چگونه ما در حال ایستاده با پناهندگان از طریق Covid-19 و فراتر از

در چند ماه گذشته ایم و بارها گفته شده است که شستن دست ما با صابون یکی از بهترین راه ها برای محافظت از خودمان را از Covid-19 و کمک به جلوگیری از گسترش عفونت است.

بنابراین تصور کنید که چگونه آن را احساس باید برای رفتن از طریق همه گیر بدون دسترسی به صابون یا آب پاک و با امید فیزیکی فاصله ایمنی و یا در انزوا.

این واقعیت مواجه شده توسط میلیون ها نفر از پناهندگان در سراسر جهان است. کمک های بشردوستانه سازمان ملل که آوارگان در میان بیشتر به حاشیه رانده و اعضای آسیب پذیر جامعه – و آنها را در معرض خطر بودن در پشت سمت چپ در طول این بحران است.

همین دلیل است که – به عنوان یک کسب و کار و از طریق علامت های تجاری ما – Unilever مصرف شده است مراحل را برای کمک به پناهندگان از طریق Covid-19 بحران و به آینده. ما به عنوان خوانده شده را علامت روز جهانی پناهندگان در 20 ژوئن در اینجا چگونه ما شده ایم, حمایت از برخی از این سیاره آسیب پذیر ترین مردم…

اهدای محصولات به جوامع نیاز به

در ماه مارس ما اعلام تعهد به ارائه رایگان محصولات بهداشتی و غذایی به ارزش €100 میلیون به جوامع نیازمند در سراسر جهان به عنوان بخشی از Unilever Covid-19 پاسخ.

ما در حال حاضر اعزام کمک های مالی قابل توجهی به سازمان ملل متحد از جمله کودکان سازمان ملل متحد, سازمان یونیسف و کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل (آژانس پناهندگان سازمان ملل). کمک مالی به کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل یکی از بزرگترین در تاریخ خود با بیش از 30 میلیون میله صابون به علاوه دست sanitiser سطح اسپری ضد عفونی کننده و مواد شوینده رسیدن به بیش از 40 کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل عملیات در سراسر جهان برای کمک به بهبود بهداشت و بهداشت و کاهش میزان ویروس را در پناهندگان و جامعه ميزبان تنظیمات.

پس از همه گیر در زمان برگزاری زنجیره تامین شده است مختل و سازمان های مانند کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل یونیسف و دیگر سازمان های غیر دولتی در حال کار در سراسر ساعت برای محافظت از پناهندگان از coronavirus.

ما نیز مفتخریم به یک تاسیس مشارکت با کمک آژانس مستقيم امداد به ارائه حیاتی سلامت و بهداشت منابع انسانی تنظیمات. با لينک مستقيم امداد راه اندازی کرده است یک پاسخ بزرگ به Covid-19 اعزام حیاتی بهداشت و تجهیزات پزشکی به آسیب پذیر جوامع در پاسخ به شیوع بیماری است.

ترویج دسترسی به بهداشت

ما باید راه اندازی یک بهداشت و رفتار تغییر ائتلاف (HBCC) در همکاری با دولت بریتانیا اداره انکشاف بین المللی بریتانیا (DFID) برای کمک به مقابله با گسترش coronavirus. تعدادی از پروژه های که شکل این کار در حال هدف قرار دادن پناهندگان و دیگر گروه های آسیب پذیر مانند آوارگان داخلی.

به عنوان بخشی از این, در, بنگلادش, ما در حال همکاری با کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل و کمیته بین المللی نجات برای مبارزه با Covid-19 در بزرگترین اردوگاه پناهندگان. کخس بازار میزبان تقریبا 1 میلیون Rohingya پناهندگان که فرار از آزار و اذیت در کشور همسایه میانمار و شلوغ شرایط را کنترل ویروس بسیار چالش برانگیز است.

تعدادی از همکاران در این ائتلاف هستند با استفاده از یک رفتار تغییر برنامه توسعه یافته توسط ما گوی شناور صابون با نام تجاری در همکاری با آکسفام. ‘مادر سحر و جادو دست تنها شستن دست ها رفتار تغییر برنامه به طور خاص طراحی شده برای استفاده در اورژانس تنظیمات با موفقیت مستقر در سوریه شهرک در لبنان رسیدن به تقریبا 30 ، 000 پناهندگان در همکاری با کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل. این است که نورد بیشتر به طور گسترده ای به عنوان بخشی از تلاش های ما برای پاسخ به کروناویروس از طریق HBCC.

ساختمان آینده روشن تر

Unilever است که یک عضو از چادر همکاری – یک گروه از کسب و کار متعهد به حمایت از پناهندگان با خدمات و معیشت فرصت و با استفاده از صدای ما به حمایت از پناهندگان حق کار.

در مالزی, ما در حال کار با چادر و کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل برای تشویق دولت به پناهندگان حق کار. ما بستنی با نام تجاری Ben & jerry’s نیز متعهد به کمک به افرادی که پناهندگان به پیشبرد حرفه خود. Ben & jerry’s راه اندازی یخ آکادمی در سال 2017 در همکاری با TERN – کارآفرینی پناهندگان شبکه برای کمک به تازه واردان غلبه بر موانع مواجه شده که تلاش خود را برای شروع کارآفرینی سفر و ساختن یک زندگی جدید در ایمنی.

از طریق یخ آکادمی آنها می توانند دسترسی به آموزش مشاوره و اشتغال پاره وقت برای کمک به رشد کسب و کار خود ایده است.

فعالیت و حمایت

بسیاری از مارک های ما در حال ساخت تلاش برای حمایت از پناهندگان که تحت تاثیر این بیماری همه گیر و مستندات.

Ben & jerry’s در ادامه آن فعالیت در سراسر بازارهای اروپایی برجسته چگونه Covid-19 است به طور نامتناسبی مردم به دنبال ایمنی از جمله کسانی که در بازداشتگاه مردم در اردوگاه های در حال انتظار برای جابجایی مردم گیر در مرزهای اتحادیه اروپا و کسانی که برای آنها دسترسی به مراقبت های بهداشتی تضمین شده نیست با توجه به وضعیت مهاجرت.

Ben & jerry’s شده است روشن در اقدام فوری مورد نیاز توسط رهبران جهان به منظور به هر کس – بدون استثنا – فرصتی برای زندگی در امنیت و کرامت است. جزئیات هشت مرحله بتن با نام تجاری خواستار اینجا.

“پناهندگان در حال حاضر در میان جهان آسیب پذیرترین جوامع و آنها در خطر زیادی در طول Covid-19 همه گیر می گوید:” هلنا Dollimore ارشد مدیریت جهانی پایداری.

“ما معتقدیم که کسب و کار می تواند مهم تخصص و زیرساخت منابع و شبکه برای کمک به کاهش تاثیر شرایط اضطراری ارائه امداد رسانی و بازسازی جوامع آسیب دیده – و همچنین بالا بردن سطح آگاهی. از طریق مشارکت برنامه و هدف ما امیدواریم که ما می تواند تفاوت را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>