آلمان و فرانسه اصرار اسرائیل به تجدید نظر غرب بانک طرح الحاق

وزرای خارجه فرانسه و آلمان خواستار اسرائیل در توقف برنامه به ضمیمه بخش هایی از کرانه باختری است. اسرائیل جاسوسان گزارش به نام برای برنامه ای برای تسریع در جهان به عنوان پریشان است با یک بیماری همه گیر.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas و همتای فرانسوی خود Jean-Yves Le Drian به نام اسرائیل روز جمعه در نشستی آن را به کنار گذاشتن برنامه های خود را به ضمیمه بخش هایی از کرانه باختری است.

پس از دیدار با Maas در برلین Le Drian گفت: “هدف ما این است که هنوز هم برای جلوگیری از هر گونه الحاق در نقض قوانین بین المللی در وهله اول است.”

این جفت ارز اعلام فشرده مذاکرات بین اتحادیه اروپا و شرکای کشورهای همسایه مانند اردن ،

Maas گفت: اسرائیل الحاق طرح بودند “نگرانی بزرگ” به او و Le Drian که در روزهای آینده از هیچ تلاشی در امان خواهد بود برای گرد هم آوردن طرف های درگیر برای مذاکره.

Maas گفت که موضوع الحاق آورده شود باید به خط مقدم یک بار دیگر و این که آن را هنوز هم ممکن است به استفاده از “فرصت و زمان پنجره” قبل از امکان الحاق.

اسرائیل در دولت جدید است که انتظار می رود به ارائه استراتژی خود را در تاریخ 1 ژوئیه برای پیاده کردن خاورمیانه “طرح صلح” گرفته تا با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. این برنامه اجازه می دهد تا برای اسرائیل به ضمیمه بخش های بزرگی از غرب بانک از جمله دره اردن که اسرائیل اشغال شده در سال 1967.

فلسطینی ها به طور کامل مخالف این طرح با ترس است که آن را باعث موج جدیدی از خشونت در منطقه است.

Le Drian تاکید کرد که الحاق را افزایش می دهد “بی ثباتی در خاورمیانه” خواهد بود و نقض قوانین بین المللی است. او گفت که راه حل دو کشور بود و هنوز هم تنها گزینه است. او گفت: همکاری نزدیک با شرکای اروپایی لازم بود برای رسیدن به این هدف است.

بیشتر بخوانید: سازمان ملل متحد پنل: اسرائیل برای الحاق کرانه ‘نقض قوانین بین المللی’

اسرائیل: ضمیمه در حال حاضر به عنوان دنیای اشغالی با کروناویروس

اسرائیل وزارت اطلاعات نیز وارد یک سند دلایل فوری برای الحاق کرانه مناطق.

با توجه به آژانس خبری DPA سند می یابد و حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن بدان معنی است که زمان خوب است.

“معلوم نیست چه ما پشتیبانی خواهد شد شبیه به بعد از ماه نوامبر انتخابات” در این سند گزارش می گوید.

وزارت گزارش نشان داد که تهدید به خشونت کم بود با حکومت خودگردان فلسطینی و حماس هر دو در برابر جنگ و بدون انتظار از “شدید ناآرامی” در اردن

آن را نیز در بر داشت که جامعه بین المللی با مشغول مبارزه با کروناویروس.

اردن وزیر امور خارجه روز پنج شنبه به طور غیر منتظره بازدید کرانه که در آن او هشدار داد در برابر الحاق برنامه.

“الحاق بی سابقه است برای روند صلح و آن را به راه حل دو کشور را نابود خواهد کرد تمام پایه های صلح'” اردن وزیر امور خارجه Ayman Safadi گفت: پس از دیدار با همتای فلسطینی در شهر رام الله برگزار شد.

او گفت که این برنامه را “محروم تمام مردم منطقه از حق خود برای زندگی در امنیت و صلح و ثبات است.”

aw/msh (AFP, dpa, Reuters, AP)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de