بر نگه می دارد تلاش برای خلاص شدن از برمن و دختران آن

قانون-اجرای منبع با آگاهی از وضعیت در داخل منطقه جنوب نیویورک توصیف یک وضعیت هرج و مرج وجود دارد زیر دادستان کل ویلیام Barr جمعه شب اعلام کرد که ایالات متحده وکیل جفری برمن استعفا شد و پس از یک ساعت بعد توسط برمن و پاسخ که او تا به حال نه استعفا داد و نه ترک و به دنبال آن بر ادعا می کنند که رئیس جمهور تهمت بود شلیک برمن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که آن را تا به بر مسئولیت رسیدگی به.

این فرد گفت که دادستان و رهبران بوده است blindsided توسط Barr را اعلام و در مورد آنچه می تواند این معنا را مورد رفتن به جلو. وجود دارد نه تنها سردرگمی در مورد کسی که به دنبال—Barr یا برمن—بلکه آنچه که اتفاق می افتد به بسیاری از بسیاری از لحاظ سیاسی حساس موارد و تحقیقات به کار گرفته توسط SDNY.

“این یکی از آن چیزهایی که در آن مقدار از حدس و گمان پیشی مقدار از دانش بسیار گفت:” فرد است. “آن را مانند برخورد با متهمان گفت:” چه دلیل آنها این است؟’ شما در حال تلاش برای تجزیه و تحلیل منطقی و سپس شما متوجه آن را نه لزوما منطقی.”

“شما به معنای واقعی کلمه باید دو پاپ. این یک شکاف” این فرد ادامه داد.

“این یکی از آن موقعیت های که در آن شما باید یک اساسنامه است که دلیل خوب است استفاده می شود هرگز و هرگز مورد آزمایش قرار. وجود حکم دادگاه در دفتر ثبت دعاوی حقوقی در SDNY نامگذاری برمن آمریکا وکیل. منظورم این است که آنها به نام سفارشات برای یک دلیل. تا زمانی که آن را حذف از دفتر ثبت دعاوی حقوقی دادگاه را اجرا درآوردن آن است.”

بر تلاش برای پایان دادن به درام او مقصر برمن برای ایجاد متهم او را در نامه دوم از قرار دادن “عمومی عینک جلوتر از خدمات عمومی.” اما دادستان کل حرکت تنها اضافه شده به سردرگمی است. “از آنجا که شما اعلام کرده اند که شما به هیچ وجه قصد استعفا,” Barr نوشت: به برمن در روز شنبه بعد از ظهر “من از رئیس جمهور خواسته به حذف شما از امروز و با او انجام داده است.”

اما تهمت صحبت با خبرنگاران در بعد از ظهر شنبه گفت که او “نه درگیر” در تصمیم گیری برای آتش و یا حفظ برمن. کاخ سفید کاهش یافته است به پاسخ به هر گونه سوال در مورد این موضوع.

به عنوان هیولایی روزانه که قبلا گزارش شده Barr حرکت اولیه در برابر برمن خراشیده مقامات و محاکمه وکلای مدافع در داخل اصلی عدالت به عنوان بخش واشنگتن دفتر مرکزی شناخته شده است. دو نفر در بخش داخلی بخش تایید به The Daily Beast که برمن تا به حال ارائه شده و کاهش یافته است فرصتی برای اجرای این بخش که در آن دستیار دادستان کل جودی شکار به طور ناگهانی اعلام کرد خروج خود را در اوایل این هفته اما کاهش یافته است.

بر این گزارش پس از آن خواسته برای برمن استعفای یک چهره به چهره ملاقات در نیویورک و زمانی که برمن ارائه نمی دهد آن را به سادگی بر آن اعلام کرد و که نسبت ناروا خواهد نامزد SEC صندلی جی کلیتون که هیچ دادستانی تجربه خود را به عنوان جایگزینی.

“برمن غنی—آنها دریافتند یک مرد که نمی کند نیاز به هر چیزی از آنها” گفت: این فرد با آگاهی از وضعیت داخل SDNY. “برمن نمی خواهد که کار ؟ گاهی اوقات ترین یکپارچگی می آید از unlikeliest ، چه کسی می توانست تصور می کردند که پسر یک Jersey توسعه دهنده املاک و مستغلات است که کار با چارلی کوشنر کسی که هرگز صورت خود را به نوبه خود به کسی که دارای خط؟”

نزدیک به نیمی از زمان خود را در اتاق کار, مغلوب ساختن پیشی جستن—که به طور ناگهانی اخراج برمن را سلف Preet Bharara در سال 2017—دارای groused مورد SDNY پرسنل و نیاز به یک خانه تمیز کردن از جمله گاهی اوقات به طور خاص خواستار برمن با نام. یک منبع مستقیم با آگاهی از این موضوع گفت: روزانه وحش که آنها حاضر بودند در شام با رئیس جمهور در سال گذشته زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خلاصه مورد بحث برمن در تماس تلفنی با “فاسد است.”

در پاسخ جمعه برمن غم انگیز او در نظر گرفته شده باقی می ماند و نشان می دهد که بر فاقد قدرت برای حذف او از او شد و در نهایت قرار داده شده وجود دارد که توسط یک پانل از قضات فدرال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به ارائه یک نامزد برای مجلس سنا مشاوره و رضایت 120 روز پس از او می خواهم قرار داده شده وجود دارد به طور موقت در آن دادستان کل جف جلسات. قضات سفارش, هنوز, در, اثر, می گوید که برمن را منقضی می شود تنها زمانی که در مجلس سنا تصویب رئیس جمهور نامزد برای نقش.

صبح روز شنبه رهبر اقلیت سنا چارلز شومر (D-n. y.) گفت: تلاش برای سرنگونی برمن “reeks بالقوه فساد از روند قانونی” و به نام کلیتون برای خروج نام خود را از نظر. به طور جداگانه قضایی مجلس سنا صندلی لیندسی گراهام گفت که به دنبال آبی لغزش سنت است که به نیویورک سناتور شومر و همکار دموکرات کریستن جیلیبرند موثر وتو بیش از هر نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است ارائه.

برمن در SDNY پایین منهتن دفاتر در صبح روز شنبه گفتن خبرنگاران گفت: “من فقط در اینجا به انجام کار است.”

در نامه بعد از ظهر شنبه بر تاکید سوابق حقوقی که او گفت اجازه می دهد که رئیس جمهور برای حذف یک دادگاه منصوب ایالات متحده وکیل — یک شرایط که هرگز رخ داده است قبل از این هفته.

قضایی مجلس رئیس کمیته Rep. جری Nadler (D-NY) اعلام کرد جمعه شب که برمن دعوت شده بود به شهادت در نظارت جلسه در هفته آینده. اما با توجه به دو نفر با آگاهی از این وضعیت شده است وجود دارد هیچ ارتباطی از Nadler به بقیه کمیته در مورد هر گونه شهادت. و یکی از این منابع گفت: وجود این نشانه کمی در Nadler بخشی که او را تهاجمی تر مراحل را به Barr در مقابل کمیته برای بازجویی. بر راه اندازی شد به شهادت در مارس اما این جلسه به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر. از آن پس اعضای حمایت کرده اند که این کمیته را تمدید تلاش به سوال دادستان کل در تنظیم. اما یک فرد گفت: بعید است Nadler موضوع احضاریه برای بار چون رئیس است محدود توسط اعضای دموکرات رهبری است.

بر شکست با عدالت را به روش های معمول با اعلام در جمعه نامه ای که منطقه نیوجرسی, ایالات متحده وکیل کریگ Carpenito خواهد صلیب هادسون و خدمت به عنوان سرپرست SDNY آمریکا وکیل “موثر جولای 3,” به جای بالا بردن عضو رهبری فعلی برای اطمینان از تداوم موارد ناراحت کننده نشانه داده می شود که چگونه بسیاری از این موارد شامل همکاران رئیس جمهور است.

در روز شنبه بر معکوس خود را بدون ذکر کلیتون یا Carpentino نوشتن که “معاون ایالات متحده وکیل آدری اشتراوس تبدیل خواهد شد و این اقدام ایالات متحده وکیل [برای SDNY] و من پیش بینی است که او را به خدمت در این ظرفیت تا دائمی جانشین در محل است.”

فرد با آگاهی از این وضعیت اشاره به دو عوارض مهم برای دفتر کار اگر آن سوال را راه خود را از طریق دادگاه ها.

اول چه اتفاقی می افتد اگر دو نفر می تواند موجه را استدلال که آنها اقدام به آمریکا وکیل پس از “هر کیفرخواست به دریافت امضا شده توسط این آمریکا وکیل. هیچ کس نمی داند چه اتفاقی می افتد اگر یک مبارزه مداوم در مورد که در آن است.”

و دوم که وزارت دادگستری دستورالعمل نیاز به هر گونه انتخابات مربوط به اتهامات به ثبت حداقل 90 روز قبل از مسابقه به معنای شروع از ماه اوت — مهلت است که می تواند مربوط به SDNY را پروب از جولیانی و مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 افتتاحیه کمیته به عنوان به خوبی به عنوان آن پیگرد قانونی از بانک هالک بانک. همه است که اتفاق می افتد به عنوان کار دادگاه سیستم شده است کاهش قابل ملاحظه ای توسط coronavirus که یک دادستان سابق فدرال به عنوان “یک برکت و رحمت برای افراد یقه سفید تحقیقات جنایی.”

بسیاری از SDNY این تحقیقات در حال حاضر پیچیده coronavirus. سردرگمی برمن وضعیت—و دوئل مهلت—تنها می افزاید: به این احتمال که پروب بیشتر خواهد شد مانع یک در حال حاضر در خدمت دادستان فدرال اشاره کرد.

“چه شرم آور است که با grand داوران عامل در چنین صورت محدود از ماه مارس بسیاری از بحرانی تحقیقات آهسته بوده است به پیشبرد. من نمی توانم بگویم که آیا رودی و یا هر کس دیگری می شده اند تحت تعقیب حال حاضر, اما کاهش سرعت در هیات منصفه فعالیت شده است یک برکت و رحمت برای افراد یقه سفید تحقیقات جنایی” این دادستان گفت: روزانه وحش.

در سراسر تهمت جهان در این آخر هفته با فشار به بیرون راندن برمن بود را تشویق به عنوان یک گام کوچک در آنچه که بسیاری از مقامات و محافظه کار وفاداران امید خواهد بود بیشتر پاکسازی دولت فدرال است.

“در پرتو این فلین و دیگر موارد نقض حقوق بشر همه مولر تعقیب و فرزندان باید فرض به خطر بیافتد و باید منجمد و حسابرسی است. The lawless مقاومت توسط آمریکا ثابت می کند این نقطه گفت:” تام Fitton که منجر به راست متمایل سازمان قضایی تماشای باقی می ماند و مورد علاقه رئیس جمهور در توییتر و روباه را نشان می دهد.

—با گزارش های اضافی توسط نوح Shachtman اسپنسر آکرمن و بلیک Montogomery

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>