روسیه christens کلیسای جامع — بدون پوتین استالین موزاییک

تازه ساخته شده, کلیسا تبدیل شده است اوج روسیه 75 جشن سالگرد پایان جنگ جهانی دوم. او نصب و راه اندازی یک پر اب و تاب موزاییک تصویر می کشد رهبر نامیده می شد پس از انتقاد از ایده.

ارتدکس روسیه اسقف کیریل وقف در یکشنبه عظیم جدید کلیسای جامع اختصاص داده شده به نیروهای مسلح خود را فقط در غرب مسکو است.

کلیسای جامع از نیروهای مسلح روسیه ساخته شده بود به مناسبت 75 سال پس از پیروزی شوروی در جنگ جهانی دوم است.

مزین, موزاییک تصویر می کشد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و دیگر مقامات عالی رتبه در اصل برنامه ریزی شده برای کلیسا در جشن روسیه 2014 الحاق کریمه.

اما پس از انتقاد از یک شخصیت فرقه در سراسر پوتین به عنوان به خوبی به عنوان اعتراض گزارش از رهبر خود موسي بود قرار نیست بر روی صفحه نمایش.

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت: در پایان مارس که پوتین آگاه بود موزاییک اما که او فکر آن را بیش از حد زودرس به جشن دستاوردهای این کشور در زمان رهبری است.

ادامه مطلب: چرا آلمانی نئو نازی ها آموزش در روسیه ؟

رسانه های روسی نیز گزارش داد که یک موزاییک پانل در اصل طراحی شده برای نشان دادن یک پرتره از استالین به طور گسترده ای برگزار شد مسئول مرگ میلیون ها نفر از مردم بی گناه بسیاری در سرکوبگر گولاگ اردوگاه کار سیستم از اتحاد جماهیر شوروی بود. اعتقاد بر این است که این ایده را کنار گذاشته شد به ویژه در نور از آزار و اذیت رنج می برد توسط کلیسای ارتدکس و دیگر گروه های مذهبی در دوران استالین از سه دهه از حکومت.

وزیر دفاع سرگئی Shoigu همراه با رهبران مذهبی و صدها نفر از لباس شخصی سربازان در این مراسم حضور داشتند در تازه ساخته شده کلیسای جامع در مسکو و حومه کوبینکا را Patriot پارک.

“این یک رویداد بی سابقه ای برای سربازان و برای همه شهروندان در کل کشور” رئیس کنونی ستاد کل نیروهای مسلح ژنرال والری Gerasimov گفت: پیش از این رویداد.

کلیسای جامع بود در ابتدا برنامه ریزی شده برای باز کردن درب های خود را در مارس 9, هنگامی که روز پیروزی است که در جشن روسیه اما افتتاح آن به تعویق افتاد با توجه به شیوع کروناویروس.

در ضمن زیادی رژه نظامی قرار می گیرد در میدان سرخ مسکو معوق شد ژوئن 24.

آمیزه ای از پوتین را رد کرد

در مارس اسقف Stefan کلیسای جامع را archpriest گفت: روسی اینترفاکس خبرگزاری که آن هنر کمیته تصمیم گرفته بود به نمایشگاه موزاییک در خط با “ای کاش رئیس دولت.” او از ارائه جزئیات بیشتر.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا می گوید چین و روسیه پشت coronavirus ‘دروغ مبارزات’

روسیه دارای یک سنت طولانی مدت از ساخت ارتدوکس نظامی کلیسا به افتخار نیروهای مسلح Gerasimov گفت.

ساخت کلیسا با هزینه 6 میلیارد roubles (86 میلیون دلار €76 میلیارد دلار) با توجه به گزارش رسانه های محلی.

mvb/rc (dpa رویترز)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>