کره ای, طراحی معماری شرکت Shinheung ENG برای راه اندازی با نام تجاری در امریکا

کره ای, طراحی معماری شرکت Shinheung ENG در حال برنامه ریزی برای راه اندازی نام تجاری خود را در امریکا در این سال است.

تاسیس در اکتبر سال 2005 Shinheung ENG به طور گسترده ای اذعان کرد که این شرکت کره ای تخصصی در ساخت و ساز مسکن و عمران.

خط خود را از کسب و کار شامل برنامه ریزی شهری, ساختار, طراحی, نظارت, خدمات, مجتمع, طراحی, راه, طراحی, تامين آب برنامه ریزی و بندرگاه & coastal engineering design.

با بیش از 60 مهندسین طراحی Shinheung ENG متعهد شده است که تعدادی از دولتی و خصوصی پروژه های در کره جنوبی. به موجب آن از اتمام موفقیت آمیز پروژه های Shinheung ENG بسیار تخمین زده می شود در طراحی معماری و برنامه ریزی است.

با توجه به کره ای C اخبار (May. 25, 2019) بیشتر از کره ای بزرگ و کارهای معماری شرکت ها تمایل به باز کردن یک بازار جدید با توجه به کاهش نرخ داخلی بازار املاک و مستغلات و مشتاق رقابت در چند کسب و کار اصلی از طراحی معماری بازار است. و برخی از شرکت های معماری رتبه بندی بالا در فروش بازار داخلی در حال ساخت راه خود را به بازار های خارج از کشور مانند چین و ویتنام است.

“این نام تجاری بازاریابی برای بازار امریکا افزایش آگاهی نام تجاری از کره معماری شرکت ها و من فکر می کنم این یک تصمیم منطقی برای باز کردن بازار است. من را ShinHeung ENG قابل اعتماد کره ای نام تجاری” بازاریابی آژانس Shinheung ENG گفت.
 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>