کتی Lueders انتخاب شده منجر به ناسا انسان Spaceflight دفتر

ناسا مدیر جیم Bridenstine جمعه انتخاب شده Commercial Crew Program Manager کتی Lueders به آژانس بعدی دانشیار مدیر بشر اکتشاف و عملیات (HEO) ماموریت اداره. پس از سال 2014 Lueders کارگردانی کرده است ناسا تلاش برای ارسال فضانوردان به فضا با فضاپیمای خصوصی که به اوج خود رسید در راه اندازی موفق نسخه ی نمایشی-2 از مرکز فضایی کندی در فلوریدا.

“کتی به ما می دهد تجربه فوق العاده و شور و شوق ما نیاز به ادامه به حرکت رو به جلو با آرتمیس و هدف ما از فرود اولین زن و مرد در ماه تا سال 2024” گفت: Bridenstine. “او یک علاقه عمیق در توسعه بازارهای تجاری در فضای قدمت اولیه کار در شاتل فضایی برنامه. از تجاری باری و در حال حاضر تجاری خدمه او با خیال راحت و با موفقیت کمک فشار به گسترش ملت ما پایه های صنعتی. کتی فرد مناسب برای گسترش فضای اقتصاد به قمری مجاورت و رسیدن به اهداف بلند پروازانه به ما داده شده است.”

انتصاب بلافاصله انجام می شود. استیو Stich نام تجاری خدمه مدیر برنامه و کن Bowersox بازگشت به نقش خود به عنوان HEO معاون دستیار مدیر.

Lueders خود را آغاز کرد ناسا حرفه ای در سال 1992 در شن و ماسه سفید مرکز آزمون در نیومکزیکو جایی که او قرار بود شاتل Orbital Maneuvering System و واکنش سیستم کنترل انبار مدیر. او بعد از نقل مکان به ایستگاه فضایی بین المللی برنامه و به عنوان حمل و نقل یکپارچه سازی مدیریت که در آن او led تجاری محموله تدارکات و خدمات به ایستگاه فضایی.

او همچنین مسئول ناسا نظارت بین المللی شریک فضاپیما بازدید از ایستگاه فضایی از جمله سازمان فضایی اروپا انتقال خودکار وسیله نقلیه Japan Aerospace Exploration آژانس H-II نقل و انتقال خودرو و روسیه و آژانس فضایی Roscosmos’ سایوز و پیشرفت فضاپیما است. او رفت و به کندی به عنوان سرپرست تجاری خدمه مدیر برنامه در سال 2013 انتخاب شد به عنوان رئیس این دفتر در سال 2014.

Lueders دارای لیسانس مدیریت بازرگانی در امور مالی از دانشگاه نیومکزیکو و کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته مهندسی صنایع از دانشگاه ایالتی نیومکزیکو.

“من می خواهم برای تشکر کن و کل HEO تیم خود را برای حمایت مستمر از کتی در ساخت تجاری خدمه چنین موفقیت” اضافه شده Bridenstine. “من می دانم که آنها را به او همان حمایت از او به عنوان حرکت در نقش جدید او. این چنین زمان بحرانی برای آژانس و برای HEO. ما هنوز هم نیاز به آوردن داگ و باب خانه با خیال راحت و ما در حال رفتن به از دست دادن تمرکز. ما مناظر در ماه و حتی عمیق تر به فضا و کتی در حال رفتن برای کمک به ما وجود دارد.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در ناسا انسان spaceflight برنامه, بازدید:

https://www.nasa.gov/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>