82 درصد از کارکنان انتظار می رود به بازگشت به کار در 12-18 ماه زیراکس آینده کار بررسی نشان می دهد

جدید کسب و کار جهانی بررسی راه اندازی شده توسط زیراکس منابع شرکت (NYSE: XRX) نشان می دهد که حدود 82 درصد از نیروی کار پاسخ دهندگان در سازمان خواهد شد که بازگشت به محل کار در 12-18 ماه’ زمان به طور متوسط. در آماده سازی برای بازگشت شرکت های سرمایه گذاری در منابع جدید برای حمایت از ترکیبی از راه دور / در کار نیروی کار با 56 درصد افزایش تکنولوژی بودجه و 34% برنامه ریزی به سرعت خود را انتقال دیجیتال به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

زیراکس آینده کار بررسی انجام شده توسط پژوهش مستقل شرکت Vanson Bourne, نظرسنجی 600 آن تصمیم گیرندگان ارشد از جمله C-سطح حرفه ای از آمریکا و کانادا و انگلستان و آلمان و فرانسه که سازمان ها باید حداقل 500 کارمند است. پاسخ دهندگان گزارش چالش های ناشی از انتقال ناگهانی از کار با 72 درصد با استناد به آنها به طور کامل آماده شده از یک تکنولوژی چشم انداز. در علاوه بر این به تکنولوژی (29%) بزرگترین نقاط درد در طول مورد نیاز کار از خانه دوره بودند شکست ارتباطات در سراسر تیم/کارکنان (26%) و حفظ تمرکز (25%).

“در حالی که وجود دارد هیچ شک COVID-19 همه گیر تغییر کرده است راه ما کار تحقیقاتی ما در بر داشت که با گذشت زمان بسیاری از شرکت ها طرح برای کارکنان در محیط های اداری. این می تواند به دلایل مختلف از جمله ارتباطات و سرعت تصمیم گیری و استعداد توسعه” گفت: Steve Bandrowczak زیراکس رئیس جمهور و رئیس افسر عملیات. “در همان زمان خاموش شدن ناگهانی و مداوم هیبرید محیط کار در معرض تکنولوژی شکاف است که جدید و یا نیاز به سرمایه گذاری اضافی در ماه های آینده.”

کلید بررسی یافته ها و زیراکس takeaways عبارتند از:

 1. کسب و کار برنامه ریزی برای بازگشت اکثر کارکنان به دفتر هر چند گسترش کار از راه دور سیاست در اینجا به ماندن بگیرید.
  قبل از کار از خانه مورد نیاز بودن تحمیل 33 درصد از پاسخ دهندگان گفت: شبکه/امنیت داده ها و حفظ حریم خصوصی خود را بزرگترین نگرانی با یک نیروی کار از راه دور; 24 درصد ذکر شده بهره وری کارکنان و به دنبال آن 16 درصد با استناد به زیرساخت های فن آوری. این نگرانی ها همراه با باور های برگزار شده توسط 95 ٪ از پاسخ دهندگان که در شخص ارتباطی مهم برای توسعه شخصی و ارزیابی استعداد نشان می دهد گسترده از راه دور کار نمی خواهد جایگزین سنتی فضای کاری.

  اما در حال حاضر که کسب و کار هستند راحت تر با کار از راه دور, نگرش ها و سیاست های C-suite رهبران و آن تصمیم گیرندگان در حال تغییر. در میان کشورهای نظرسنجی در ایالات متحده است به احتمال زیاد به افزایش اعتماد به نفس در کنترل از راه دور کار (86%) و به دنبال آن انگلستان (80%) و آلمان (80 درصد) و کانادا (77%) و فرانسه (75%). همچنين 58 درصد برنامه ریزی برای تغییر کار خود را از خانه سیاست در سال آینده برجسته نیاز برای شرکت ها برای پشتیبانی ترکیبی نیروی کار است.

  ما غذای آماده: کارکنان ممکن است رفتن به دفتر همه در یک بار — و یا حتی در ظرفیت های مشابه به عنوان قبل از — اما نیاز به سازمان حمایت از نیروی کار ترکیبی است که در اینجا برای آینده قابل پیش بینی.

 2. ناگهانی stay-at-home سفارشات به سرعت نشان داد تکنولوژی شکاف.
  انتقال سریع به کار از راه دور دشوار بود برای اکثر کسب و کار با تنها 28 درصد گفت: آنها به طور کامل آماده شده و 29 درصد با استناد به فن آوری خود را به عنوان بزرگترین نقطه درد. در میان کشورهای خاص نظرسنجی, فرانسه بود حداقل به احتمال زیاد به طور کامل آماده شده برای انتقال ناگهانی به کار از راه دور در حالی که ایالات متحده آمریکا بود به احتمال زیاد به طور کامل آماده شده است. با توجه به تکنولوژی به طور خاص پاسخ دهندگان گفته خود چالش های بالا بودند از راه دور آن پشتیبانی (35%) ناکافی گردش کار راه حل (27%) و عدم ارتباطات و همکاری ابزار (22%) و عدم ابر مبتنی بر راه حل (10%). 85 درصد از رهبران کسب و کار نیز از دست رفته دسترسی و سهولت استفاده از دفتر خود پرینتر با آمریکا پاسخ دهندگان از دست رفته آنها را بیشتر (93%) و پس از آلمان (92%) و فرانسه (91 درصد).
 3. ما غذای آماده: برای کاهش در برابر آینده اختلالات مانند انتقال سریع به کار از راه دور و در نتیجه از COVID-19 شرکت ها را به سرمایه گذاری در فن آوری های جدید و به دنبال افزودن قابلیت از ابزارهای موجود برای سرعت بخشیدن به فرآیندهای انتقال دیجیتال.

 4. تکنولوژی خرید اولویت در حال تغییر به پشتیبانی بهتر کارکنان.
  به عنوان یک نتیجه از تکنولوژی شکاف کشف شده با داشتن بیشتر از راه دور نیروی کار 70 درصد از آن تصمیم گیرندگان در سطح جهان در حال reevaluating بودجه خود را صرف با شرکت های افزایش سرمایه گذاری در کنترل از راه دور تکنولوژی منابع (55%) و یا ترکیبی از راه دور و در دفتر منابع (40%). همه گیر نیز کسب و کار اولویت سرمایه گذاری در ابر مبتنی بر نرم افزار (65%) از راه دور آن را (63%) حمایت و همکاری نرم افزار (52%).
 5. سخت افزار از قبیل لپ تاپ و پرینتر بودند یکی دیگر از توجه مهم به ویژه برای شرکت های مستقر در فرانسه با 22 درصد از پاسخ دهندگان با استناد به آن به عنوان مهم ترین نیاز دارید که آن را به بهره وری و به طور کلی تجربه کاری.

  ما غذای آماده: COVID-19 تغذیه دیجیتال تحول برنامه ها و شرکت ها در حال قرار دادن یک تجدید تمرکز بر رفع نیازهای کارکنان با هر دو سخت افزار و نرم افزار.

برای اطلاعات بیشتر www.Xerox.com/MakeNowWork.

روش
این نظرسنجی از 600 پاسخ دهندگان واقع در آمریکا و کانادا و انگلیس و آلمان و فرانسه انجام شد تحقیقات مستقل شرکت Vanson Bourne در مارس سال 2020 است. پاسخ دهندگان شامل آن تصمیم گیرندگان (از جمله ارشد C-سطح حرفه ای) همه از سازمان با حداقل 500 کارمند در سراسر طیف وسیعی از بخش ها از جمله کسب و کار و حرفه ای, خدمات, خرده فروشی, بهداشت و درمان, خدمات مالی و سفر و مهمان نوازی.

در مورد زیراکس
زیراکس Holdings Corporation باعث می شود هر روز بهتر کار می کنند
. ما یک محل کار شرکت فن آوری ساختمان و یکپارچه سازی نرم افزار و سخت افزار برای شرکت های بزرگ و کوچک. به عنوان مشتریان به دنبال مدیریت اطلاعات در سراسر دیجیتال و فیزیکی, سیستم عامل, زیراکس ارائه بدون درز و امن و پایدار را تجربه کنند. آیا اختراع کپی Ethernet پرینتر لیزری یا بیشتر زیراکس طولانی تعریف مدرن تجربه کاری. یاد بگیرند که چگونه است که نوآوری همچنان در xerox.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>