قبل از سیاتل هیچ-پلیس Co-Op بود کلیولند صلح گشت

به عنوان کاپیتول هیل ساکنان محاصره چندین شهر بلوک گرفته و بیش از یک پلیس حوزه به راه اندازی “سیاتل مردم در بخش” در خود “هیچ-پلیس Co-Op” رئیس جمهور تهمت و تهدید به استفاده از زور را به CHAZ اگر شهر نمی reassert کنترل.

پنجاه سال پیش یک آفریقایی-آمریکایی شهردار از کشور هشتم بزرگترین شهر در زمان اقدام مشابه در میان تمام عیار جنگ خیابانی میان پلیس و لعب است. روز بعد از یکی از مرگبارترین شب در کلیولند تاریخچه شهردار کارل استوکس دستور پلیس سفید و ملی guardsmen به تخلیه شش مایل منطقه و مجاز تنها پلیس, سکس با پلیس و محله “صلح گشت” به باقی می ماند به دوباره سفارش. تاکتیک کار کرده است. در حالی که برخی از غارت و firebombing ادامه داد: هیچ بیشتر زندگی از دست داده بودند و آرام بود و به سرعت دوباره بازسازی شد.

این حرکت توسط استوکس, اما, او, سیاسی ناقوس مرگ. به عنوان او آن را در زندگینامه خود را آب بندی کردن منطقه از پلیس سفید “را از بند باز کردن چه بوده است نهفته مسابقه نفرت بود که سوختن پس از انتخابات است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>