کانادا بررسی کشف 38 توله سگ مرده در پرواز های از اوکراین

برخی از 500 توله سگ بولداگ فرانسوی پیدا شد در یک پرواز از اوکراین. ده ها تن از سگ بود به شدت بیمار و 38 مرده بودند در هنگام ورود. مقامات گفتند آنها “را تعیین گام های بعدی پس از بررسی کامل است.”

کانادا آژانس بازرسی مواد غذایی (CFIA) در حال راه اندازی یک بررسی پس از ورود اوکراین خطوط هوایی بین المللی پرواز از کی یف به پیرسون تورنتو در فرودگاه بین المللی با حدود 500 توله سگ در هیئت مدیره 38 از آنها مرده یافت شد. حادثه رخ داده در ژوئن 13.

این توله سگ بولداگ فرانسوی که جان سالم به در برده بودند برگزاری نمایشگاه علائمی مانند کم آبی بدن ، استفراغ و ضعف است. نژاد محبوب است در کانادا.

“CFIA مقامات در حال حاضر در حال تحقیق در مورد چگونگی این حادثه و تعیین گام های بعدی پس از بررسی کامل” آژانس گفت.

ادامه مطلب: 6 چیزهایی که شما نیاز به دانستن در مورد اغلب سایه — حیات وحش تجارت

خطوط هوایی بین المللی اوکراین را محکوم کرد این حادثه در Facebook صفحه گفت: آنها مشغول به کار بودند با مقامات محلی برای تعیین آنچه اتفاق افتاده است.

یک سخنگوی حمل و نقل کانادا گفت: اخبار جهانی است که وجود دارد هیچ مجموعه هوانوردی در کانادا مقررات برای حمل و نقل حیوان خانگی در هواپیمایی کابین و یا در حمل و نقل دارد که هوا اپراتور در تنظیم سیاست های خود را در مورد حیوانات خانگی در هیئت مدیره.

پروفسور اسکات Weese از دانشگاه Guelph گفت: کانادا, CBC news که توله سگ فروش یک کسب و کار سودآور در کشور است. “ما هیچ ایده چگونه بسیاری از سگ در آمده که در آن آنها بروید که در آن آنها می آیند از” او گفت:.

ادامه مطلب: هیتلر, سگ, گورینگ را lions: چگونه نازی ها استفاده می شود و آزار حیوانات

رفاه حیوانات طرفداران ابراز نگرانی کرده اند که این حادثه می تواند فقط آخرین نمونه از سگ بودن شلوغ بر روی پرواز های از اوکراین و شرق اروپا عازم کانادا به بالا بفروشید.

ربکا Aldworth مدیر اجرایی کانادا شعبه انسانی جامعه بین المللی گفت: کرونیکل مجله که شرایط که تحت آن 500 سگ منتقل شدند بودند و سوال برانگیز است. “مسئول خطوط هوایی انتقال نمی خواهد حمل و نقل حیوانات در گرمای شدید چرا که آنها می دانند که وجود یک خطر از دست دادن آب بدن, گرما, خستگی و حتی خفگی,” او گفت:. “و من می خواهم سوال چه هواپیمایی است که ظرفیت برای قرار دادن 500 سگ در یک هواپیما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de