ACD/ChemSketch Freeware دانلود شده توسط بیش از دو میلیون کاربر در سراسر جهان

ACD/Labs یک انفورماتیک شرکت است که توسعه و commercializes نرم افزار در حمایت از R&D امروز اعلام کرد که ACD/ChemSketch Freeware دانلود شده است بیش از دو میلیون کاربر در سراسر جهان است. این نسخه رایگان از ChemSketch در نظر گرفته شده به صورت علمی و شخصی استفاده شده است در دسترس برای بیش از دو دهه به دانش آموزان و دانشگاهیان و دانشمندان برای برقراری ارتباط پژوهشی و ایجاد مواد آموزشی. ChemSketch Freeware توسط یک شیمی جامع طراحی بسته بندی (برای سازه های, واکنش, طرح, و غیره.). کاربران همچنین می توانند تولید نام کوچک مولکول محاسبه خواص مولکولی ایجاد حرفه ای, گزارش سخنرانیها و انتشار آماده ارقام و جستجو در وب سایت های مبتنی بر پایگاه داده است.

“سال پیش ما بازدید انتشار ACD/ChemSketch Freeware به عنوان یک دانلود منابع آموزشی و استفاده شخصی و به عنوان سهم ما برای زمینه شیمی است. ما در ACD/آزمایشگاه بسیار پرشور در مورد آن می گوید:” Daria Thorp, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ACD/Labs. “در طول سال ما را دریافت درخواست های متعدد, نامه ها و ایمیل های از مدرسه, دانش آموزان, کالج ها, دانشگاه ها و به سمت تخته و وزارت آموزش و پرورش همه گفتن ما خود را ChemSketch داستان که ما گرامی داشتن.”

در سال 2020 شیمی آموزش و پرورش (و کل دانشگاه) است که در مواجهه با یک چالش بی سابقه. با یک تغییر ناگهانی و دور از فیزیکی کلاس درس در بسیاری از نقاط جهان مربیان با تکیه بر نرم افزار برای کمک به آموزش مفاهیم کلیدی عملا; و آوردن تجربه آزمایشگاهی به دبیرستان در مقطع کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی از راه دور. در حالی که ChemSketch ادامه خواهد داد به رایگان برای کمک به مربیان در کنار هم قرار دادن مواد درسی و مطالعه پروژه های ACD/Labs’ نمونه کارها گسترده تر خواهد شد و حمایت گسترده تر نیاز دانشگاه. برای بیش از دو دهه ACD/Labs نرم افزار استفاده شده توسط مربیان برای آموزش ساختار-ملک روابط با استفاده از سیلیکون اموال پیش بینی; کروماتوگرافی شبیه سازی ابزار استفاده شده است برای تدریس به دست در روش توسعه در virtual labs; و تحلیلی شیمی دوره گنجانیده شده اند ACD/آزمایشگاه های تحلیلی داده های پردازش و تفسیر نرم افزار.

“این واقعیت که ChemSketch Freeware تجربه 40 درصد افزایش محبوبیت در میان COVID-19 همه گیر بر اهمیت حیاتی علمی نرم افزار و آموزش آنلاین ابزار در دانشگاه امروز ما خوشحال به ادامه سهم ما” می افزاید: Daria Thorp.

“این نرم افزار باور نکردنی است برای سرعت طراحی و نامگذاری سازه ها می گوید:” رابرت وبستر ثانویه, معلم مدرسه, سکس UTC شفیلد انگلستان است. “من استفاده از آن برای کمک به دانش آموزان برای درک نامگذاری IUPAC ساختارهای مورد نیاز برای شیمی سطح و برای طراحی برگه که آزمون آنها در دانش خود را.”

این نسخه تجاری ChemSketch ارائه می دهد مزایای اضافی از یک فرهنگ لغت از نام و ساختار ساختار مبتنی بر جستجوی فایل شامل پشتیبانی فنی و رقابت با دیگر تجاری نقشه کشی نرم افزار. ChemSketch در دسترس است به عنوان یک سایت گسترده نصب و راه اندازی.

دسترسی ACD/Labs منابع برای دانش آموزان, مربیان و محققان دانشگاهی در www.acdlabs.com/academia.

در مورد ACD/آزمایشگاه
ACD/آزمایشگاه پیشرو در ارائه علمی, نرم افزار R&D. ما کمک به مشتریان خود جمع آوری دیجیتالی تحلیلی ساختاری و مولکولی اطلاعات برای تصمیم گیری موثر, حل مشکل, حل و چرخه عمر محصول کنترل. ما شرکت فن آوری فعال کردن اتوماسیون مولکولی شناسایی و تسهیل شیمیایی هوشمند مدیریت دانش.
 
ACD/آزمایشگاه را فراهم می کند در سراسر جهان فروش و پشتیبانی و به ارمغان می آورد بیش از 25 سال تجربه و موفقیت کمک به سازمان ها نوآوری و ایجاد بازده در گردش است. (www.acdlabs.com توییتر @ACDLabs)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de