جان بولتون نشان می دهد که همه مردان رئیس جمهور در حال ترسو

بولتون bombshells فرود آمد و در عرض چند دقیقه از یکدیگر در بعد از ظهر چهارشنبه با نیویورک تایمز گزارش داد که رئیس جمهور مشاور امنیت ملی فکر مورد impeaching مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و گذشته اوکراین و گسترش به ترکیه و چین و دیگر موارد مربوط به نعمت برای شرکت در کشورهای در حال اجرا توسط “دیکتاتورها او دوست داشت.” (بنابراین وجود دارد دیکتاتورها او دوست ندارد?), از واشنگتن پست گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم خواسته رئیس جمهوری چین برای کمک به او برنده انتخابات با خرید بیشتر گندم و سویا به او را در farmbelt متحده و وال استریت ژورنال در حال اجرا گزیده ای از اتاق که در آن اتفاق افتاده است که در آن, در میان چیزهای دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش یازدهم برای اویغور اردوگاه های کار اجباری.

این کتاب 592 صفحه و آن را در حال حاضر #1 در آمازون و حتی قبل از آن در هفته آینده. تهمت شکایت کرد برای جلوگیری از انتشار با لایحه Barr به ناچار به انجام کار خود را نا امید کننده کار کثیف وجود دارد. او را از دست بدهند. این کتاب منتشر خواهد شد. و اخبار در حال حاضر در اینجا.

آمریکایی ها را بخوانید و یا حداقل در مورد نحوه شنیدن تهمت است با توجه به قانون انگشت تقریبا هر روز از ریاست جمهوری خود نمی دانم که انگلستان یک قدرت هسته ای فکر حمله به ونزوئلا خواهد بود “سرد” و فنلاند بخشی از روسیه است. و تهمت بود در مایک Pompeo چشم “پر از گه.” و این فوق العاده است که ما در حال یادگیری این در حال حاضر پنج ماه قبل از مردم آمریکا ارائه حکم آنها در این تقلب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de