی نسبت به موسی) ما یاد بگیرند که الفاظ است “نجس” مخلوق (لو. 11:29). اگر شما تعجب کنید که چه راسو تا به حال به کسب این عنوان کمی شناخته شده اولیه مسیحی متن به نام رساله برنابا توضیح می دهد که جانوران پستاندار شبیه راسو درگیر در برخی از “ماهواره” و “ناخالص” رفتار جنسی. نویسنده که وانمود به سفر همراه با پولس می نویسد: “[موسی] به درستی منفور راسو. برای او به معنی “شما نمی خواهد مانند کسانی که ما آنها را بشنود مرتکب شرارت با دهان در حساب خود را از نجاست; و نه شما ملحق شود به کسانی ناخالص زنانی که مرتکب شرارت با دهان. برای این حیوان conceives توسط دهان است.”

در کمتر قدیمی timey نظر: راسو باردار شدن از طریق دهان و ما باید سعی کنید برای جلوگیری از آن.

“چه ؟” شما فکر می کنید. به جز آن نبود تنها مسیحیان اولیه چه کسی به این فکر نیست. در دوران باستان وجود دارد نسبتا گسترده باور است که راسو شد آغشته از طریق گوش خود و به هنگام تولد از طریق دهان خود را. عملا صحبت کردن ریشه های این داستان ممکن است دروغ در این واقعیت است که راسو (مانند بسیاری از دیگر پستانداران) انجام شده جوان خود را در اطراف دهان خود را. در اساطیر یونانی راسو در حال به Galanthis بنده یا دوستان (بسته به اسطوره) از Heracles را Alcmene. Galanthis کلاهبرداری خدایان به منظور اجازه می دهد Alcmene به وضع حمل و به عنوان مجازات است تبدیل به یک راسو.

بعدا برخی از منابع مسیحی باید راسو حاملگی از طریق دهان و زایمان از طریق گوش است. وجود دارد حتی برخی از نسبتا صریح توصیفاتی از این در قرون وسطی psalter (کتاب مزامیر) که متعلق به خانواده سلطنتی. چه کسی دوست ندارد یک حیوان کوچک عاشقانه با نماز خود را? به همین دلیل برای برگشت به Maurizio Bettini معتقد است از آنجا که مریم باکره بود و اعتقاد بر این توسط بسیاری از مسیحیان اولیه به درک از طریق گوش است. هیچ کس می خواست وجود دارد به ارتباط بین مریم و تا حدودی تهاجمی حیوان خانگی.

رساله برنابا استفاده از این ایده با این حال بدیهی است که در مورد تنظیم خصوصی اخلاق است. ضمنی تهدید برای کسانی که فکر می کردند که “دور شدن با چیزی” با تمرین در دهان است که نه تنها می توانید آنها را حامله می که هر کس می دانید در مورد رفتار انحرافی باید از آنها مانند راسو ارائه از طریق دهان خود را. برنابا نه تنها در مورد مراقبت از دهان. پدوفیل, او می گوید, دریافت سوراخ در سراسر بدن خود را مانند خرگوش. و کسانی که “زناکاران” یا “جنسیت” تغییر جنسیت در هر سال “مانند کفتار.” نکته این است: چه چیزی شما را در خصوصی در حال رفتن به تبدیل شدن به embarrassingly ، شما نمی توانید پنهان کردن خود را در رفتار جنسی از همسایگان خود.

در حالی که خرگوش و کفتار شایسته خود داستان زندگی جنسی از جانوران پستاندار شبیه راسو همچنان از طریق دوره قرون وسطی در قالب bestiaries; compendia از اطلاعات در مورد همه انواع املاک و موجودات افسانه ای. در این جانوران پستاندار شبیه راسو است و نه فقط یک مثلی متمایز پستانداران, آن را نیز دشمن فانی از اژدهای افسانهای بالدار (فریاد به هری پاتر , طرفداران, اگر وجود دارد هر گونه سمت چپ). از جهان باستان تمام راه را به حال سرسختی از جانوران پستاندار شبیه راسو به معنای آن است که در نظر گرفته شد تنها موجودی که نیش می تواند کشتن اژدهای افسانهای بالدار. این افسانهای خواهد بود, با توجه به بسیاری از منابع نیز کشتن جانوران پستاندار شبیه راسو اما خدا weasel برای این هدف خاص.

غیر رسمی برچسب “جنسیت, جانوران پستاندار شبیه راسو” ابداع شده توسط دکتر چلسی نیکولز یک هنر تاریخی که نوشته شده در مورد راسو در هنر رنسانس در او فوق العاده اعتیاد آور سایت موزه مسخره چیزهای جالب. “در قرن 16 راسو شد گرفتن تمام دسته برای بسیاری از تله آستین سالم موجودات گوشتخوار در mustelid خانواده مانند قاقم, sables, مارتنز بلاگها stoats و سمور یا راسو. این موجودات اغلب به نظر می رسد در رنسانس پرتره های عالی رتبه noblewomen و نمایندگی های جذاب زبان از نمادگرایی.” خود را در ارتباط با جنسیت و مفهوم آنها را معنی دار و لوازم جانبی در پرتره از عروس جوان و یا زنان متاهل به طور کلی. نما با یک راسو pelt, روسری یا کیف پول در نظر گرفته شد یک نوع موفق باشید.

با توجه به نیکولز برخی بر این باورند که پوست راسو “می تواند کمک به سهولت زایمان.” مکاتبات بین اعضای خانواده مدیچی او می نویسد و نشان می دهد که برخی از زنان فرستاده ضد درد شانه خالی کردن لوازم جانبی را برای دختران خود را قبل از آنها به هنگام تولد. دیگران در آغوش نمادین ارتباط بين مفهوم عیسی (از طریق صدا و گوش) و فرض باروری شیوه از جانوران پستاندار شبیه راسو. برای کسانی که به دور از تفسیر رساله برنابا حاملگی از طریق گوش یا دهان در نظر گرفته شد پاکدامن. یکی از سخنرانی احمدی نژاد دله سر در موزه هنر والترز در بالتیمور که نیکولز نقل شامل یک کبوتر (شناخته شده کتاب مقدس تصویر برای روح القدس) بر مخلوق پوزه. موارد شبیه به این را داشته اند که شبه جادویی amuletic قدرت است که محافظت مالک از آسیب در هنگام زایمان و کمک به تضمین باروری خود را.

سفید راسو خاص بودند در ارتباط با عفاف به دلیل افسانه نگهداری می شود که آنها را تسلیم خود را به شکارچیان و نه باعث خرابی خود pelts طی یک تعقیب و گریز. لئوناردو داوینچی تصویری از یک بانو با یک قاقم’ (ca. 1490), نیکولز می گوید نشان می دهد سیسیلیا Gallerani باردار از Ludovico اسفورزا دوک میلان تا حدودی از قضا مطرح شده با یک زندگی قاقم در دامان او. عضلانی, سفید, جانوران پستاندار شبیه راسو بود در واقع یک پایه برای دوک خود را که متعلق به این منظور از قاقم یک رنسانس دوران جامعه از شوالیه. معروف ترین پرتره, اما, ملکه الیزابت یکم انگلستان ملکه باکره, که, نیکولز, یادداشت های نشان داده شده در بسیاری از پرتره با یک قاقم سفید به عنوان نمادی از پاکی و بکارت.

در 1400 سال راسو رفت و از نظر جنسی انحرافی وابسته به قضیب شکل باستان حیوان خانگی به نمادی از بکارت روح القدس و محافظ زنان در هنگام زایمان. آن را کاملا اخلاقی تب و تاب بودن ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>