ملیسا Zarda مبارزه برای گی برادر در دیوان عالی کشور—و برنده یک نقطه عطفی LGBTQ حقوق پیروزی

در روز سه شنبه, ملیسا Zarda شد برخورد با دو چیز در خانه در Kansas City, Missouri: با صدای بلند پارس و فساد جدید خود پرورش توله سگ وینی یک گاو سگ/pitbull مخلوط در حالی که بالا din—relishing سخت مبارزه تاریخی پیروزی او فقط برنده در دیوان عالی کشور در حافظه او معشوق مرحوم برادر دونالد.

او یکی از سه مورد شامل تجاوز افراد اخراج برای خود گرایش جنسی یا هویت جنسیتی که SCOTUS دیروز حکومت 6-3 بودند غیر قانونی تحت تبعیض جنسی مفاد بند هفتم از سال 1964 حقوق مدنی عمل می کنند.

این حکم با استقبال از این موارد گی مردان Zarda و جرالد Bostock و ترانس زن Aimee Stephens—مورد ستایش قرار داد به عنوان یکی از مهمترین و قابل توجه در سال های اخیر محیط حفاظت از LGBTQ مردم از تبعیض در محل کار حقوقی سابقه.

ملیسا در این صورت پس از دونالد درگذشت پریدن پایه تصادف در سوئیس در اکتبر 2014 ،

“همین خواهد بود بسیار خوشحال و مسرور با تصمیم” ملیسا گفت: روزانه وحش. “من می توانید ببینید صورت خود را در حال حاضر من می توانم آن را به خوبی آن را مانند او تقریبا در اینجا است. چهره اش کاملا بشاش و او تا به حال یک لبخند بزرگتر از هر اتاق به هر حال. او می تواند نور تا یک اتاق. این یک سفر شگفت انگیز. من خیلی خوشحالم که او ایستاده بود. من خیلی خوشحالم که جرالد ایستاد. من خیلی خوشحالم که Aimee ایستاد. من فقط خیلی خوشحال هستیم در اینجا صحبت کردن در مورد این در حال حاضر.”

“در مقیاس بزرگتر این مورد نیست فقط در مورد همین,” ملیسا گفت. “آیا می دانستید که بیش از حد. من می دانم که این را تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از مردم برای خوب است. به همین خاطره و میراث در سمت راست از تاریخ بود که باور نکردنی است.”

منجر به انتشار دوشنبه تصمیم “من عصبی و ترس” ملیسا گفت. “هنگامی که شما استفاده می شود به این همه اخبار بد شما فکر می کنم ‘OK یکی دیگر در حال آمدن است:” شاید زمانی که این تصمیم اعلام شد, از آن ساخته شده من که خیلی خوشحال چون من نمی تواند کاملا به آن اعتقاد دارند.”

شوهرش مت Cathlina شده بود بیشتر خوش بینانه, یادآوری, ملیسا, چگونه مثبت او را ترک کرده بود در دیوان عالی کشور روز مورد شنیده شد در ماه اکتبر گذشته. “تیم ما را خیلی خوب آنها بسیار ماهر” ملیسا گفت. “من می دانستم که ما قطعا شانس بود.”

او مشترک خبری با لایحه مور دان بازمانده شریک است که تیمی با ملیسا در پیشرو در این مورد با حقوقی حمایت از آیتالله سیستانی در کنار وکیل گرگ Antollino و پم Karlan از Stanford Law School دیوان دادخواهی درمانگاه.

ملیسا همچنین messaged او و دان را شرلی, خواهر کیم, مت و گسترده خود را از خانواده و هواداران است. “این شگفت انگیز است وجود دارد هیچ کلمه ای برای چگونه شاد ما با این تصمیم” ملیسا یک طراح گرافیک گفت.

“ما شده اند فاصله چرا که مادر من مسن تر است. من از خواب بیدار دانستن آن می تواند این باشد که دوشنبه اما نمی هر گونه ایده. من طراوت دادگاه عالی سایت و بیش از بیش و نه از دیدن هر چیزی. من در گرفتن عصبی است.” ملیسا رفت و برای یک پیاده روی برگشتم تجدید آن بیشتر و سایت سقوط “به معنی چیزی بزرگ احتمالا تا به حال اتفاق افتاده است.”

ملیسا نوشت: به ACLU تیم حقوقی که نوشت که او فکر تجاوز فعالان برنده شده بود.

“من بسیار خوشحال بود, قلب من, مسابقه, تپش” ملیسا گفت. “من فکر می کنم من لبخند زدن و گریه در همان زمان. من انجام شده بود 10 چیز در یک بار: ارسال پیامک گریه لبخند زدن و خندیدن—آن را مانند یک شات از آدرنالین. آنچه اتفاق می افتد با این کشور بسیار غم انگیز و افتضاح ما نیاز به این شات از اخبار خوب به شدت در حال حاضر.”

“بسیاری از LGBTQ دوستان و اعضای خانواده راحت است که آنها را امن خواهد بود از تبعیض در محل کار به خصوص در حال حاضر که اقتصاد به خوبی نیست و نرخ بیکاری بالا است.”

ما باید این سرخوشی و شادی بلکه تلخ و غم که در او نیست در اینجا به آن لذت ببرید با ما

ملیسا Zarda

شرلی, ملیسا و دان و مادر را درک نمی کند “چه مقیاس بزرگ این بود که” تا زمانی که او را دیدم بسیاری از مقالات در مورد این پرونده و تلویزیون اخبار بخش. “او فراتر از آن هیجان زده گفت:” ملیسا. “او گفتن است هر کس او می تواند. او یک افتخار مادر. او بود که همیشه یک حامی برای همین. این خیلی برای او مهم است. آن را نیز به ارمغان آورد بسیاری از خاطرات و احساسات او. او هنوز مبارزات با همین مرگ و نه در اینجا.”

“ما باید این سرخوشی و شادی بلکه تلخ و غم و اندوه است که او اینجا نیست برای لذت بردن از آن را با ما. آن سخت است اما همچنین یک خبر خوب در زمانی که ما نیاز به یک خبر خوب.”

هنگامی که آن را به حکم ملیسا بود “خوشحال شد 6-3 و نه نزدیک. من خوشحال بود که Gorsuch نوشت که تصمیم او را درک. من مخالف با Alito گفت: این وضع. برای من آن را نمی تواند روشن تر است که این حق تفسیر عنوان VII. به نظر می رسید به عنوان ساده به عنوان روز است.”

“او می خواست به ایستادن در صورتی که این اتفاق افتاد به هر کس دیگری.”

به عنوان هیولایی روزانه که قبلا گزارش شده در سال 2010 دانلد Zarda شد اخراج از شغل خود به عنوان یک چترباز با شرکت لانگ آیلند ارتفاع اکسپرس پس از بیرون آمدن به یک مشتری.

دادگاه متوجه شد که عنوان هفتم را پوشش نمی دهد گرایش جنسی. ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای 2 مدار معکوس که برگزاری این ادعا که گرایش جنسی تبعیض شد یک زیر مجموعه از تبعیض جنسی. مانند تشییع جنازه شرکت که شاغل Aimee Stephens, ارتفاع اکسپرس گرفت و پرونده به دیوان عالی کشور—و از دست داد.

یک “فوق العاده هوشمند” پسر دونالد همیشه شیفته هواپیما و سفر هوایی, ملیسا گفت: روزانه وحش سال گذشته است. هر دو پدر و مادر خود را به حال خلبان مجوز. به عنوان یک فرد بالغ را صرف مقدار زیادی از زمان چتربازی با دوستان و دیگران که به اشتراک گذاشته شده شور و شوق خود را. ملیسا است که ترس از ارتفاع و “بزرگ پشیمانی” این بود که او هرگز شروع به پریدن کرد و با برادرش. او گرم و دست و دلباز و دوست داشتنی به عنوان یک برادر و دوست داشتنی های حرفه ای خود را با دیگران است.

دونالد بود که بلافاصله حمایتی پس از او بیرون آمد; “این تقریبا یک رویداد” گفت: ملیسا. او در اواسط 20s. “من فکر نمی کنم او به تأخیر انداختن گفتن ما به هر دلیل دیگر از او مشغول سفر به جهان و چتربازی. او بود که در اطراف بسیار است.”

او رفت و برگشت به مدرسه به تحصیل در رشته حمل و نقل هوایی مربوط به مدیریت. “هر چیزی که درگیر بودن در هوا بود و همه او در مورد مراقبت.”

مرگ ویرانگر شده است. “حتی سال بعد احساسات گره خورده است تا با آن است که هنوز هم که شدید” ملیسا گفت: سال گذشته است. “او نگه داشته ما خانواده با هم. ما هنوز تنگ بود اما او مانند یک نیروی. آن شده است یک ویرانگر از دست دادن باور نکردنی سخت است.”

همین ویران شد زمانی که او از کار اخراج شد. او شغل و حرفه و چتربازی به معنای جهان به او

ملیسا Zarda

دونالد به شدت احساس که او یک قربانی همجنسگرا ستیزی. “او کاملا یک جنگنده” ملیسا گفت. “او نمی تواند ایستاده هر چیزی غیر منصفانه است. او احساس او تا به حال شده است تبعیض و بلافاصله آماده برای مبارزه با. او می دانست که آن اشتباه بود و او پس از آن رفتن. او می خواست به ایستادن در صورتی که این اتفاق افتاد به هر کس دیگری.”

“آیا ویران شد زمانی که او از کار اخراج شد,” ملیسا گفت: روزانه وحش پس از SCOTUS تصمیم گیری است. “او شغل و حرفه و چتربازی به معنای جهان به او. او ترس از آنچه اتفاق می افتد پس از از کار اخراج شده است. آن را سخت برای به دست آوردن کار در جای دیگر و او نگران او را نگاه شود به عنوان یک مزاحم.”

“او گیج و ناراحت است. او می خواهد با ما تماس بگیرید و ما خواهد کنسول او و انجام بهترین های ما به وجود داشته باشد برای او و حمایت از او. من می خواهم بگویم این وزن بسیار به شدت در او در آخرین سال از عمر خود را. چتربازی شده بود همه چیز را به او و سپس این مورد شد همه چیز را به او.”

“هنگامی که همین اول نامیده می شود در مورد آنچه اتفاق افتاده بود به من گفت:” خوب است که غیر قانونی duh.’ من تا به حال هیچ ایده.”

در پی خود را به دیوان عالی کشور, پیروزی, ملیسا هنوز نمی داند اگر خانواده را دنبال مورد به طور مستقیم با ارتفاع اکسپرس.

“ما به سختی تا به حال یک فرصت برای به دست آوردن هر خواب. آن را خوب به حمام افتاب گرفتن در این پیروزی و چقدر فوق العاده است اما اگر ما می خواستیم به تمرکز انرژی خود را در چه می آید بعدی وجود دارد بنابراین کارهای زیادی است که باید انجام شود در قانون برابری به تصویب رسید. آن را نشسته در کنگره زمانی که مردم هنوز در حال تبعیض در مسکن آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و اعتبار است. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام.”

دونالد را انتظار نمی رود در این مورد به این بسیار ملیسا گفت. “او بسیار شگفت زده شده اند اما خوشحال همه چیز معلوم شد راه آن را انجام داد.”

ملیسا گفت که او “شرمنده” است که قبل از او برادر را تجربه او “کاملا نادان از مقیاس تبعیض وجود دارد. من نمی تواند مربوط. زمانی که همین اول نامیده می شود در مورد آنچه تا به حال اتفاق افتاده بود به من گفت: “خوب است که غیر قانونی duh.’ من تا به حال هیچ ایده. من گفت: “ما می دانیم که غیر قانونی است. شما نیاز به انجام کاری درباره آن.”

مانند بسیاری از مردم ملیسا فکر می کردم که قطعا ضد تجاوز تبعیض شد و در حال حاضر ممنوع است. دیوان عالی کشور مورد مشخص تا چه حد قانون کاهش یافته است پشت های اجتماعی و فرهنگی تکامل است.

این یک چشم انداز خوب تغییر و واقعا دلگرم به حمایت از بسیاری از غریبه ها

ملیسا Zarda

داستان ارسال شده به او توسط LGBTQ افرادی که اخراج شده اند برای خود گرایش جنسی و هویت جنسیتی “باز” ملیسا چشم بیشتر, او گفت:. “من بسیار سپاسگزار برای این که” ملیسا گفت. “من نمی توانم تظاهر به دانستن آنچه که آنها را از طریق بوده است. اما من می خواهم به گوش دادن و وجود داشته باشد برای آنها و انجام آنچه که من می تواند به آنها کمک کند. این مورد قطعا مرا ببینید در خارج از حباب کمی. این یک چشم انداز خوب تغییر و واقعا دلگرم به حمایت از بسیاری از غریبه ها.”

ملیسا اشاره کرد که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها بر این باورند که تجاوز مردم باید در حفاظت از تبعیض به عنوان نشان داد در ایسنا نظرسنجی, “بنابراین تصمیم دیوان عالی کشور بود به آمدن و عقب افتاده.”

ملیسا برنامه ای برای کار بر روی کمک به ایجاد قانون مساوات و برابری قانون و همچنین به عنوان داوطلب برای علل دیگر مانند سیاه و سفید زندگی می کند ماده و نجات حیوانات.

“بیش از حد بسیاری از مردم خارج وجود دارد رنج می برند تبعیض” ملیسا گفت. “این است که امریکا سال 2020 است. هیچ کس نباید تبعیض.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>