سوالات مطرح شده در مورد دوم مرد سیاه پوست آويزان از درخت

به عنوان صدها نفر از معترضان با تجمع در پالم دیل کالیفرنیا در روز شنبه به تقاضا بیشتر تحقیقات مربوط به مرگ یک زن 24 ساله سیاه یافت می شود حلق آویز از یک درخت پرسش پدید آمده در مورد مرگ مشابه 10 روز زودتر و 50 مایل دور.

خانواده رابرت فولر که بدن کشف شد توسط یک رهگذر در چهارشنبه گفت: آنها باور نمی کنم او را به زندگی خود را. و در حال حاضر بستگان 38 ساله مالکوم Harsch که داشت در یک درخت در ویکتورویل در مه 31, می گویند آنها شک و تردید او خودش را کشته بود در خارج از شهر کتابخانه.

Harsch خانواده جلو آمد در روز شنبه به می گویند که آنها بر این باورند یافته های اولیه از خودکشی فقط یک راه آسان برای مقامات “برای جلوگیری از هر گونه بیشتر توجه رسانه ها است.”

معاون که نام خود را به تایید مرگ پرسش و پاسخ در مورد مواد مخدر و یا الکل استفاده از او ساخته شده بیانیه ای در مورد چگونگی coronavirus است آمار افراد واقعا سخت است ” و گفت که بند ناف USB استفاده می شد به خود آویزان,” Harsch خانواده گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

Harmonie Harsch یکی از مالکوم خواهران گفت: روزانه وحش که پلیس تا به حال ارائه نشده به همین دلیل برای توضیح خون بود بر روی مالکوم پیراهن.

“توضیح خودکشی به نظر نمی رسد قابل قبول است. وجود دارد بسیاری از راه برای مردن اما با توجه به زمان تنش نژادی, یک مرد سیاه و سفید خود حلق آویز از یک درخت قطعا نمی نشینند و با ما در حال حاضر. ما می خواهیم عدالت راحت نیست بهانه” خانواده گفت.

“مالکوم بسیار مکالمات اخیر با کودکان خود در مورد دیدن آنها به زودی. او به نظر نمی رسد افسرده به هر کسی که واقعا می دانستم که او کردند.”

مقامات شهرستان در ویکتورویل گفته اند که آنها در حال نزدیک نظارت بر رسیدگی به Harshch مرگ که هنوز هم ادامه دارد.

“وجود دارد هیچ نشانه ای در صحنه که پیشنهاد بازی ناپاک; اما علت و نحوه مرگ هنوز در انتظار” کلانتر سخنگوی جودی میلر به نقل از گفتن Victor Valley News.

در کشور همسایه لس آنجلس که در آن هزاران نفر از مردم با هم به صورت یک بنای یادبود برای فولر در جمعه شهرستان سرپرست کاترین Barger خواسته است دادستان کل خاویر بکررا برای انجام تحقیقات مستقل خود را به مرگ نزدیک گراش شهرستان سالن.

گراش مسئولان شهرستان موجب خشم عمومی در اوایل این هفته پس از صدور بیانیه قبل از کالبد شکافی انجام شده است نشان می دهد فولر افسرده بود به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پلیس گفت: روزانه وحش است که در حالی که “نشانه های اولیه” با اشاره به خودکشی آنها لزوما حکم هر چیزی و در حال انتظار برای نتایج سم شناسی.

درست مثل Harshch خانواده است گفت: آنها معتقدند چیزی نیست کاملا اضافه کردن فولر خانواده گفت: نتیجه گرفته توسط مقامات را احساس نمی کند.

“ما می خواهیم برای پیدا کردن حقیقت در مورد آنچه واقعا اتفاق افتاده است. همه چیز را به ما گفته شده است درست نیست. ما فقط می خواهم حقیقت است. برادر من نه خودکشی. او یک بازمانده. او در خیابان هوشمند” فولر, خواهر, الماس الکساندر گفت: این جمعیت در یادبود در روز شنبه.

اگر شما یا یک دوست در حال مبارزه با افکار خودکشی لطفا به ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-TALK (8255) و یا تماس با بحران خط متن از طریق پیام کوتاه به صحبت 741741

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de