HHS جوایز $107.2 میلیون به رشد و آموزش سلامت نیروی کار

امروز وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) از طریق منابع سلامت و خدمات دولت (HRSA), است, اعلام, جوایز, در مجموع $107.2 میلیون نفر به 310 گیرندگان برای افزایش سلامت نیروی کار در مناطق روستایی و محروم جوامع است. گیرندگان در سراسر 45 متحده و ایالات متحده دریافت بودجه برای بهبود کیفیت توزیع و تنوع بهداشت حرفه ای در خدمت در سراسر کشور است.

“حمایت قوی سلامت نیروی کار ضروری است برای بهبود سلامت در مناطق روستایی و محروم جوامع” گفت: HHS وزیر الکس آذر. “ما دیده ایم استارک نابرابری در سلامت و بهداشت و درمان دسترسی به کمک این بار COVID-19 بیماری همه گیر. به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن اداره کار به آدرس سلامت نابرابری این کمک های مالی ارائه پشتیبانی برای آموزش کارکنان بهداشتی درمانی در مناطق روستایی و محروم جوامع است.”

این برنامه ارائه مالی و پشتیبانی حرفه ای به پزشکان هیئت علمی و دندانپزشکان و پرستاران و دانش آموزان به عنوان آنها به دنبال استخدام در مراقبت های بهداشتی تنظیمات. Awardees قادر خواهد بود به منظور توسعه و حفظ پزشکان در بالا و نیاز مناطق به دیدار حیاتی نیازهای بهداشتی محروم ترین جوامع است.

“دسترسی به یک قوی و با کیفیت بالا و مراقبت از سلامت نیروی کار ضروری است برای پیشگیری و درمان بیماری های مزمن در مناطق محروم گفت: HRSA مدیر تام انگلس. “این جوایز کمک به دیدار با تقاضا برای مراقبت های بهداشتی از افرادی که به فوریت نیاز به آن است.”

این جایزه حمایت از برنامه های زیر:

  • پرستار دانشکده برنامه وام (NFLP) – ($26.7 میلیون 81 جوایز) به NFLP گسترش پرستاری دانشکده های سراسر کشور. وام های ارائه شده به دانشجويان پرستاری دریافت خواهید کرد که تا 85% لغو وام در ارز به صورت تمام وقت فوق لیسانس استخدام به عنوان پرستار دانشکده.
  • فوق دکتری آموزش به طور کلی در اطفال و بهداشت عمومی دندانپزشکی – (13 میلیون دلار و 27 جایزه) این برنامه فراهم می کند کمک های مالی به منظور افزایش فوق دکتری دندانپزشکی اقامت برنامه های آموزشی در جوامع روستایی. این برنامه را بهبود دسترسی به خدمات بهداشتی برای همه افراد به خصوص افراد کم درآمد و محروم جمعیت.
  • کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان محروم (SDS) – ($47.8 میلیون و 86 جوایز) این SDS برنامه را افزایش می دهد تنوع از سلامت نیروی کار است. آن وجوه واجد شرایط حرفه بهداشت مدارس و برنامه های است که کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان محروم از زمینه های که نیاز مالی.
  • متخصص بیهوشی پرستار کارآموزی (NAT) – ($2.5 میلیون 79 جوایز) از NAT برنامه فراهم می کند کمک های مالی به موسسات واجد شرایط برای پوشش هزینه های کارآموزی برای افراد در پرستار بیهوشی برنامه های. بودجه کمک خواهد کرد که افزایش تعداد گواهی ثبت پرستار بیهوشی (CRNAs) برای ارائه خدمات به مردم محروم منطقه ،
  • مراقبت های اولیه آموزش و افزایش: اقامت در مراقبت های اولیه (PCTE-RTPC) برنامه ($8.8 میلیون, 20 جوایز) به PCTE-RTPC برنامه فراهم می کند کمک های مالی به منظور افزایش معتبر اقامت برنامه های آموزشی در مناطق روستایی و محروم جوامع است. بودجه کمک خواهد کرد که آدرس این ملت در حال حاضر کمبود پزشک با افزایش تعداد اقامت فارغ التحصیلان شاغل در مناطق که در آن وجود دارد کمبود ارائه دهندگان مراقبت های اولیه.
  • پرستار, آموزش, تمرین, کیفیت و نگهداری (NEPQR) بينحرفهای مشترک عمل برنامه (IPCP): سلامت رفتاری ادغام (BHI) – ($8.3 میلیون و 17 جایزه) این NEPQR-BHI برنامه آموزش و آموزش آینده نیروی کار پرستاری به ارائه یکپارچه خدمات بهداشت رفتاری در جوامع روستایی.

مشاهده HRSA بودجه فرصت.

اطلاعات بیشتر در مورد HRSA سلامت برنامه های نیروی کار.

###

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de