فیلیپین روزنامه نگار ماریا Ressa مجرم در بالا مشخصات مورد تهمت

یک دادگاه در فیلیپین پیدا کرده است یک روزنامه نگار کهنه کار است که یک منتقد سرسخت رئیس جمهور رودریگو Duterte — جرم سایبر افترا. حکم دیده می شود به عنوان یک ضربه عمده به آزادی مطبوعات در کشور است.

فیلیپینی, روزنامه نگار ماریا Ressa داشت گناه در دوشنبه سایبر افترا در یک مورد دیده می شود به عنوان یک ضربه به آزادی مطبوعات در فیلیپین.

Ressa دانشیار ری سانتوس جونیور نوشت: این داستان در مرکز مورد تهمت. Rappler, اخبار سایت Ressa آگهی گفت: هر دو خواهد پست وثیقه بلافاصله پس از صدور حکم.

هر چند هر دوی آنها محکوم به شش سال زندان را برای خدمت به این حکم تا زمانی که آنها خسته از همه درخواست. در مورد آنها می تواند درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور.

قبل از محاکمه Ressa که منجر آنلاین خروجی اخبار انتقادی از رئیس جمهور رودریگو Duterte گفت: این حکم را “تاثیر بر آزادی مطبوعات نه تنها در فیلیپین, اما من فکر می کنم همه در سراسر جهان است.”

این روزنامه نگار کهنه کار بود نام یکی از مجله تایم افراد در سال 2018.

بیشتر به دنبال…

ls/sttb (dpa AFP)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>