همجنسگرایان کارگران تحت حفاظت مدنی, حقوق قانون, قوانین ما بالا دادگاه

همجنسگرایان کارگران محافظت در برابر تبعیض در محل کار, دیوان عالی ایالات متحده حکم داده است. دو محافظه کار قضات از جمله تهمت منصوب عدالت نیل Gorsuch, طرفه با چهار لیبرال قضات برای یک 6-3 حکم.

دادگاه عالی ایالات متحده تصمیم گرفت در یک تصمیم تاریخی در روز دوشنبه که یک کلید ارائه 1964 حقوق مدنی قانون محافظت از کارگران که در حال, لزبین, گی, دوجنسي یا فراجنسیتی (LGBT) در برابر کار تبعیض است.

دادگاه در یک 6-3 رای که فدرال حفاظت در برابر محل کار تبعیض علیه کارکنان به دلیل یک فرد را نیز پوشش می دهد گرایش جنسی و تغییر جنسیت وضعیت.

حکم نوشته شده توسط محافظه کار عدالت نیل Gorsuch که منصوب شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017.

قاضی جان رابرتز دیگر محافظه کار همراه با دادگاه چهار لیبرال قضات پیوست Gorsuch نظر.

US President Donald Trump (C) watches as Justice Anthony Kennedy (R) administers the oath of office to Neil Gorsuch (L)as an associate justice of the US Supreme Court in the Rose Garden of the White House on April 10, 2017 in Washington, DC.

ما در دیوان عدالت نیل Gorsuch (52) جوانترین دیوان عالی کشور منصوب از کلارنس توماس در سال 1991 است که هنوز هم بر روی نیمکت

“یک کارفرما که آتش سوزی یک فرد برای اینکه همجنسگرا یا فراجنسیتی آتش سوزی که فرد برای صفات یا اقدامات آن را مورد سوال در اعضای مختلف انجمن” عدالت نیل Gorsuch نوشت: برای دادگاه.

“جنسیت نقش لازم و undisguisable نقش در تصمیم گیری دقیقا چه عنوان VII ممنوع.”

محافظه کار قضات ساموئل Alito, کلارنس توماس و برت Kavanaugh عقیده داشت از حاکم.

در این موارد دادگاه اول حقوق بشر از عدالت آنتونی کندی بازنشستگی و جایگزینی عدالت برت Kavanaugh.

کسی بود صدا برای حقوق همجنسگرایان و نویسنده برجسته حاکم در سال 2015 ساخته شده است که ازدواج همجنسگرایان قانونی در سراسر ایالات متحده است.

kw/msh (AFP, AP, Reuters)

بیشتر بخوانید: آمریکا تایید قاضی برت Kavanaugh برای دیوان عالی کشور

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>