Coronavirus آخرین: آلمانی نرخ تولید مثل خوشه 60 درصد در یک روز

نرخ که در آن گسترش ویروس از فرد آلوده به دیگران افزایش یافته است به طور قابل توجهی بالاتر از سطح بحرانی برای نگه داشتن همه گیر در چک. آلمان و R نرخ در حال حاضر در 2.88. دنبال DW برای آخرین.

  • اسپانیا یکی از بدترین تحت تاثیر کشورهای بازگشایی مرزهای خود را پس از 14 هفته
  • رئیس جمهور به ما تهمت می پرسد مقامات بهداشتی برای تست کمتر به بهبود آمار
  • برزیل نزدیک است 50,000 مرگ و میر

همه به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

19:15 آلمان coronavirus نرخ تولید مثل شروع به پریدن کرد به 2.88 — تقریبا سه برابر آنچه در آن باید برای جلوگیری از شیوع بیماری است. تولید مثل رای دادن یا ‘R’ ارزش تخمین زده چگونه بسیاری از مردم یک فرد آلوده می گذرد این ویروس به. کارشناسان می گویند نرخ کمتر از یک مورد نیاز است برای از بین بردن این بیماری است.

آمار و ارقام منتشر شده توسط موسسه کخ رابرت برای بیماری های عفونی در روز یکشنبه گفت: به طور متوسط چهار روز نرخ تولید مثل شروع به پریدن کرد از 1.79 روز شنبه به 2.88. 7-روز ‘r’ ارزش که تمایل به نوسان کمتر به طور چشمگیری افزایش یافته و از 1.55 به روز شنبه 2.03 در روز یکشنبه.

این موسسه تاکید کرد که این افزایش عمدتا به دلیل محلی شیوع بیماری در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور که در آن بیش از 1300 کارگران در گوشت پردازش گیاه بودند به تازگی به آلوده شده اند.

“توسعه و پیشرفت نیاز به نظارت نزدیک در طی روزهای آینده به خصوص با توجه به اینکه مورد تعداد در حال افزایش خارج از شیوع بیماری های زمینه” موسسه گفت: در آن گزارش روزانه است.

16:50 هلندی رسانه ها گزارش شده است که پلیس و بازداشت بیش از 100 نفر در اعتراض اجتماعی فاصله اقدامات در لاهه.

چند صد نفر از تظاهرکنندگان جمع شده بودند در این شهر Malieveld منطقه در روز یکشنبه برای اعتراض به دولت را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

پلیس گفت که آنها نقل مکان کرد و برای متفرق کردن جمعیت و خواسته معترضان برای رفتن به خانه زمانی که جو خشونت تبدیل شد.

“باقی مانده تظاهرکنندگان در Malieveld که حاضر به ترک همه دستگیر شده است” پلیس توییتی در توییتر بدون گفت که چگونه بسیاری از مردم بازداشت شده است. در یک نقطه افسران مستقر توپ آب را به وضعیت تحت کنترل است.

A woman is sprayed with water cannon (picture-alliance/ANP/R. Van Lonkhuijsen)

16:22 بریتانیا می گوید که به دنبال قدرت های جدید اجازه می دهد تا آن را به دخالت خارجی در تصاحب پیشنهادات است که می تواند به خطر اندازد و این کشور توانایی پاسخ به بهداشت عمومی در شرایط اضطراری مانند شیوع کروناویروس.

“این قدرت را ارسال یک سیگنال مهم برای کسانی که به دنبال استفاده از این مبارزه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر است که دولت بریتانیا آماده است تا عمل که در آن لازم است برای محافظت از امنیت ملی ما” کسب و کار, منشی, Alok شارما در بیانیه ای گفت.

تغییرات پیشنهادی قرار داده می شود قبل از مجلس در روز دوشنبه. در صورت تصویب آنها اجازه می دهد دولت به مورد مداقه قرار دادن خارجی تصاحب برخی از شرکت ها مانند شرکت تحقیقات واکسن.

دولت گفت که اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر را ترک کرده بود برخی از مهم کسب و کار در معرض خصمانه buyouts توسط “مخرب احزاب است.”

ماه گذشته آلمان همچنین اعلام کرد قوانین جدید طراحی شده برای اجازه می دهد که دولت برای جلوگیری از خارجی تصاحب مناقصه برای شرکت بهداشت و درمان و حفاظت از این منبع حیاتی محصولات پزشکی.

ادامه مطلب: Coronavirus: آلمان تصویب قدرت به بلوک های خارجی تصاحب در بخش بهداشت و درمان

16:04 بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل هشدار داد که از بازگشت به مستندات اگر مردم رعایت نمی اقدامات طراحی شده برای مقابله با کروناویروس.

اسرائیل بیش از 20 ، 000 تایید موارد COVID-19 و شاهد یک جهش قابل توجهی در عفونت طی چند روز گذشته. حداقل 305 نفر فوت کرده اند پس از آغاز شیوع.

صحبت در شروع دولت هفتگی, جلسه هیئت دولت روز یکشنبه نتانیاهو گفت که او خواهد بود به وزن ممکن است مراحل را برای اطمینان از وضعیت دریافت نمی کند بدتر است.

“اگر ما نمی تغییر بلافاصله رفتار ما در مورد پوشیدن ماسک و نگه داشتن فاصله ما را بر خودمان در برابر اراده ما یک بازگشت به مستندات,” او گفت:. “هیچ یک از ما می خواهد این است.”

16:00 شهردار شهر گوتینگن می گوید: ساکنان یک قرنطینه مسکن پیچیده خواهد بود و مجاز به ترک آپارتمان خود را اگر آنها تست منفی دو بار برای coronavirus. این اقدام تلاشی است برای پراکندن تنش پس از شورش آغاز شد در این سایت در روز شنبه.

“اگر آنها تست منفی دو گروه از دو یا سه نفر حداکثر می تواند ترک با ورود و خروج” شهردار Rolf-گئورگ Köhler گفت.

پلیس گفت: آنها با استفاده از اسپری فلفل برای برقراری نظم در روز شنبه پس از ده ها تن از سرخوردگی ساکنان جمع آوری و در یک حصار در اطراف ملک و حلیم افسران با آیتم های خانگی بطری و سنگ.

این مجموعه که در خانه های برخی از 700 نفر را تحت مجبور مستند در روز پنج شنبه زمانی که آزمایشات نشان داد حدود 120 ساکنان به حال COVID-19. بسیاری از آپارتمان ها اعتقاد بر این بود شلوغ با خانواده های بزرگ زندگی در شرایط تنگ به گفته مقامات شهرداری.

14:40 هلندی پلیس باید با استفاده از توپ آب و اسب برای متفرق کردن anti-مستند معترضان تجمع بدون مجوز در لاهه.

“این هیچ ربطی به با عادی تظاهرات” این شهر به پلیس گفت: در یک پیام توییتر و اضافه کرد که “جو ترسناک است” و هشدار به مردم برای دوری از مرکز شهرستان.

معلوم بود که دقیقا چگونه بسیاری از مردم نادیده گرفته بود شهردار درخواست به نوبه خود برای تظاهرات علیه دولت را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

Helmeted پلیس با سپر دیده می شد آب بندی کردن مناطق خاصی را به عنوان آب پاش وسیله نقلیه ساخته شده راه خود را از طریق.

14:28 چین به واردات از بالا ما مرغ تولید و دستور پکن کارخانه پپسی به عنوان مقامات سرکوب تولید مواد غذایی و توزیع در میان کروناویروس جدید خوشه در پایتخت.

واردات مرغ منجمد از غذاهای تایسون بودند “به طور موقت به حالت تعلیق” این اداره کل گمرک گفت: پس از شیوع ویروس پیدا شد در یکی از این شرکت امکانات تولید در ایالات متحده است. محصولات از این شرکت است که در حال حاضر وارد چین خواهد بود مصادره کرد.

ما مواد غذایی و نوشیدنی های غول پیکر شرکت پپسی نیز دستور به تعطیل کردن یکی از آن میان وعده-ساخت گیاهان در پکن پس از چندین کارکنان آزمایش مثبت سخنگوی شرکت فن Zhimin گفت.

روز جمعه اعلام کرد مقامات مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور به بازرسی تمام محصولات تازه که از “در معرض خطر کشورهای” پس از گزارش از ویروس جدید خوشه در گیاهان در آلمان و ایالات متحده است.

مقامات بهداشتی گزارش 22 مورد جدید در پکن روز یکشنبه بسیاری از آنها مربوط به یک بازار عمده فروشی در پایتخت. بیش از 220 نفر که تا کنون آزمایش مثبت از خوشه است که باید ترسیم شده برای خرد کردن تخته مورد استفاده برای رسیدگی وارداتی ماهی قزل آلا در شهرستان Xinfadi بازار است.

بیش از دو میلیون نفر از ساکنان پکن آزمایش شده اند برای ویروس.

14:19 Serbians در حال رفتن به پای صندوق های رای در اروپا اولین انتخابات پس از coronavirus مستندs اثر در زمان سه ماه پیش. مراکز رای دهی شده اند مجهز به ماسک صورت و دست عفونی برای استفاده توسط این کشور رای دهندگان تقریبا 6.6 میلیون, بسیاری از آنها در انتظار به جست و خیز رای گیری – تا حدودی به دلیل ترس از عفونت است.

توسط 2 بعد از ظهر به وقت محلی (1200 UTC) میزان مشارکت برای انتخابات مجلس بود 26.5 درصد نسبت به 29.7% در همان مرحله از رای گیری چهار سال پیش به گفته کمیسیون انتخابات ،

حاکم محافظه کاران به رهبری رئیس جمهور Aleksandar Vucic انتظار می رود را به نفع خود راحت اکثریت. رای دهندگان تا حد زیادی پشت تلاش ائتلاف به فشار برای صربستان برای عضویت در اتحادیه اروپا در حالی که حفظ روابط قوی با روسیه و چین است.

صربستان که دارای جمعیت 7.2 میلیون دلار گزارش کرده است 12,894 تایید موارد COVID-19 و 261 مرگ و میر. آن را در میان اولین کشورهای اروپایی شروع به باز کردن مرزهای خود در 22 مه و همه مستند محدودیت را از آنجا برداشته شده است.

13:40 در ایران به گزارش جدید بیش از 100 coronavirus مرگ و میر برای سومین روز متوالی, مقامات بهداشت و درمان را تایید کرد.

پس از گزارش 116 جدید مرگ و میر در روز یکشنبه وزیر بهداشت گفت: آهنگ نمکی تاکید کرد که شیوع این بیماری هنوز به اوج خود رسید و در سخت-آمار کشور است.

“حتی در استان ها, که در آن ما فکر می کنم اولین coronavirus موج پشت سر ما, ما هنوز به طور کامل تجربه موج اول” او گفت:, با توجه به گزارش های نیمه رسمی خبرگزاری ایسنا.

کارشناسان در ایران و خارج از کشور ابراز شک و تردید در مورد ایران coronavirus چهره با بسیاری از باور آنها می تواند بسیار بالاتر گزارش شده است.

13:00 با وجود 1,300 کارگران در یک کارخانه گوشت پردازش در شمال غربی آلمان تست مثبت برای coronavirus دولت نخست وزیر ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع آرمین Laschet گفت: یک جدید جامع مستند برای منطقه نیست و در عین حال مورد نیاز.

وجود دارد “یک بیماری همه گیر در معرض خطر” Laschet گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه. این عفونت ممکن است برای زمان حال موضعی در Tönnies کشتارگاه در ردا-Wiedenbrück نزدیکی بیلفلد و شده است وجود دارد هیچ “جهش قابل توجهی” به جامعه گسترده تر.

در حالی که “ما نمی توانیم قانون را جامع و مستند تا زمانی که ما همه چیز را ما می توانیم اطمینان حاصل شود که آن را جست و خیز بیش از جمعیت عمومی ما می توانیم با استفاده از دیگر اقدامات هدفمند,” او اضافه شده است.

یکشنبه, 1,331 از گیاه کارکنان — بسیاری از آنها از رومانی یا بلغارستان — تا به حال آزمایش مثبت با توجه به بهداشت محلی مقامات. برخی از 6500 نفر از کارکنان و خانواده های آنها زنبور عسل دستور داد به قرنطینه

مقامات محلی گفت: این ویروس ممکن است به سرعت گسترش در میان کارگران زیرا بسیاری از آنها با هم زندگی می کنند در تنگ شرکت-ارائه مسکن.

در آلمان نرخ تولید مثل رمان coronavirus عفونت شروع به پریدن کرد به 1.79 در شنبه افزایش شدید از 1.06 روز قبل از رابرت کخ موسسه (RKI) برای بهداشت عمومی به مراتب بالاتر از سطح مورد نیاز برای مهار آن بیش از مدت طولانی.

Protesters wave banners outside the slaughterhouse in Rheda-Wiedenbrück (Getty Images/AFP/I. Fassbender)

حدود 60 فعالان محیط زیست اعتراض در خارج از کشتارگاه و شکایت در مورد شرایط کاری و مسائل مربوط به رفاه حیوانات

10:56 هند مشخص شده بین المللی یوگا روز با حوادث در میان coronavirus بیماری همه گیر. نارندرا نخست وزیر همچنین اظهار داشت که این ویروس ساخته شده است که یوگا حتی بیشتر مربوط به سلامت روانی و جسمانی.

“از آنجا که از coronavirus بیماری همه گیر جهانی است و تحقق نیاز یوگا در حال حاضر بیشتر از همیشه” مودی گفت: در زبان هندی در یک فیلم سخنرانی مشترک در رسانه های اجتماعی. “COVID-19 حملات ویروس سیستم تنفسی ما. Pranayam [تمرینات تنفسی] کمک می کند تا بیشتر در ساخت ما سیستم تنفسی قوی است.”

پس از سال 2014 مودی تحت فشار قرار دادند تا ابتکار عمل را به اصلاح عمل به عنوان یک تاریخی بخشی از فرهنگ هند.

این رویداد به پیشنهاد نخستوزیر و تصویب شده توسط سازمان ملل متحد در سال 2014 مشاهده شده است که بیشتر در هند بلکه در سراسر جهان در نیمکره شمالی انقلاب تابستانی.

هند همچنین گزارش داد یک رکورد تک-بعد سنبله از 15,413 جدید عفونت آوردن مجموع در سراسر کشور به بیش از 410,451. این کشور به طور رسمی مرگ و میر 13,254.

10:14 ایران, وزیر بهداشت گفت که این کشور شیوع کروناویروس گذشته خواهد بود تا 2022که خبرگزاری ایسنا گزارش شده است.

وزیر بهداشت نمکی آهنگ جدیدی از سعید گفت که با توجه به برآوردهای رسمی ایرانیان خواهد “باید به زندگی با coronavirus برای دو سال دیگر” و تشبیه این ویروس به یک حیوان و گفت که این امر “نیش و پا زدن است.”

ایران رو یکی از بدترین شیوع کروناویروس در خاورمیانه با حدس و گمان بیش از آمار رسمی و مقامات دولتی در حال سقوط بیمار و در حال مرگ از ویروس.

مقامات ایران شروع به بلند کردن اجسام coronavirus مربوط به محدودیت های اعمال شده در مارس به عنوان تعدادی از عفونت های جدید کاسته. اما از آنجا که مردم نمی گرفتن بهداشتی و اجتماعی فاصله اقدامات به طور جدی به تعدادی از موارد شروع به افزایش است.

ایران در حال حاضر دارای 202,584 موارد تایید شده و رسمی مرگ و میر 9,507.

09:38 اندونزی گزارش شده 862 جدید کروناویروس عفونت آوردن آن تعداد موارد تایید شده به 45,891.

وزارت بهداشت رسمی Achmad Yurianto گفت: در کشور ثبت 36 مرگ و میر بیشتر آوردن رسمی تلفات و مرگ و میر به 2,465 — بالاترین coronavirus مرگ و میر در شرق آسیا در خارج از چین است.

با جمعیت نزدیک به 268 میلیون و اندونزی را حفظ کرده است و یکی از بالاترین coronavirus تست نرخ stoking که ترس واقعی تلفات و ميزان عفونت می تواند بسیار بالاتر از این گزارش آمار و ارقام.

09:36 روسیه گزارش 7,728 موارد جدیدی از کروناویروس آوردن مجموع به 584,680. که تعداد کمی پایین تر از روز قبل که دیدم 7,889 موارد جدید – یک شکل مطابق با نتایج قبلی روز.

این کشور نیز وارد شده 109 جدید و میر آوردن مجموع تلفات به 8,111.

06:40 چین گزارش 25 مورد جدید, 22 که در پکن پس از تلاش برای تست 2 میلیون نفر است.

خوشه در پکن مطرح شده ترس از ظهور مجدد این ویروس در چین که در برخی از روز است و گزارش موارد جدید در تک رقمی. ده ها تن از پکن جوامع شده اند مهر و موم شده به حاوی ویروس در حالی که مدارس بسته شده اند و ساکنان گفت: برای جلوگیری از غیر ضروری سفر.

تا کنون بیش از 220 نفر تست مثبت در خوشه. وزارت امور خارجه خبرگزاری ایسنا گفت: مقامات محلی در حال راه اندازی بیش از 2000 تست سایت در سراسر شهر برای انجام بسیاری از COVID-19 انجام شد.

اخیر شیوع است ترسیم شده است به Xifadi عمده فروشی بازار مواد غذایی که تامین بیش از 70 درصد از پکن تازه تولید افزایش نگرانی از امنیت این شهر را تامین مواد غذایی.

چین گزارش کرده است 84,553 موارد و 4,639 مرگ و میر پس از شروع شیوع.

05:25 آلمان گزارش 687 موارد جدید در روز یکشنبه آوردن مجموع به 189,822 با توجه به داده ها از موسسه کخ رابرت (RKI). که رقم کمی بالاتر از روز قبل که دیدم 601 جدید تایید موارد است.

این موسسه همچنین گزارش یک مرگ و میر 8,882.

این نرخ تولید مثل از coronavirus نیز شروع به پریدن کرد به 1.79 – به مراتب بالاتر از سطح مورد نیاز برای مهار این بیماری در دراز مدت – پس از یک سری از محلی شیوع است.

این رقم نشانه افزایش شدید از 1.06 روز جمعه. RKI نسبت به نرخ بالاتر به شیوع بیماری های است که می تواند مرتبط به Tönnies کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع دیدم که بیش از 1000 کارگران تست مثبت برای این ویروس و همچنین شیوع بیماری در مراکز تدارکات پناهگاه برای پناهندگان و کلیساها.

“پس از مورد شماره در آلمان به طور کلی پایین این شیوع نسبتا قوی بر ارزش تولید مثل شماره” RKI گفت. “در سراسر کشور در مورد افزایش تعداد پیش بینی نیست.”

یک نرخ تولید مثل و یا ‘R’ از 1.79 بدان معنی است که 100 نفر که قرارداد این ویروس آلوده مورد 179 افراد دیگر است. یک رای کمتر از 1 مورد نیاز است حاوی ویروس است.

05:00: برزیل ثبت کرده است نزدیک به 50 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19. آن را تا بیش از 1 میلیون و موارد تایید شده. تعدادی از موارد است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر با توجه به تعداد کم از آزمایشات در حال انجام است.

04:50 اسپانیا به پایان رسید آن 14-هفته مستند. آن یکی برای بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار, با مرگ و میر بیش از 28,000 بیش از 245.000 عفونت. اسپانیایی ها رایگان خواهد بود به سفر در سراسر کشور.

گردشگران از کشورهای شنگن می توانید وارد این کشور دوباره با مسافران از همه جا دیگری را مجاز از ژوئیه 1

برخی از محدودیت ها باقی می ماند مانند پوشیدن ماسک در مغازه ها و فرودگاه ها و حمل و نقل عمومی و در دیگر محصور فضاهای عمومی. مدارس نمی خواهد بازگشایی تا سپتامبر است.

04:45 سخنرانی خود در ستیز تجمع در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال خواسته مقامات بهداشت به کم کردن سرعت coronavirus تست به عنوان آن منجر به بالاتر مورد تعداد.

“هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن بیشتر مردم شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد” او گفت:. “بنابراین من گفت: من به مردم, ‘آهسته تست کردن لطفا.’ آنها آزمون و تست.” او افزود که ما را آزمایش کرده است 25 میلیون نفر است.

این تجمع بود مغلوب ساختن پیشی جستن را برای اولین بار در 110 روز برگزار شد شماری از مقامات بهداشت محلی است که در آن می تواند منجر به شیوع این ویروس در تولسا. بسیاری از کسانی که در حضور و غیاب هم نمی پوشیدن ماسک.

تنها چند ساعت قبل از این تجمع تهمت انتخاباتی گزارش شده که شش کارکنان که راه اندازی این رویداد تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

رقیب خود جو بایدن بعد با صدور بیانیه ای. “در یک ظالمانه لحظه که به یاد می شود پس از امشب افتضاح از یک رالی رئیس جمهور تهمت فقط اعتراف کرد که او با قرار دادن سیاست پیش از ایمنی و رفاه اقتصادی مردم آمریکا – حتی به عنوان ما فقط ثبت بالاترین تعداد COVID-19 موارد در تقریبا دو ماه و 20 میلیون نفر از کارگران باقی می ماند از کار می کشند ،

آمریکا بیش از 2.2 میلیون نفر و مرگ و میر 119,719.

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

lc/ng (AFP, dpa, Reuters, AP)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>