شروع شب خود را با این کلاسیک جین کوکتل

با تشکر از شما بولداگ® جین برای همکاری با نیمه پر در Bartenders در خانه کوکتل سری ویدئو.

چرا شما مانند ساخت و در خدمت این کوکتل ؟ “با هر کس در stay-at-home سفارشات ما همه به خود ما متصدی بار. بنابراین اغلب ما می خواهیم برای ایجاد یک جالب کوکتل, اما لازم نیست که دسترسی به تازه و انواع توت ها. من می خواستم برای نشان دادن چگونه جم را می توان در یک کوکتل جای میوه های تازه. شبدر باشگاه کوکتل یک نوشیدنی خوشمزه و واقعا خوشمزه است و نزدیک به اصلی که جم در محل تمشک شربت.”

هنگامی که شما در خدمت این نوشیدنی ؟ “این است که قبل از شام بنوشید.”

چه موسیقی شما را جفت آن را با ؟ “این پیچیده است, کوکتل, بنابراین من فکر می کنم موسیقی جاز اتصالات است.”

چه مواد غذایی را به شما جفت آن را با ؟ “در خانه چیپس سیب زمینی با قارچ دنبلان کرم fraîche شیب. من فکر می کنم شور میان وعده می رود و با این نوشیدنی. تند یا شور آجیل خوب است بیش از حد.”

نام فرد (زنده یا مرده) شما می خواهم به این کوکتل برای. “من می خواهم هر چیزی را به یکی از این برای مادر من در حال حاضر. من از آنها بدم میاید که من نمی تواند به او مراجعه کنید.”

شبدر باشگاه کوکتل

جهت

  • 1.5 قطعات بولداگ® جین (منظور در Drizly)
  • .5 قسمت خشک آب سیب
  • .75 بخش آب لیمو
  • .75 بخشی مربا تمشک
  • 1 سفیده تخم مرغ
  • شیشه: کوکتل
  • چاشنی زدن: لیمو چرخ یا تمشک تازه

جهت

اضافه کردن همه مواد تشکیل دهنده به یک تکان و لرزش بدون یخ. اضافه کردن یخ و دوباره لرزش. فشار به یک لیوان نوشیدنی سرد. شما می توانید چاشنی زدن با یک لیمو چرخ یا تمشک تازه اگر شما آنها را در دست.

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در Bartenders در خانه کوکتل آموزش در اینجا!

مصاحبه شده و تغلیظ شده و ویرایش شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>