چین تکذیب تصرف هند نیروهای

چین گفته است که نمی هر گونه بازداشت سربازان هندی با وجود گزارش می دهد که 10 منتشر شد پس از برگزار پکن طرف مرز. ارتش هند نیز نشان داد که هیچ یک از پرسنل خود را در بازداشت است.

وزارت خارجه چین در روز جمعه را تکذیب کرد که هر هندی سربازان بازداشت شده بود بر طرف چینی.

“چین نشده کشف و ضبط هر گونه هندی پرسنل گفت:” سخنگوی وزارت ژائو Lijian زمانی که سوال در مورد هند گزارش های رسانه ها در مورد سربازان آزاد است.

یک منبع دولتی گزارش شده است عنوان کرد و گفت که 10 سرباز شده بود بازگشت و پس از یک درگیری در روز دوشنبه که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند. هیچ عکس گفته شده است که افراد ناشناس با سنگ و باتوم گزارش استفاده به عنوان سلاح در زد و خورد.

ارتش هند نیز نشان داد که هیچ یک از پرسنل خود را که تا کنون در بازداشت است. آن را اشاره به اوایل دولت هند در بیانیه ای که همه سربازان خود را به حال شده است به خود اختصاص داده است.

بیشتر بخوانید: آلمان Maas پاکستان و هند و چین به ‘د-تشدید’ آمریکا

Grafik showing the border

چین میسازد سرزنش با هند

ژائو ادعا کرد “درست و نادرست بسیار روشن است و مسئولیت نهفته است به طور کامل با سمت هند.”

اما او افزود که دو طرف در ارتباط بیش دیپلماتیک و نظامی کانال.

“ما امیدواریم که هند می تواند با چین برای حفظ توسعه بلند مدت دو جانبه در رابطه با” او گفت یک جلسه توجیهی روزانه.

آخرین مبارزه در Galwan دره بخشی از اختلاف Ladakh منطقه بود مرگبارترین درگیری بین دو طرف در بیش از چهار دهه است.

ادامه مطلب: چگونه چینی و هندی رسانه ای در واکنش به مرز درگیری

چرا با وجود تنش در مرز?

بیش از چند هفته گذشته چینی و هندی نیروهای قفل شده در تهاجمی ذکراست در مکان های مختلف در طول دو کشور عملا مرز شناخته شده به عنوان خط کنترل واقعی (LAC) بالا بردن تنش بین دو هسته ای ها. هزاران نفر از نیروهای اضافی از هر دو طرف مستقر شده اند به مرز منطقه در هفته های اخیر.

تنش ممکن است باعث زیرساخت های فعالیت های انجام شده توسط هند در امتداد لاک, برخی تحلیلگران می گویند. در 10 سال گذشته هند شده است تقویت زیرساخت های مرز خود را با جاده های جدید و airbases افتتاح از راه دور در مناطق هیمالیا.

چین ادعا می کند حدود 90000 کیلومتر مربع (35,000 کیلومتر مربع) در ایالت آروناچال پرادش مراجعه کننده به صورت غیررسمی از سوی برخی از چینی ها به عنوان “جنوب تبت.” هند از سوی دیگر ادعای حاکمیت بر 38,000 کیلومتر مربع از عکاسی چانه فلات.

rc/rt (AP, Reuters)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>