Rayshard بروکس به ضرب گلوله کشته شد و در بازگشت توسط پلیس آتلانتا

آتلانتا مرد کشته شده توسط پلیس در طول یک مبارزه در یک وندی درگذشت از دو اثر شلیک گلوله به عقب و دادستان منطقه در حال حاضر اعلام کرد تیراندازی “غیر منطقی است.”

نتایج Rayshard بروکس’ کالبد شکافی شد منتشر شده در روز یکشنبه ساعت پس از bodycam فیلم نشان داد که چگونه یک 911 تماس منفجر شد به کشنده هرج و مرج در عرض چند دقیقه.

بروکس’ قتل در حال حاضر پرسیده تظاهرات در آتلانتا و باعث استعفای رئیس پلیس بعد از دو هفته از عظیم در سراسر کشور ناآرامی بیش از مرگ جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس.

“[بروکس] به نظر نمی رسد در حال حاضر به هر نوع تهدید را به هر کسی و بنابراین این واقعیت است که آن را تشدید به مرگ او فقط به نظر می رسد غیر منطقی” Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد سی ان ان گفت در روز یکشنبه و اضافه کرد که تصمیم گیری در هزینه خواهد آمد توسط چهار شنبه.

“این فقط به نظر می رسد مثل این است که نوع گفتگو و حادثه است که رهبری باید به کسی مرگ است.”

پلیس نامیده می شدند به وندی رستوران اواخر جمعه پس از بروکس, 27, ظاهرا خوابش در رستوران فست فود درایو-از طریق خط.

اولین افسر در صحنه بود Devin Bronsan بود که در سال دوم خود را با آتلانتا اداره پلیس. چند دقیقه بعد افسر گرت Rolfe شده است که در نیروی از سال 2013 وارد.

Bodycam فیلم یکشنبه منتشر شد نشان می دهد Bronsan توضیح به افسر ارشد که او به سختی بیدار بروکس و می گوید سخنرانی او را نامفهوم و چشمان آبکی.

Rolfe است و پس از آن دیده می شود صحبت به بروکس و Bronsan برای نزدیک به 30 دقیقه قبل از همه جهنم می شکند سست.

این ویدئو نشان می دهد که بروکس—یک پدر چهار—نمی دانم دقیقا همان جایی که او گفتن افسران او در دیکسی بزرگراه در جنگل پارک است که حدود 10 مایل دورتر از جایی که او در واقع بود.

افسران بپرسید اگر او شده است و او می گوید که او تا به حال شاید یک و نیم نوشیدنی. آنها انجام یک آزمون هوشیاری که در آن بروکس لرزان به نظر می رسد. او سپس ثبت .108 سطح الکل خون بر روی یک پل است که در بالا گرجستان حد قانونی .08.

“من فکر می کنم شما تا به حال بیش از حد به نوشیدن به رانندگی” Rolfe بروکس می گوید به عنوان Bronsan تلاش می کند تا با دستان بسته او. مبارزه تحقیق و بحث و یکی از افسران yells “شما در حال رفتن به دریافت Tased! مبارزه را متوقف کند!”

کاملا غیر ضروری… که خراب کرد تا مرد… غیر مسلح هیچ چیز خشونت و شما را بکشد یک تفنگ شخص.

پلیس مبارزه با بروکس برای 41 ثانیه قبل از بروکس منازعه Bronsan را بی حس کردن تفنگ. Rolfe سپس کاغذ برداشته خدمات خود سلاح از آن جلد چرمی قرار دادن و باز آتش به عنوان بروکس سعی به فرار با تیزر.

“این به نظر می رسد در تصویری که او در حال فرار از آتلانتا افسران پلیس که او را در حال فرار او تبدیل بیش از شانه خود را با آنچه به نظر می رسد به چشم به او تیزر که شاهدان عینی به ما گفت که آنها را دیدم فردی را که متعلق به یکی از افسران” گرجستان دفتر تحقیقات مدیر ویک رینولدز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“و به عنوان او آن را بیش از شما قادر خواهید بود برای دیدن در این ویدئو آتلانتا افسر به معنای واقعی کلمه به پایین برای دریافت خدمات خود سلاح. و به عنوان او می شود سلاح های خود آقای بروکس آغاز می شود تبدیل بدن خود را به دور از او من فرض به فرار.”

در آن لحظه به نظر می رسد Rolfe آتش گشود و به ضرب گلوله بروکس در پشت او به عنوان تلاش برای اجرای.

این bodycam که در آن افتاده بود به زمین و سپس میدارد مختلف مکالمات پس از متخصصین کار ناموفق برای احیای بروکس.

یک مرد شنیده می شود گفت: “کاملا غیر ضروری است.” یکی دیگر شنیده است و گفت: “که را خراب کرد تا مرد!” سوم شخص می گوید: “غیر مسلح هیچ چیز خشونت و شما را بکشد یک تفنگ شخص.”

دیگر افسران و سپس رسیدن به صحبت کردن با Bronsan و Rolfe. یک مرد می گوید افسران “صحبت نمی به هیچ یک از این چاق” هر چند مشخص نیست که او چه کسی است با اشاره به. Rolfe پس از آن شکایت می کند که او احساس کرد خون در آرنج خود را و می پرسد برای یک ضد عفونی کننده و پاک کردن. “من نمی دانم اگر این معدن یا خود—من فقط می خواهم به آن را دریافت.”

کریس استوارت در حال حاضر نمایندگی بروکس’ خانواده که شامل چهار فرزند گفت: Atlanta Journal-Constitution که نیروی مرگبار نباید استفاده شده است در این وضعیت است.

“آیا شما خسته از دیدن موارد شبیه به این اتفاق می افتد؟” استوارت خواسته خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی. “[افسر] تا به حال گزینه های دیگر به جای تیراندازی او را در پشت است.”

آن را فقط به نظر می رسد مثل این است که نوع گفتگو و حادثه است که رهبری باید به کسی مرگ است.

Fulton County دا پل Howard

تلفن همراه تصویری از تیراندازی منتشر شده در رسانه های اجتماعی و در عرض چند ساعت معترضان همگرا در صحنه تیراندازی. ساعت بعد آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت که از آنچه که او تا به حال دیده می شود تیراندازی به نظر نمی رسد توجیه — و او نیز اعلام کرد که رئیس پلیس اریکا سپر شد پله پایین.

افسر که از کار اخراج کشنده عکس Rolfe کار اخراج شد و افسر دوم بر روی صحنه برازنان قرار داده شد در اداری وظیفه.

اما هیچ کدام از آن کوبیده خواهد شد پایین جامعه خشم و شنبه شب معترضان تعطیل ترافیک در دو interstates و آتش به وندی.

در شب یکشنبه یک گروه کوچک از فعالان در اطراف سوخته فست فود مشترک. “ما اینجا فردا و روز بعد تا زمانی که ما می بینیم چیزی تغییر” گفت: Georgie عقاب, 20.

—با گزارش های اضافی توسط جولین باکره

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>