در خود تصمیم به برگزاری یک شنبه کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما, این سایت از یک سال 1921 مسابقه شورش است که در آن عصبانی سفید اوباش منجر به کشته شدن حدود 300 نفر سوخته و سیاه و کسب و کار منطقه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان گزارش های خبری باید به درستی اشاره شده یک صفحه از رونالد ریگان راهکار. در سال 1980 ریگان راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری از Neshoba شهرستان نمایشگاه در فیلادلفیا می سی سی پی سایت از سال 1964 قتل سه مدنی, حقوق کارگران مایکل Schwerner جیمز Chaney و اندرو گودمن.

ریگان صحبت کرد که نیویورک تایمز گزارش خود را در ماه اوت 4 سخنرانی اشاره کرد: “قبل از جمعیت ساخته شده تقریبا به طور کامل از سفید پوستان” و او هیچ اشاره ای به قتل 16 سال پیش از آن. در یک سخنرانی با دقت رمزی برای برنده شدن بیش جنوب سفید رای دهندگان ریگان اعلام کرد: “من معتقدم که در آمریکا حقوق. من اعتقاد دارم که مردم انجام می دهند به همان اندازه از سطح به عنوان آنها می توانند.”

این یکشنبه علائم 21 ژوئن سال 1964 سالگرد مرگ Schwerner, Chaney و گودمن و در میان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات ایشان یک داستان است که نیاز به بازگویی کنار که از تولسا شورش.

Schwerner و گودمن که در نیویورک. Chaney سیاه شد Mississippian و آنها بخشی از می سی سی پی, تابستان, پروژه تلاش رهبری اتحاد سازمانهای مدافع حقوق مدنی از همه مهمتر دانش آموز بدون خشونت کمیته هماهنگی (SNCC) برای ثبت نام رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی و آزادی شروع مدارس.

ایده این بود که برای استفاده دانشجویان و جانباز مدنی, حقوق کارگران را به چالش نژادپرستی ترین خشونت تفکیک دولت در کشور است. “اگر ما می توانید کرک, می سی سی پی ما خواهد شد به احتمال زیاد قادر به ترک این سیستم در بقیه کشور” SNCC را رئیس و فعلی گرجستان congressman John Lewis اعلام کرد.

در ژوئن 21, اولین نشانه ای که Schwerner, Chaney و گودمن ممکن است دچار مشکل آمد زمانی که آنها موفق به رسیدن به خانه پس از بازدید از کلیسا در Neshoba شهرستان بود که به زمین سوخته بعد از آن جماعت به توافق اجازه تابستان پروژه خانه آزادی در کلیسا. روز سه شنبه زمانی که ایستگاه واگن سه مرد شده بود رانندگی داشت در نزدیکی Bogue Chitto باتلاق هر فکر که آنها ممکن است زنده باشد از میان رفت.

در گذشته حقوق مدنی قتل در می سی سی پی به حال همه بیش از حد اغلب رفته مجازات و نادیده گرفته شده اما تبلیغات اطراف می سی سی پی, تابستان پروژه تغییر است. اف بی آی تحت سفارشات از رئیس جمهور لیندون جانسون درگیر شد در شکار برای سه مرد و از خصوصی و عمومی منابع در آمد ارائه می دهد پاداش برای اطلاعات. در نهایت این نکات پرداخت. در اوایل ماه اوت بدن Schwerner, Chaney و گودمن کشف شد به خاک سپرده شد در یک سد خاکی شش مایلی جنوب فیلادلفیا. هر سه ضرب گلوله کشته شده بود در محدوده نزدیک و Chaney شده بود مورد ضرب و شتم به خصوص بد است.

رئیس جمهور جانسون استفاده عمومی همدردی قتل به حال تولید شده برای به دست آوردن تصویب نهایی از سال 1964 حقوق مدنی عمل می کنند.

ایالت می سی سی پی بود و نه مورد را مردان متهم به قتل Schwerner, Chaney و گودمن به دادگاه برای قتل, اما وزارت دادگستری قادر بود برای به دست آوردن فدرال کیفرخواست جنایی حقوق مدنی توطئه علیه Neshoba شهرستان معاون کلانتر سیسیل قیمت و شش متهم. در سال 1967 هفت محکوم شدند و در سال 1970 پس از یک سری از درخواست آنها شروع به خدمت جملات خود را. سال بعد یک هشتم شکل ادگار ری Killen خواهد بود به جرم سه فقره قتل نفس در مرگ و میر ناشی از Schwerner, Chaney و گودمن.

در حالی که جستجو برای Schwerner, Chaney و گودمن که قرار بود رئیس جمهور جانسون بود که فرمان چه خواهد شد از سال 1964 حقوق مدنی عمل از طریق کنگره استفاده عمومی همدردی قتل به حال تولید شده برای به دست آوردن تصویب نهایی این قانون در زمان امضای آن به قانون توسط ژوئیه 2 در مراسم های عمومی که شامل مارتین لوتر کینگ جونیور

خانواده جیمز Chaney و مایکل Schwerner امیدوار بود فرزندان خود را ممکن است با هم به خاک سپرده شد. اما هیچ سفید undertaker حمل و نقل خواهد Schwerner به گورستان و سیاه undertaker دست زدن به جیمز Chaney مراسم تشییع جنازه می ترسید که او را از دست دادن مجوز خود را اگر او به کار گرفته ،

در سال 1989 در یک سخنرانی در سالگرد سه حقوق مدنی کارگران و میر, کیر Molpus های مترقی و سفید و وزیر امور خارجه برای, می سی سی پی که بعدها به شکست در تلاش برای تبدیل شدن به فرماندار تحویل دیر عذرخواهی برای نژادی و خشونت می سی سی پی تا به حال یک بار چشم پوشی شود. “ما عمیقا تاسف آنچه در اینجا اتفاق افتاده است 25 سال پیش. ما می خواهیم خنثیسازی آن” Molpus گفت: جمع آوری و در کوه صهیون Methodist Church in Philadelphia, می سی سی پی. هیچ گونه ابراز پشیمانی همیشه آمد از رونالد ریگان که در ادامه به پیروزی در ریاست جمهوری با اکثریت در سال 1980 و 1984 است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است حسادت.

نیکلاس میلز استاد ادبیات در Sarah Lawrence College و نویسنده مانند مقدس جنگهای صلیبی: می سی سی پی 1964—عطف جنبش حقوق مدنی در امریکا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de