Gena لستر را “پذیرش کالج اسرار” – دانلود رایگان فردا (6/22/2020)

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار Gena Lester جدید کتاب “پذیرش کالج اسرار: نوجوانان خود بازی منحصر به فرد برنامه ریزی برای ACE برنامه های کاربردی خود را و رسیدن به رویای خود را از مدرسه.” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن در ژوئن 22nd.

تبریک شما قبول! آیا شما رویای روز است که نوجوان خود را می شنود این 3 کلمات زیبا اما رسیدن به این نقطه احساس قریب به اتفاق دلهره آور و غیر ممکن است ؟ آیا می خواهید یک راه وجود دارد را برای شما به دانستن آنچه که شما نمی دانید ؟ آیا شما نمی خواهید وجود دارد, ساده, جدول زمانی و یا یک راه برای دانستن آنچه در این دانشکده پذیرش دفاتر به دنبال ؟

من باید خبر خوبی برای شما نوجوان خود را کاملا می تواند ایستادگی کردن در این کالج رقابتی فرآیند پذیرش و رسیدن به رویای خود را در مدرسه. وجود یک سیستم است که این فرایند را نرم و صاف و به شما صلح از ذهن است که نوجوان خود را می توانید پیدا کردن خود را کامل کالج مناسب است. اگر شما یک پدر و مادر است که آماده است برای کمک به نوجوان خود را رسیدن به خود را از کالج پذیرش رویاهای سپس این کتاب را برای شما. ترکیب آموزش و پرورش و روانشناسی زمينه نویسنده دکتر Gena Lester شما را در پشت پذیرش کالج پرده و آموزش به شما:

  • 5 باید که هر پذیرش کالج است به دنبال در یک متقاضی
  • بزرگترین اشتباهات است که بسیاری از متقاضیان را و چگونه به اجتناب از آنها
  • چگونه برای کمک به نوجوان خود بگویید که داستان خود را در طول کل برنامه به طوری که آنها ایستادگی کردن در میان صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان دیگر.
  • حقیقت پشت گرفتن کمک هزینه تحصیلی و کاهش هزینه های کالج
  • چگونه به حرکت به زندگی با یک دانش آموز کالج و تغییراتی که آن را به ارمغان می آورد

چنگ زدن به کپی خود را امروز و نگاهی به حدس و گمان از روند پذیرش کالج قرار داده و نوجوانی خود را در جاده ها به موفقیت است.

“پذیرش کالج اسرار” توسط Gena Lester رایگان خواهد بود و برای دانلود در دسترس در آمازون به مدت 5 روز (6/22/2020 – 6/26/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B086PL3TYQ.

“پذیرش کالج اسرار” تا 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم تا به حال به می گویند:

“من احترام دکتر لستر به من و بعد فورا رفت واز به او را می دانم بیش از سال گذشته است. نه تنها کتاب او است و برنامه شگفت انگیز اما او یک فرد با کیفیت و عمیقا دلسوز. یکی از بخش های مورد علاقه من از کتاب است و بخش منحصر به فرد شما. وقتی که دختر من رفت و از طریق منحصر به فرد تو قسمت من تکیه زیادی در مورد او. و آن را کمک به درک بیشتر خود را نه فقط به عنوان یک نوجوان اما برای زندگی است. من واقعا شگفت زده دختران من پاسخ. من فکر کردم من می تواند پاسخ همه چیز را برای او. منظور من, من مادر او است. اما او خودش را می بیند متفاوت است. من می دانم که این کمک خواهد کرد به تقویت رابطه ما و کمک به درک بهتر از او. آن مهم است به اجازه بچه های ما برای خود فکر می کنم. این مهم است که آنها به اشتراک گذاشتن احساسات خود را در مورد این فرایند است. با تشکر از شما Gena برای این منابع و چقدر شما در مورد مراقبت از بچه های ما.” – ایجاد کریستی

“این است که همه چیز شما نیاز به گرفتن فرزند خود به خود کامل مدرسه. دکتر Gena اختصاصی استراتژی تست شده و درست است! او نشان می دهد این همه در این کتاب است.

آماده سازی کودک خود را برای پذیرش کالج می تواند بسیار خسته کننده باشد. شما می توانید اجازه دهید نگرانی های خود بروید — فقط به دنبال او به خوبی گذاشته از طرح, همه چیز از وقتی شروع کنید همه چیز به بحث در مورد خود را با نوجوانان چه در کالج بازديد و دقیقا چه تاریخی برای دریافت برنامه های کاربردی در.

دریافت این کتاب و شما خواهد شد که به نفع همه دکتر Gena را از سال ها بسیاری از آموزش و تجربه او به عنوان یک پدر و تجربه او به عنوان یک مربی و پذیرش کالج مربی. او معامله واقعی است. او قلب واقعی و نگرانی برای دانش آموز خود را با موفقیت آشکار است در همه است که او می کند.” – کریس Stull

برای کسب اطلاعات بیشتر:

برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل [email protected]

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:

دکتر Gena لستر یک دانشگاه, پذیرش کارشناس و سخنران و نویسنده. او شده است در هدایت خانواده ها در آموزش و پرورش و دانشگاه, پذیرش بیش از 25 سال. دکتر Gena است که نه تنها یک رهبر فکری در این دانشکده پذیرش فضایی است اما مادر به 3 فارغ التحصیلان دانشگاه. او یک حرفه ای عضو IECA, HECA, NACAC. NCAG و TACAC. دکتر Gena با این نسخهها کار با خانواده های هر دو تقریبا و در شخص

پس زمینه خود را است هر دو آموزش و پرورش و روانشناسی بر اساس آن اجازه می دهد تا او را به رویکرد کالج روند پذیرش از یک چشم انداز جامع. او پرشور در مورد کمک به نوجوانان نه تنها پیدا کردن حق کالج اما به کشف خود واقعی احساسات و علاقه و استعداد.

دکتر Gena واقعی تگزاس متولد و بزرگ شده در دالاس/فورت ورث منطقه است. پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان او تا به حال کمی جهت و شروع کردن یک مسیر در صنعت مد است. او به سرعت متوجه می شوید که چیزی بود که او می خواست به انجام. پس از در نظر گرفتن برخی از زمان او کشف شور و شوق خود را و اتمام کار کارشناسی در آموزش و پرورش و در ادامه به دریافت دو استاد در آموزش عالی & I/O روانشناسی و همچنین به عنوان یک دکترای مسیحی روانشناسی و دکترای خود را در فلسفه است. این به این دلیل است که او پرشور در مورد کمک به نوجوانان کشف خود, مسیر شغلی مناسب و ایده آل خود را, کالج مناسب است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net