آیا ماموران مرزبانی سوء استفاده از بازداشت کودکان ؟ آیا کسی مراقبت ؟

“به طوری که آنها در حال رفتن به دور با آن ؟” همسر من از من خواست به تازگی با یک مخلوط از خشم و استعفا در صدای او است. “هر چه اتفاق افتاد ؟ آن را فقط ناپدید شد.”

“آنها” مرز ایالات متحده ماموران گشت نگهبانان و سرپرستان که مدیریت و یا کسانی که موفق شده اند در سال های اخیر–کسانی که بدنام دولت ایالات متحده-بودجه بازداشتگاه که در خانه مهاجر و کودکان پناهنده. آنها را بازداشت این کودکان اغلب داشتن آنها را از هم جدا از پدر و مادر خود را. به طوری که آنها عمل می کنند در loco parentis (در محل از پدر و مادر) و فرض مسئولیت برای رفاه این افراد زیر سن قانونی.

“آن” هستند که بیش از 4500 شکایت در مورد اتهام فیزیکی و سوء استفاده جنسی از مهاجر و کودکان پناهنده در این نوع از بازداشتگاه که دولت فدرال دریافت بیش از یک دوره چهار سال به عنوان نشان داد توسط وزارت دادگستری در ماه فوریه گذشته (PDF). سوء استفاده است گفته که باید رسید که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجرا خود را بی رحمانه و بد درک سیاست جدا از خانواده در مرز ایالات متحده و مکزیک برای جلوگیری از دیگران از آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>