اشتراک مجوز به صورت مستمر کاستور بهینه سازی فرآیند از Primetals فن آوری های مجموعه استاندارد جدید در صنعت فولاد

  • سوم منظور اشتراک در حال حاضر دریافت مجوز
  • پیچیده طراحی نرم افزار را قادر می سازد به طور منظم به روز رسانی و ارتقاء و همچنین به عنوان توابع و متناسب با نیازهای واقعی
  • سرمایه گذاری پایین تر پرش از روی مانع با توجه به پرداخت هزینه های سالانه
  • صدور مجوز مدل تسکین اتوماسیون کارشناسان از کار تعمیر و نگهداری

Primetals فن آوری به تازگی یکی دیگر از دریافت سفارش برای اشتراک مجوز برای نرم افزار خود را برای بهینه سازی فرآیند (سطح 2) ریخته گری مداوم گیاهان. این سومین سفارش در ماه های اخیر برای ارائه خدمات به عنوان در عین حال بی بدیل در هر نقطه از صنعت فولاد است. مدولار معماری نرم افزار و آسان configurability از سیستم فعال اپراتورها از کاستورهای مستمر برای عضویت در توابع و مدل آنها نیاز به سادگی با انتخاب و یا deselecting آنها. نسخه جدید ارتقاء و به روز رسانی نصب شده در فواصل منظم در نتیجه حصول اطمینان که فرایند بهینه سازی سیستم است که همیشه تا به تاریخ. با خرید اشتراک و مجوز مخارج سرمایه گذاری (CAPEX) را می توان منتقل شده به هزینه های عملیاتی (OPEX). به عنوان یک نتیجه, اپراتور ریخته گری مداوم گیاهان معمولا لازم نیست که به درخواست جداگانه بودجه سرمایه گذاری برای استفاده از فرایند بهینه سازی نرم افزار. بسته بندی خدمات موجود در سالانه هزینه مجوز همچنین شامل پشتیبانی از راه دور برای رفع مشکل, مشاوره, آموزش تنظیم خوب و یا بهینه سازی. این مسئله موجب کاهش حجم کار برای اتوماسیون کارشناسان در ریخته گری مداوم گیاه.

نرم افزار پیچیده اجازه طراحی مدل اشتراک

یک فرایند بهینه سازی سیستم است که به طور مداوم به روز شده و ارائه می دهد گزینه اضافه کردن و یا از بین بردن توابع و مدل های به عنوان مورد نیاز خواستار اساسا متفاوت معماری از نرم افزار که نصب شده است و پس از آن “فقط” نگهداری می شود. این Primetals فن آوری سیستم در نتیجه ارائه می دهد گسترده نرم افزار کتابخانه و پایدار هسته ای با تاسیس توابع مورد استفاده در همه ریخته گری مداوم گیاهان. این شامل به عنوان مثال تولید عمل با کیفیت-اطلاعات مربوط به کسب و متالورژی

مدل و یا فن آوری سیستم های کنترل. اضافی فرایند مدل های ارائه شده بر اساس مدولار سرویس گرا معماری با تعریف رابط. فرآیند مربوط به پارامتر را می توان در هر زمان تغییر با استفاده از پیکربندی بدون برنامه نویسی جدید. موجود در فرایند مدل و داده های پیکربندی در حال تبدیل به نسخه جدید به طور منظم در طول منتشر ارتقاء و به روز رسانی.

کاهش تلاش برای داخلی فرآیند بودجه بندی

Primetals فن آوری های’ اشتراک مجوز می توان با پرداخت نسبتا کم یک بار نصب و راه اندازی هزینه کم و سالانه هزینه های مجوز. این اجازه می دهد تا یک بار هزینه های سرمایه ای (CAPEX) تبدیل به حال هزینه های عملیاتی (OPEX). به عنوان یک قاعده این نتایج در یک بسیار آسان تر داخلی بودجه فرایند انتشار و قادر می سازد تا فرآیند جدید نرم افزار بهینه سازی برای استفاده هر چه زودتر. این ارائه می دهد یک مزیت برای سیستم های خاص: این به روز رسانی مداوم از Primetals فن آوری های’ فرایند بهینه سازی نرم افزار بر اساس اشتراک و مجوز اطمینان حاصل شود که یک سیستم می توانید همیشه عمل به حد کامل خود را حتی با یک داخلی زیرساخت های آن است که به طور مستمر به روز شده در طول سال.

فندک حجم کار برای پرسنل ماهر

فرایند بهینه سازی سیستم از Primetals فن آوری های متعدد شامل توابع و مدل برای بهینه سازی فرآیندهای تولید ریخته گری مداوم گیاهان. در پنج سال گذشته به تنهایی این نرم افزار نصب شده در بیش از هشتاد و ریخته گری مداوم گیاهان در سراسر جهان است. در این راه همراه متالورژی و نرم افزار به عنوان به خوبی به عنوان خدمات ارائه شده در اشتراک مجوز روشن کردن حجم کار اتوماسیون متخصصان مشغول به کار در ریخته گری مداوم گیاه.

یک Primetals فن آوری اشتراک مجوز برای بهینه سازی فرآیند نرم افزار به صورت مستمر کاستورهای را قادر می سازد به تولید کنندگان فولاد برای عضویت در توابع و مدل در یک مدولار اساس با توجه به نیازهای خود.

Primetals فن آوری های محدود که مقر آن در لندن, پادشاهی متحده پیشگام و رهبر جهان در زمینه های فنی و مهندسی کارخانه ساخت و ارائه چرخه خدمات برای صنعت فلزات. این شرکت ارائه می دهد کامل تکنولوژی محصول و خدمات مجموعه که شامل یکپارچه برق و اتوماسیون دیجیتالی و محیط زیست راه حل. این پوشش می دهد در هر مرحله از آهن و فولاد با زنجیره تولید از مواد خام تا محصول نهایی—و شامل آخرین نورد راه حل برای فلزات غیر آهنی, بخش. Primetals فن آوری های سرمایه گذاری مشترک از صنایع سنگین میتسوبیشی و همکاران با حدود 7000 کارمند در سراسر جهان. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Primetals فن آوری های بازدید از وب سایت شرکت www.primetals.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>