مت Gaetz به نظر می رسد در کنار او به تازگی نشان داد ‘پسر’ در Tucker Carlson را نشان می دهد

ساعت پس از اعلام کرد که او یک جوان 19 ساله به تصویب رسید کوبا “پسر” Rep. مت Gaetz (R-FL) به نظر می رسد در کنار, نوجوانی, نستور Galban در فاکس نیوز’ Tucker Carlson امشب به اثبات دموکراتیک همکار کسی که با او دشمنی است که او یک “غیر سفید” کودک است.

Gaetz را وحی در مورد Galban آمد در پاشنه خود را بسیار گرم درگیری با تشکر. Cedric ریچموند (D-LA) در طول کنگره شنوایی پلیس اصلاحات که پرواز کردن ریل زمانی که Gaetz منفجر شد در ریچموند برای پیشنهاد او نمی دانم آنچه در آن مانند به ترس برای یک پسر.

“برای همه کسانی که بدانم این است که پسر من نستور. ما به اشتراک گذاری بدون خون اما او زندگی من است. او از کوبا (از نظر قانونی البته) شش سال پیش و زندگی با من در فلوریدا” Gaetz توییتی در روز پنج شنبه صبح. “من با افتخار از او و بالا بردن او بوده و بهترین و با ارزش ترین چیزی که من انجام داده ام در زندگی من است.”

نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن کنگره همچنین نوشت که نستور بود فقط تبدیل 19 و وارد زمانی که او 12 بود و اضافه کرد که او “باعث” توسط ریچموند سخنان زیرا او می داند آنچه در آن مانند به “افزایش غیر سفید کودکان و نوجوانان.” Gaetz ناگهانی اعلام کرد که او تا به حال یک پسر رشد در ضمن مطرح شده کاملا چند سوال به خصوص با توجه به او تا به حال هرگز علنا فاش قبل از این شنبه.

در همان زمان او به نظر می رسد در کارلسون نشان می دهد مردم یک گزارش ارائه جزئیات بیشتر در Gaetz رابطه Galban. Gaetz بستری به مردم که او “نه به طور رسمی اتخاذ” Galban بیان کرد که Galban رفت با او هنگامی که او 12 دلیل Gaetz—سپس یک دولت قانونگذار بود دوستیابی Galban است ،

“او بخشی از خانواده من داستان” Gaetz گفت: مردماضافه کرد که نستور “پسر من است در هر راه ممکن و قابل تصور و من نمی توانم تصور کنید که محبت او بیشتر اگر او خود من گوشت و خون.” او کاهش یافته است به مجله چه نستور در رابطه با خانواده های بیولوژیکی در این زمان.

کارلسون در ضمن معرفی نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن کنگره در برنامه های خود را با درخواست او چگونه او احساس می کند در مورد ریچموند گفتن او “شما مجاز به شرکت در این گفتگو به دلیل رنگ پوست خود.”

گفت: خود را دموکراتیک همکار شد اظهارات “توهین آمیز” به دلیل ریچموند نمی دانم هر چیزی در مورد تجربه خود Gaetz در ادامه گفت که “نستور است نور زندگی من” است و او “نمی تواند تصور کند که محبت او را ندارد اگر او خود من گوشت و خون.”

“من او را برای شش سال گذشته است و او قابل توجه ترین مرد جوان,” او اضافه شده است. “من به او افتخار میکنم و من راستش خجالت از کنگره ایالات متحده است که ما باید با توسل به انتقاد از یکدیگر بر اساس نژاد ما و از فرزندان ما و من آرزو می کنم که ما می تواند سازنده تر جلو می رویم.”

پس از Gaetz گفت Galban مطرح شده بود به “درمان هر کس به همان اندازه” کارلسون تعجب با صدای بلند اگر Galban نیز آموخته این درس را در مدرسه باعث Gaetz به نشان می دهد که نستور در حال حاضر میکروفن می خواهم و آماده به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش.

“چه چیزی شما را از سدریک ریچموند حملات? آیا شما می بینید همه از این؟” کارلسون خواسته Galban.

“من نمی بینم چون من خواب بودم از تمرین شب قبل” نستور پاسخ داد و اضافه کرد که او بیدار شد به توییت در درگیری و Gaetz تماس او را در مورد آن.

“من فکر می کنم آن را ناعادلانه به کسی بگویید که آنها درک نمی کنند چرا که آنها لازم نیست که—به دلیل نژادی, رنگ,” او اضافه شده است. “در حالی که او در حال مبارزه برای برابری, اما اگر شما به کسی بگویید به درگیر نیست—او را درک نمی کند چون رنگ—شما به عنوان یک منافق وجود دارد.”

روباه میزبان تحسین Galban پاسخ قبل از snarkily با اشاره به این که در حال حاضر چیزی “شما خواهد بود مقصر برای” چیزی Gaetz توافق با.

“من نمی تواند باور کند که آن را قابل قبول در کنگره ایالات متحده برای کسی که به کسی دیگری که آنها در حال مبارزه برای فرزندان خود را بیش از آنها هستند. شما یک پسر” Gaetz گفت. “چگونه شما احساس می کنید اگر کسی به شما گفت: که آنها را برای مبارزه با خانواده خود را بیش از شما بود ؟ همین دلیل است که من بسیار ناراحت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>