واقعیت این است که من Tevas به نظر می رسید مانند کفش مناسب برای همه این حالات چیزی است که باعث می شود آنها را کامل و همراه سفر خود را و آن را این پایین کلید سازگاری است که باعث می شود من خیلی وسواس با نام تجاری. در حال حاضر گوش من بود (که شاید شما در حال حاضر) در ابتدا شک و تردید. آخرین باری که من متعلق به Tevas من هنوز هم با پوشیدن قطبی پشم گوسفند وجانوران دیگر half-zip pullovers و خوردن کشمش در حد مرگ از همسایه فولکس واگن به عنوان آنها carpooled من به اجباری, تفریحی, تمرین های ورزشی.

توسعه یافته در 80s توسط یک متخصص ژئوفیزیک/whitewater قایق سواری در, راهنمای, نام تجاری (که نام ترجمه برای “طبیعت” در زبان عبری) همیشه نشان داده معینی ترد outdoorsiness که angsty بچه ها که بزرگ شد به سواحل شرق شهرستان-پارس مثل من اجتناب از عادت. Tevas شد برای بچه ها که پدر و مادر آنها را در زمان پیاده روی و تدریس آنها تلفظ صحیح کلمه “طبیعت” در زبان عبری (این Teh-vuhنه توپ را روی گوه-vuh.) اما بار من را تغییر داده اند.

سال گذشته من برنامه سفر ایجاد شده نیاز به چیزی است که من فقط می تواند توصیف به عنوان “عملکرد صندل.” پس از حوزه ارتوپدی منحنی ها و تسمه کش مارک های مانند مشتاق و Merrell من از جان گذشته برای چیزی که به طور همزمان فایده و زیبا است.

در راه می رفت Teva.

به عنوان یک نام تجاری آنها می دانند که شهرت خود را, اما به جای نادیده گرفتن آن توسط صادقانه بازاریابی برای علاقه مندان در فضای باز, به نظر می رسد cheekily داشتن هویت خود را. مانند Timberlands یا برچسب های دیگر است که باید با موفقیت ساخته شده پرش از ابزار به streetwear, Teva نیست دل کندن از خود محصول اصلی; آنها فقط با داشتن کمی سرگرم کننده با آن. نه تنها وب سایت خود یک بخش در مورد نحوه جفت محصولات خود را با جوراب, شما حتی می توانید انتخاب کنید که ارتفاع بستر های نرم افزاری. سیستم عامل ممکن است بهترین انتخاب برای فعالیت های استقامتی اما نام تجاری اخیر روشن collab with, هوای آزاد, صدای سیگنال که آنها نمی ضلالت بیش از حد دور از ریشه های خود را — فقط آن را به روز رسانی برای یک نوع جدید از colorway آگاه Instagram-مدل دهید مصرف کننده.

My Instagram DM بوده است که یک میدان نبرد از نظرات از دوستان و پیروان. . این تفرقه نیست که همه تعجب آور با توجه به اینکه Tevas تولید شده توسط شرکت مادر همان که خود UGGs. هر دو مارک های جولان دادن عملی ضد سبک است که نژاد وفاداری شدید. با طراحی کفش که ظاهرا هرگز حتی به حساب انجمن-درخواست تجدید نظر آنها اجازه می دهد به درون واژگون سازی خسته “مد بیش از تابع” استعاره. با اصرار دارد که تابع است مد, طرفداران می winkingly ادعای خود را به راحتی در حالی که احساس تحریک.

حداقل این است که این روایت است که اجرا می شود از طریق سر من زمانی که من در بند من شگفت آور و قابل تنظیم Tevas من بسیار آزار پا و راه رفتن به یک رستوران تجملی. خود مینیمالیستی حساسیت حاوی unsentimental طراحی به کمک گردیده جاده-زرنگ و دانا cool-girl سفر زیبایی بسیاری از زن (از جمله خودم) سعی کنید به پروژه. علاوه بر این به عنوان کسی که در 90s می تواند گواهی دادن یک حال صندل جفت خوبی با همه چیز حتی زمانی که خیس در مکزیک آب فاضلاب است.

زنان Teva اصلی جهانی صندل

Scouted است خرید اینترنتی با پالس. دنبال کنید با ما در توییتر و ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه ها و محتوای منحصر به فرد. لطفا توجه داشته باشید که اگر شما خرید چیزی برجسته در یکی از پست های ما, The Daily Beast ممکن است جمع آوری سهم از فروش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de