معرفی پروژه Athia در توسعه در حال حاضر 5 برای پلی استیشن و کامپیوتر

ما چیزی بسیار هیجان انگیز را به شما نشان می دهد همه: معرفی پروژه Athia (عنوان کار).

وجود دارد کاملا چند دلیل برای قرار دادن این عنوان بصورتی پایدار و محکم در رادار خود. برای یک چیز, این اولین بازی ما در استودیو جدید نورانی محصولات. نه تنها این, اما این یک نام تجاری جدید آی پی ایجاد شده به طور خاص برای پلی استیشن 5 و کامپیوتر.

نگاهی به تیزر تریلر:

پروژه ATHIA – تیزر تریلر | PS5 & PC

توسعه دهنده نورانی تولیدات به دنبال ایجاد بازی بر خلاف هر چیزی که قبل از تجربه. به این منظور پروژه Athia را مهار کامل قدرت پلی استیشن 5, ترکیب دولت از هنر و تکنولوژی با هنر باور نکردنی برای ایجاد یک تجربه است که کاملا منحصر به فرد و به طور کامل به یاد ماندنی است.

آن را به شما را به دنیایی پر از زیبایی و ترس و مجموعه شما را در یک داستان عمل بسته بندی شده-چراغ ماجراجویی است که پیچ خورده توفانی و نهی در برابر اندازه گیری.

ما امیدواریم که شما به جلو نگاه به این تجربه باور نکردنی است. پروژه Athia در حال توسعه در حال حاضر به طور همزمان 5 برای پلی استیشن و کامپیوتر.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی از سایت رسمی: https://project-athia.com

در نهایت برای اقامت تا تاریخ با اخبار و به روز رسانی در مورد این و دیگر شرکت Square Enix بازی مطمئن شوید که شما به دنبال ما در رسانه های اجتماعی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>