روسیه ثانویه Infektion دیوهای برخورد غرب با هزاران نفر از Faux نشت و جعلی اخبار

روسی, ترول کارخانه که دخالت در انتخابات 2016 ندارد تنها واحد در مسکو ترول ارتش. پس از سال 2014 متفاوت و بیشتر در سایه دروغ خدمه مرتبط با دولت روسیه منتشر شده است جعلی و دروغ در سراسر رسانه های اجتماعی. در یک گزارش منتشر شده در پنج شنبه, رسانه های اجتماعی پیگیری شرکت Graphika کشف آنلاین دنباله از ثانویه Infektion کشش در سراسر نیم دوجین سال دو قاره و هزاران نفر از مقالات.

“هنگامی که ما ساخته شده این تحقیق دستیابی به موفقیت در ژانویه ما می دانستیم که ما ممکن است در آستانه از چیزی است اما ما هرگز انتظار می رود برای پیدا کردن بیش از 2500 قطعه از محتوا در سراسر بیش از 300 سیستم عامل” klymenko, Graphika مدیر تحقیقات گفت: روزانه وحش. “من دیده ام برخی از کراس پلت فرم عملیات در زندگی حرفه ای من اما هیچ چیزی حتی نزدیک به این.”

خوش آمدید به سوراخ خرگوش, که در آن ما شیرجه رفتن عمیق در بزرگترین داستان. آن را برای جانور در داخل اعضا. تاریخ تا امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>