هشدار: این پست حاوی محتوای از جمله تصویری از یک تیراندازی, که ممکن است نگران کننده به بینندگان است.

این ماه به عنوان ضد نژادپرستی تظاهرات فوران در سراسر امریکا سابق زندان گروهبان و متل گارد امنیتی در Tulsa, اوکلاهما, حمله گزارشی مرد با اسپری فلفل و سپس او را به ضرب گلوله به مرگ در یک پارکینگ. در حال حاضر به تازگی منتشر شد فیلم از این حادثه نگران کننده نشان می دهد که گارد اسپری قربانی وقتی که او نبود به دنبال جرقه یک درگیری به پایان رسید که با گارد گرفتن زندگی انسان است.

کریستوفر راست 53 ساله متهم است با درجه اول قتل نفس در اتصال به مرگ کارلوس کارسون بود که به ضرب گلوله کشته ژوئن 6 در خارج از شوالیه مسافرخانه. یک علت احتمالی استشهاد نشان می دهد که افسران در پاسخ به این صحنه در بر داشت کارسون 36-پدر سه فرزندشده بود به ضرب گلوله در سر در روز روشن.

راست دستگیر شد در پی برخورد مرگبار منتشر شد و دو ساعت بعد از Tulsa County زندان 50.000 دلار اوراق قرضه. روز پنجشنبه مستقیم آویزان و روزانه وحش خبرنگار به دنبال نظر.

با توجه به خانواده خود کارسون با تلاش شد مسائل مربوط به سلامت روان بوده و اقامت در متل برای چند روز. برادر خود را حنانیا کارسون یک افسر در تولسا, اداره پلیس گفت: کارلوس حال PTSD از روی لئامت دادن در زندان است. “ما در حال تلاش نیست که به رنگ او را به یک فرشته یا سنت” حنانیا گفت. “اما هیچ کس نیاز به حمله و سپس شات چرا که آنها در دفاع از خود.”

“برادر من سزاوار نیست چه او به خصوص در شیوه ای که این اتفاق افتاد. او سزاوار نیست که” حنانیا گفت.

راست است که در سال 2018 استعفا داد و به عنوان یک Tulsa County بازداشت افسر دارای سابقه نگران اتهامات علیه او, The Daily Beast یاد کرده است. شلی رایگان, معاون سابق کار می کرد که تحت او گفت که او فرستاده شده یادداشت مستقیم رفتار نسبت به زنان و مردم رنگ به پس-معاون میشل Robinette. (کلانتر را نمی, پاسخ به سوال در مورد رایگان ادعا می کند.)

و در دو نوبت دیگر تولسا پلیس گزارش از راست فلفل-پاشش افراد خاطی در متل اموال. در ماه مه این سال “مستقیما صادر شد استنادی برای حمله و باتری این قربانی پس از آن تصمیم گرفت که او نمی خواست به همکاری و افسران تا به حال به از درجه اعتبار ساقط citation” تولسا اداره پلیس سرهنگ براندون واتکینز گفت: در یک ایمیل.

حدود ظهر در ژوئن 6, متل مدیر گفته به نام راست برای پاسخ به یک آشفته مهمان. مدیر پلیس گفت که کارسون ماند, شب قبل از و تبدیل شده بود ناراحت است که وسیله نقلیه خود شده بود تخریب. مدیر پرسید: “کارسون به ترک محل با توجه به کارسون را آشفته دولت” و سپس به نام برای امنیت, استشهاد می گوید.

امنیت فیلم نشان می دهد کارسون و مستقیم صحبت کردن به عنوان کارسون برگ اموال دادگاه پرونده متحده است. اما حدود پنج دقیقه بعد کارسون بازگشت به منطقه نزدیک به راست کامیون و گارد خروجی وسیله نقلیه خود را.

“به عنوان کارسون است ایستاده در نزدیکی دیوار” استشهاد یادداشت “راست اسپری کارسون با پشت سر هم از OC اسپری. آن را به نظر نمی رسد که کارسون جسمی تهاجمی در آن لحظه به تحریک مستقیم به اسپری کارسون.”

فیلم های نظارت reviewed by The Daily Beast نشان می دهد کارسون راه رفتن به سمت متل راست مبادلات کلمات با فرد دیگری از داخل وسیله نقلیه خود را. به عنوان کارسون می گذرد مستقیم کامیون, مستقیم, مراحل و اعزام او اسپری فلفل که کارسون به دنبال ندارد. در واکنش به کمین, Carson hurls قهوه خود را در راست کامیون و اتهامات در گارد خود را به عنوان او باقی می ماند در داخل وانت.

کارسون به نظر می رسد به محوری اسلحه خود را از طریق راننده سمت پنجره و ثانیه بعد, درب خودرو باز می شود. مبارزه طول می کشد حدود 20 ثانیه قبل از راست به ضرب شاخه های کارسون که می افتد به پیاده رو. بعد از آن در فیلم به عنوان اولین پاسخ ازدحام صحنه مستقیم پیراهن خود را حذف و سرگردان در اطراف پارکینگ.

در مصاحبه ای با پلیس, مستقیم اعتراف کرد که کارسون بازگشت به متل اموال پس از دستور به ترک اما “کارسون در واقع نه تهاجمی حرکت به سوی او…” در واقع مستقیما ادعا کرد او با استفاده از سلاح شیمیایی برای اولین بار به “جلوگیری” کارسون از اقدام تهاجمی استشهاد مدعی. نگهبان “برنامه ریزی شده در بازداشت کارسون برای خاطی تا زمانی که پلیس وارد” در این سند می افزاید.

Smolen & Roytman این تولسا حقوقی نمایندگی کارسون املاک و گفت: کارسون به ضرب گلوله کشته شد دو بار—شات دوم اخراج او به عنوان کاهش یافت و به دور از راست به وانت.

“به طور ناگهانی و کاملا بی دلیل, راست, در حالی که نشستن در وسیله نقلیه خود را با هدف تلگراف را به طور مستقیم در کارلوس و خیس سر و صورت خود را با اسپری فلفل” این بیانیه می گوید. “این حمله کاملا بی جا و بیش از حد و غیر منطقی. در آن زمان که مستقیم اسپری فلفل کارلوس او مطرح شده هیچ تهدید به راست و یا هر کس دیگری. آن را چیزی بیش از یک بزدلانه ‘حمله کردن دزدکی حرکت کردن.’ کور در آشکار و درد و خشم کارلوس طبعا تلاش برای مبارزه با مهاجم خود را. مستقیم پاسخ با نیروی مرگبار بالابر خود اسلحه و تیراندازی کارلوس دو بار. شات دوم اخراج شد و پس از کارلوس ناتوان بود و بر روی زمین و یا رفتن به زمین است.”

روز قبل از حادثه مستقیما به اشتراک گذاشته Facebook تصویر با کلمات: “چگونه در مورد تمام زندگی مهم است. نه زندگی و نه سفید زندگی می کند. بیش از خود هیچ کس را در زندگی مهم تر از آینده است. قرار داده و خود را نژاد کارت و رشد کنند.”

در مه 31, مستقیم به اشتراک گذاشته شده یکی دیگر از الگوهای رفتاری است که خواندن “اگر شما در حال anti-پلیس: من آبی, خانواده, unfriend من” همراه با هشتگ #Bluelivesmatter. سه روز قبل از آن او به یک تصویر است که اعلام کرد “من از مغلوب ساختن پیشی جستن و من نمی خواهد عذرخواهی می کنیم برای آن است.” برخی از Facebook عکس ها نشان می دهد مستقیما با پوشیدن قرمز “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه.

Tulsa County دستیار دادستان منطقه علامت گذاری ذغال سنگ است که دست زدن مستقیم به صورت روزانه وحش یاد کرده است. (در سال 2017, ما در گزارش های غیر قانونی و محکومیت مالکوم اسکات و د’Marchoe نجار که صرف نزدیک به 20 سال زندان برای قتل که مرتکب نشده. ذغال سنگ بود که دادستان قرار داده و آنها را پشت میله های زندان.)

یک GoFundMe صفحه راه اندازی شد برای carson’s هزینه های مراسم تشییع جنازه.

یکی دوران کودکی, دوست, دوست Shanise هریس گفت: روزانه وحش که کارسون “تا به حال واقعا قلب بزرگ” و پس از پشت سرگذاشته برخی از سگ باطل تعقیب او و یک دوست که آنها در 6 درجه. “هر زمان که من می خواهم من می خواهم فکر می کنم در مورد چگونه او محافظت ما از کسانی که سگ” هریس گفت. “که به من نشان داد که چه نوع از شخص او بود.”

“آن را غم انگیز و ویرانگر وضعیت” اضافه شده Harris, 34. “او آن را سزاوار نیست. آن را برانگیخته بود. شما به او حمله کردند و هنگامی که او در دفاع از خود شما او را کشتند.”

سوابق نشان می دهد کارسون تا به حال سابقه کیفری از جمله اعتقادات برای سرقت نادرست personation و ورود به قصد سرقت مس. اما برادرش گفت: روزانه وحش او در تلاش بود به نوبه خود زندگی خود را در اطراف و رفت و به یک قرار ملاقات در ژوئن 1 به برای ارزیابی دارو خود را برای کمک به PTSD. راست را نابود کرده است کارسون شات در رستگاری و “دور شانس خود را برای انجام هر کاری با فرزندان خود” حنانیا گفت: روزانه وحش.

کارسون در پشت سمت چپ دو پسر در سنین 11 و 14 و 12-year-old daughter.

مستقیم شد استخدام Tulsa County Sheriff در جولای سال 2005 و به عنوان یک زندان گروهبان زمانی که او استعفا داد و در ماه اوت سال 2018 در میان داخلی پروب. او رو به تنزل به عنوان یک نتیجه از بررسی توسط کلانتر ،

سابق گروهبان مشترک ناکامی خود را در استعفا نامه reviewed by The Daily Beast. “من واقعا تلاش برای تنظیم یک مثال خوب برای سربازان و برای رفتن بالا و فراتر از آن در تقویت اخلاقی [sic] در من تغییر” راست نوشت: “اما آن را تبدیل به یک نبرد دشوار این در سال گذشته به جایی که من به نظر می رسد به ماندن در خرد کردن بلوک برای یک چیز و یا دیگر و قرار داده شده در یک هیچ برنده وضعیت با دولت در حال اجرا زندان است.” او به این نتیجه رسیدند “دوباره با تشکر از شما و من با عرض پوزش من نمی تواند زندگی می کنند تا انتظارات از این مدیریت است.”

در ماه اوت سال 2005 مستقیم قرار داده شد در مرخصی اداری با پرداخت. یک ماه بعد او reassigned و تنزل مقام به بازداشت افسر هر چند خود را به اتهام سوء رفتار نامشخص است. یک یادداشت هشدار داد “هرگونه نقض این طبیعت ممکن است در نتیجه بیشتر مجازات شدید از جمله فسخ است.”

راست شد دوباره قرار داده و در مرخصی در ماه فوریه سال 2011 در انتظار تحقیقات داخلی به نقض TCSO سیاست ها و روش های. ظرف یک ماه او را در این کار کلانتر دفتر یادداشت نشان می دهد.

در سپتامبر 2013, مستقیم دریافت پنج روز تعلیق بدون پرداخت اجباری و نظارت بر آموزش است. “رفتار شما به عنوان یک مسئول به خطر بیافتد حرفه ای از کلانتر و تحمل نخواهد شد دوباره به هر دلیلی” سابق Undersheriff تیم Albin گفت: در یک یادداشت. (این کلانتر, اظهار نظر نمی کنم چرا راست مواجه انضباطی در طول سال. وکلا برای کارسون و مستغلات در بیانیه ای گفت که مستقیما “قبلا تحت بررسی برای مردم آزار از رنگ و دارای سابقه مستند و نژادپرستانه انجام شده است.” و یکی از کارکنان سابق که خواست ناشناس بماند گفت: روزانه وحش که راست “شده اند باید اخراج یک مدت زمان طولانی پیش. او تحت درمان کارکنان و زندانیان از رنگ مثل گه. همان می رود برای زنان است.”)

حنانیا کارسون گفت: روزانه وحش که مستقیم کردم دور با رفتار بد برای بیش از حد طولانی است. “آنها لگد می توانید در پایین جاده به طوری که او می تواند کسی دیگری مشکل او گفت:” از راست. “متاسفانه می تواند متوقف شد با خانواده من و کارلوس. من عضو خانواده که زندگی کوتاه قطع شد.”

آنها لگد می توانید در پایین جاده به طوری که او می تواند کسی دیگری مشکل است. متاسفانه می تواند متوقف شد با خانواده من و کارلوس. من عضو خانواده که زندگی کوتاه قطع شد.

زمانی که مستقیما انتقاد یک مدیر زندان در دسامبر 2018 Facebook پست برای پوشیدن لباس قنتد, ژاکت بیش مدنی, لباس, در, او ممکن است اشاره کرده اند در یکی از خود را متهم به نقض حقوق بشر در یک نظر: “نیمه مانند من برای یک تیزر سیاست نقض و تیزر ارائه شد و نه مستقر شده اند. ادم سفیه و احمق.”

یک دیدگاه پیشنهاد زندان کارمند بود با قرار دادن خود در معرض خطر با پوشیدن صلح خود را افسر کت و مستقیم پاسخ داد: “که در آن اراذل و اوباش در زمانی که شما به آنها نیاز دارید؟”

عکسبرداری از کارلوس کارسون علائم یکی از چندین قتل غیر مسلح در تولسا در سال های اخیر, و آن را یکی از بسیاری از برخوردهای نژادپرستانه در بین مردم رنگ و پلیس—یا در این مورد اجرای قانون سابق—به اخبار ملی. (این ویدئو نشان داد تولسا پلیس به شدت دستگیری دو دختر سیاه و نوجوانان برای “jaywalking” و یک پلیس تولسا عمده گفت: بحث-پادکست رادیو که سیستمیک نژادپرستی در پلیس وجود ندارد: “همه از این تحقیقات می گوید: ما در حال تیراندازی آفریقایی-آمریکایی ها حدود 24 درصد کمتر از ما احتمالا باید بر اساس جنایات.”)

در مارس 2015, The Daily Beast گزارش در این تیراندازی منجر به مرگ اریک هریس 44 که کشته شد در طول یک نیش عملیات هنگامی که یک ثروتمند داوطلب معاون توضیح شلیک تفنگ خود را در هریس بود که در حال دست به دستبند با معاونین کلانتر. رزرو معاون باب بیتس ادعا کرد که منظور او را به چنگ خود تیزر و هریس اشتباه.

بیمه اجرایی در 70s بیتس تا به حال عرضه تولسا شهرستان کلانتر دفتر (TCSO) با تجهیزات و دوست نزدیک بود و کلانتر سابق استنلی Glanz. درمان Glanz به کشتی ها در باهاما ظاهرا نمی صدمه دیده بیتس ” خودی دسترسی به نیروی پلیس است. او در نهایت متهم درجه دوم قتل نفس و خدمت حدود 1.5 سال از چهار سال حبس برای هریس’ مرگ است.

پس از آزادی از زندان بیتس گفته محلی خروجی اخبار “آنها تلاش کردند تا آن را به یک نژادی مسئله من نیست حداقل کمی نژادی است.”

اما با توجه به مدنی مناسب در برابر کلانتر نژادپرستانه نگرش تا به حال پر شده و شاید آن داوطلب پلیس برنامه.

بیتس خودش متهم شد اظهارات نژادپرستانه به گفته یکی از شفاعت در هریس و مستغلات را از نیروی بیش از حد طرح دعوی در دادگاه که برای حل و فصل 6 میلیون دلار در سال 2018 است. یک پاورقی در سند ادعایی “بیتس اعلام کرده است که او می خواست برای به دست آوردن یک “سیاه باک’ به آویزان بر روی دیوار خود را” در طول داوطلب از روی لئامت دادن. (پاورقی همچنین ادعا کرد بیتس خواهد امد و شد زیاد یک سوراخ آبیاری محلی در حالی که با پوشیدن مواد مخدر نیروی کار کلاه و “لاف زدن به نوار کارکنان مورد سوء استفاده خود را با TCSO و دولت است که او در یک ماموریت’ زمانی که او در سمت چپ نوار است.” TCSO سابق مواد مخدر نیروی کار سرپرست تام Huckeby گفته پیوست بیتس برای نوشیدنی است.)

Tulsa عناوین ساخته شده دوباره در ماه سپتامبر سال 2016 پس از افسر پلیس بتی جو شلبی به ضرب گلوله کشته و یک غیر مسلح سیاه به نام ترنس Crutcher. The 40-year-old پدر بود در او متوقف شده خودرو با دست های خود را تا زمانی که شلبی اخراج کشنده گلوله. در فیلم از یک هلی کوپتر پلیس معلق در هوا در بالای صحنه یک افسر می گوید: “زمان برای یک تیزر من فکر می کنم” و “که به نظر می رسد مانند یک شخص بد بیش از حد. احتمالا در چیزی.” شلبی خواهد بود تبرئه از قتل نفس یک سال بعد.

اتهام تبعیض گرفتار Tulsa County این بازداشتگاه ،

The Daily Beast, بررسی مرگ الیوت ویلیامز یک جانباز که فوت در سال 2011 پس از گذراندن روز در سلول خود طبقه فلج شده و از رسیدن مواد غذایی و یا آب است. زندانبانان گفته سخره او و او را متهم کرد از “faking” بیماری خود و وحشت از نهایی خود را روز دستگیر شدند در فیلم های نظارت. (در نوامبر سال گذشته یک طرح دعوی در دادگاه توسط ویلیامز خانواده حل و فصل برای $10 میلیون.)

ویلیامز 37 تا به حال هیچ سابقه کیفری و بازداشت شده بود پس از فروپاشی روانی در اوواسو هتل در اکتبر 2011. در غیر عمدی دادگاه در سال 2017, کلانتر Glanz گفت که او نمی دیده بان فیلم از ویلیامز مرگ تا یک سال و نیم بعد—قبل از 2013 رسوب در این مورد—با وجود اینکه مسئول بازداشتگاه.

دادگاه شهادت نیز نشان داد Glanz زندان شده بود مارک کارکنان با حرف “N” که در آن ایستاده بود برای “n*gronoid” اگر آنها سیاه پوست بودند. دن Smolen یک وکیل برای ویلیامز خانواده آموخته از لحاظ نژادی توهین آمیز دوره پس از اخذ 2006 یادداشت که همچنین ذکر شده “M” یا “F” نشان می دهد که جنسیت خاصی کارکنان.

Glanz شهادت اصطلاح “n*gronoid” مورد استفاده قرار گرفت در 1960s و 70s توسط FBI بنابراین او نمی موضوع را با استفاده از آن در داخل بازداشتگاه. هنوز این یکی از بسیاری از اتهامات نژادپرستی تحت Glanz تصدی. کلانتر را پرداخت بیش از 1 میلیون دلار برای حل و فصل هفت تبعیض نژادی و مناسب ثبت شده توسط کارکنان در سال 2009 و 2010. سابق بازداشت افسر Rolanda هاروی ادعا کرد: با توجه به استشهاد که یک استاد راهنما به او گفت: “آمریکایی های آفریقایی تبار بودند پوشک سر” و همکاران با استفاده از n-word همراه با شرایط “n**ger-ضربه زدن” و “سیاه و سفید b*tch.” هاروی همچنین اظهار داشت که “یک زوج افسر نوشت: نامه ‘N’ بعدی به نژاد آفریقایی-آمریکایی زندانی” و هنگامی که او مواجه همکار “او خراشیده آن را.”

ماه پس از ویلیامز محاکمه تولسا پلیس به ضرب گلوله جاشوا Barre 29-سال-پیرمرد و مبارزه با بیماری های روانی پس از فرار او را برای 15 دقیقه در حالی که او انجام دو چاقو و وارد یک فروشگاه. بر خانواده گفت: او کشته شد روز پس از آنکه مقامات قرار بود برای حمل و نقل او را به یک دادگاه دستور ارزیابی است.

به عنوان اعتراضات خروشان بیش از مرگ جورج فلوید که در دست مینیاپولیس پلیس باره خانواده خود برگزار شد تظاهرات به فشار برای بهتر آموزش پلیس در هنگام برخورد با شهروندان که بیماری روانی است. سیاه و سفید خود را زندگی می کند موضوع اعتراض نیز لمس کردن در آنچه که آنها به عنوان سلامت روان مهم است. جاشوا مادر اتا لاو-Barre گفت: Tulsa World “ما به صحبت کردن در برای کمک به مردم درک کنند.”

در ضمن راست نامگذاری شد, به عنوان یک متهم در سه pro se پرونده های حقوقی ثبت شده توسط زندانیان از سال 2007 دادگاه فدرال سوابق نشان می دهد. دو شکایت اتهام نقض تشریفات—از جمله یکی بود که پس از پرتاب یک زندانی موفق به پاسخ به یک حرکت به اخراج. کت و شلوار ادعا زندانی اموال شخصی بود دور انداخته و خود را ملاقات و هنر محدود شده بود بدون هیچ گونه جلسات.

دوم طرح دعوی در دادگاه ادعا راست و دیگری گروهبان به دروغ متهم یک زندانی از سرقت زندانی دیگری تماس های تلفنی و قرار او را در تفکیک و بدون شواهد. زندانی ادعا و اتهامات واهی در نهایت منجر به او را در حال حمله دو تن دیگر از بازداشت شدگان است. (یک قاضی رد شکایت در بخشی به دلیل اتهامات “را پشتیبانی نمی کند که قرار دادن خود را در تبعیض نژادی اعمال غیر معمول قابل توجهی مشکلات.”)

سومین شکایت متهم مستقیم و دو تن دیگر از افسران عدم محافظت از یک زندانی که او هشدار داد که تهدید زندانی دیگری. زندانی مدعی او مورد ضرب و شتم, بیهوش و دچار “شکسته cheekbone جبران ناپذیر و صدمه به بافت به صورت خود را.” دادگاه به نفع حکومت مستقیم بر اساس “واجد شرایط ایمنی” یک دکترین حقوقی است که محافظت پلیس از فدرال پرونده های حقوقی.

مستقیم نیز اشاره شد در رسوب گادوین Ehiremen یک نیجریه بازداشت افسر گفت که او متوقف شد به دلیل نژاد و منشاء ملی. (یک قاضی برکنار Ehiremen 2014 طرح دعوی در دادگاه در برابر کلانتر, بعد از آژانس استدلال Ehiremen “ساخته شده است پیشرفت های جنسی نسبت به چندین زندانیان.”)

با توجه به Ehiremen زمانی که یکی تولسا زندانیان تبعید شد به نیجریه برای داشتن یک کارت سبز مستقیم به او هشدار او می تواند بود. “راست به من گفت: یکی از دوستان خود را فقط کشتی امروز به خاطر او ندارد—هیچ کارت سبز. ما ممکن است به شما چک کردن با این مرد برای دیدن اگر شما یک کارت سبز چون ما نمی دانیم که آنچه شما انجام می دهند در اینجا” Ehiremen شهادت دادند.

در اوایل این سال مستقیم مشغول به کار بود برای شرکت امنیتی پاسخ حفاظت که شرکت سوابق نشان می دهد متعلق به کوری جانسون و تشکیل شد و در نوامبر سال 2019. در رسانه های اجتماعی راست گفت: “کسب و کار “کهنه و متعلق به اداره” ذکر شده و یک باز به 16 دلار در هر ساعت از 6 بعد از ظهر تا 6 صبح

در ژانویه مستقیم نوشت: در Facebook “بسیار خوب مردمی پاسخ حفاظت در حال رشد است نیاز بیشتر مردمی خوب. باید مسلح خبره. پرداخت بستگی دارد تجربه است.”

جانسون نمی تواند نظر رسیده است.

“با همه چیز در حال تعطیل, اجازه دهید من می دانم که اگر کسب و کار خود و یا یکی از شما می دانم نیاز به امنیت” راست نوشت: در ماه مارس با اضافه کردن یک نظر “میله, رستوران ها, هر آنچه در آن است که ما می توانیم آن محافظت می کند…” (ماه است که او نیز به اشتراک گذاشته غمگین پست: “من با استفاده از به اعتماد مردم و تحت فشار قرار دادند و هر کس دور و پیر کریس در حال آمدن است.”)

“پاسخ به حفاظت نیاز به یک گارد مسلح به صورت یک قبرستان تغییر در یک بسیار خشن منطقه است. HMU,” مستقیم ارسال شده در مارس.

راست دو بار بیشتر قرار دادن یک تماس به صورت مجاز مسلح ماموران امنیتی در روز قبل از او به ضرب گلوله کارسون. “احتمالا جاوا نیاز به حداقل یک مطلب مسلح گارد امنیتی برای ارسال موقعیت,” او نوشت. “باید زمان مجوز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de