کیا موتورز همکاران با Google Cloud برای توسعه هوش مصنوعی مبتنی بر صاحب دستی برنامه

  • تمام دیجیتال تعاملی صاحب دستی ارائه شده در یک برنامه جدید تلفن همراه
  • Google Cloud همکاری را قادر می سازد یک تجربه کاربر بدون درز
  • نماد اسکنر نماد شاخص و هشدار شاخص شاخص توضیح در ماشین و امکانات به مشتریان و نحوه استفاده از آنها
  • کیا صاحب دستی برنامه راه اندازی در نیمه دوم سال 2020

کیا موتورز شرکت اعلام کرده است راه اندازی یک ‘کیا صاحب دستی برنامه’ یک هوش مصنوعی-بر اساس کتابچه راهنمای مالک است توسعه یافته در همکاری با Google Cloud و Megazone.

کیا صاحب دستی برنامه یک مشتری پسند برنامه تلفن همراه است که توضیح می دهد که نام توابع و ویژگی های موجود در داخل کیا مدل با استفاده از دوربین گوشی های هوشمند. به جای داشتن برای اشاره به چاپ کتابچه راهنمای مالک است و رانندگان می توانند با استفاده از این برنامه به راحتی پیدا کردن اطلاعات در مورد ویژگی های فردی. این آسان برای استفاده از نرم افزار نیز استفاده از قادر بودن به توضیح توابع به سادگی و به راحتی.

کیا ارائه کرده است واقعیت تقویت (AR) برنامه های تلفن همراه برای مشتریان در بازارهای خاص پس از 2017. اما استفاده گسترده از این برنامه محدود بود به عنوان آن نیاز به اندازه گیری تمام پوسته ها و سوئیچ ها برای هر مدل جدید. کیا گوگل و Megazone متمرکز بر شناخت نمادها در سوئیچ های ساخت نرم افزار سازگار با هر مدل جدید به عنوان نمادها در وسایل نقلیه جهانی هستند. همکاری با Google Cloud و Megazone معنی جدید کیا صاحب دستی برنامه بیشتر به راحتی می تواند متناسب و سازگار برای ده ها تن از کیا را در بازارهای جهانی است.

هوش مصنوعی پیشرفته نماد به رسمیت شناختن

با استفاده از Google Cloud منحصر به فرد AI پلت فرم مبتنی بر, تصویر, تکنولوژی آموزشی, نرم افزار نماد اسکنر تابع اجازه می دهد تا دقیق شناسایی در ماشین سوئیچ نمادها از هر زاویه.

برای مثال اگر یک کاربر اسکن “کروز کنترل” نماد بر روی فرمان با گوشی های هوشمند هوش مصنوعی پلت فرم را تشخیص تصویر از طریق سرور های ارتباطی است. گوشی های هوشمند و سپس بلافاصله به یک نمایش تصویری معرفی دقیق عملکرد سیستم کروز کنترل.

به طور کامل قابل جستجو دیجیتال owner’s Manual

در ضمن کیا صاحب دستی برنامه به عنوان یک دیجیتال کتابچه راهنمای مالک با یک تابع جستجو. آن را نیز فراهم می کند یک نماد شاخص و هشدار شاخص شاخص ارائه یک لیست نشان داده شده در خودرو نمادها و خوشه ابزار چراغ هشدار دهنده و تعاریف خود را.

کیا صاحب دستی برنامه برای راه اندازی در نیمه دوم سال 2020

کیا موتورز خواهد کرد که رول کردن کیا صاحب دستی برنامه پی در پی در شروع نیمه دوم سال 2020 شروع با اتومبیل های جدید برنامه ریزی شده منتشر می شود در سراسر جهان.

“کیا صاحب دستی برنامه را ارائه می دهد منحصر به فرد تجربه مشتری با محصولات ما” گفت: Eui-sung Kim معاون رئیس جمهور و رئیس جهانی فروشنده و خدمات از کیا موتورز. “کیا رانندگان قادر خواهد بود به منظور افزایش ایمنی و راحتی مالکیت با نرم افزار فراهم می کند که آسان و شهودی اطلاعات در توابع مختلف از وسیله نقلیه خود را و آخرین فن آوری های ما”

“ما خوشحالیم که با همکاری کیا در این نرم افزار نوآورانه از AI پلت فرم است که در حال حاضر مورد استفاده در صنعت ساخت برای کمک به طور خودکار کنترل کیفیت بصری روند. جدید AI-طراحی دیجیتال کتابچه راهنمای مالک یک مثال عالی از این نوع از چالش های هوش مصنوعی می تواند حل کند و چگونه می تواند کمک به افزایش تجربه مشتری” گفت: Kiyoung Choi, کشور, مدیر گوگل ابر کره جنوبی.

کیا صاحب دستی برنامه به تازگی موفق به کسب جایزه بزرگ در نرم افزار هوشمند رده در سال 2020 بهار کنفرانس کره هوشمند سیستم اطلاعات جامعه در به رسمیت شناختن آن نوآوری است. کیا موتورز قصد دارد برای توسعه بیشتر خدمات راحتی ترکیب نوآورانه فن آوری های هوشمند از طریق آن مشترک تجربه با Google Cloud.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>