تعداد میلیونرهای جهان سه برابر در 20 سال: گزارش

امروز وجود دارد سه بار به عنوان بسیاری از میلیونرهای در سراسر جهان در مقایسه با 20 سال پیش یک مطالعه جدید نشان داده است. در آلمان این تعداد دو برابر شده است.

تعداد میلیونرهای جهان سه برابر شد در دو دهه گذشته یک مطالعه از گروه مشاوره بوستون (BCG) پنجشنبه منتشر شد نشان داد.

بیش از 24 میلیون نفر در سراسر جهان به حال ثروت شخصی ارزش 1 میلیون دلار (€891 میلیون) یا بیشتر در پایان سال 2019 با توجه به BCG در 20 نسخه از آن “گزارش ثروت جهانی” نسبت به 8.9 میلیون نفر در سال 1999 نزدیک به سه برابر این تعداد است.

ادامه مطلب: داووس: شکاف ثروت می توان با پنجه های چهارم انقلاب اجتماعی

مطالعه نگاه خصوصی ثروت مالی برگزار شد در قالب پول نقد و سپرده ها و اوراق قرضه به سهام و صندوق سرمایه گذاری سهام, بیمه عمر و بازنشستگی و دارایی.

در 20 سال گذشته کل مالی شخصی ثروت در سطح جهانی نیز تقریبا سه برابر شده بالا رفتن از 80 $تریلیون دلار در سال 1999 به $226 تریلیون دلار در پایان سال 2019 در این گزارش گفت:.

جمعی میلیونرهای سراسر جهان فرمان 50 درصد از ثروت جهانی در سال 2019 آن را گفت.

دو بار به عنوان بسیاری از میلیونرهای آلمانی

با 400000 میلیونرهای آلمان — بزرگترین اقتصاد اروپا — رتبه هفتم جهانی از نظر میلیونرهای هر کشور در سال 2019. تعداد میلیونرهای در آلمان دو برابر شد در بیست سال گذشته این مطالعه نشان داد.

آلمان رتبه سوم را به تنها ایالات متحده و چین که آن را به مردم با ثروت شخصی ارزش 100 میلیون دلار یا بیشتر: در سال گذشته از 2400 نفر در آلمان سقوط کرد و به این براکت.

اکثریت قریب به اتفاق از میلیونرهای در زندگی ما.

ادامه مطلب: می توانید یک مالیات بر ثروت پل در آلمان شکاف میان غنی و فقیر است ؟

افزایش در تمام مناطق

تمام مناطق جهان شاهد یک افزایش قابل توجهی در تعداد افراد ثروتمند بیش از دو دهه گذشته این مطالعه نشان داد.

“در 20 سال گذشته ما را دیده اند هرگز چنین یکنواخت رشد در سراسر مناطق به عنوان در سال 2019 گفت:” نویسنده این مطالعه آنا Zakrzewski.

سهم از ثروت شخصی برگزار شده توسط اقتصادهای در حال توسعه—آسیا و خاورمیانه و آفریقا و آمریکای لاتین و شرق اروپا–رشد از یک دهم تا یک چهارم از ثروت جهانی در دو دهه گذشته این گزارش گفت:.

در سال 2019 چین به تنهایی تا به حال 29 بار تعداد افراد با ثروت شخصی ارزش بیش از 100 میلیون دلار از آن در سال 1999.

kp/rt (dpa رویترز)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>