Keith L. کریگ “خدمت به رهبری” – دانلود رایگان فردا (6/22/2020)

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار Keith L. Craig جدید کتاب “خدمت به رهبری: درس سختی و انعطاف پذیری از میدان جنگ زمین و شرکت های بزرگ جهان است.” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن در ژوئن 22nd.

“خدمت به رهبری” درخشان ‘آثار مفصل’ فراهم می کند و رهبری درس مربوط به هر حرفه ای است. این ارائه یک فوتی و فوری, شخصی, روایت, بیمه قصه از سرسختی در سختی و انعطاف پذیری را به دست آورد از میدان جنگ وقت خود را در بازی فوتبال حرفه ای و شرکت های بزرگ جهان.

“خدمت به رهبری” توسط Keith L. Craig رایگان خواهد بود و برای دانلود در دسترس در آمازون به مدت 5 روز (6/22/2020 – 6/26/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B089HKJ4XM.

“خدمت به رهبری” اتحاد 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم تا به حال به می گویند:

“من با گروهبان عمده کریگ برای بیش از سه سال در صنعت سرگرمی و شاهد توانایی های خود را به رها کردن به یک کامپیوتر خارجی مجموعه ای از شرایط و “تبدیل آب به شراب است.” او فوق العاده فروتن. من فقط شنیده ام در مورد او وسیع و متنوع تجارب و دستاوردهای پوشا 32 سال کار نظامی از طریق تلنگر. او قطعا هرگز صحبت در مورد غلبه بر باور نکردنی سختی مانند کودکی بی خانمانی و یا PTSD از داشتن شده است در بیش از 100 بار در مبارزه هر چند او در اینجا. نیازی به گفتن نیست Sgt. عمده کریگ آینده امپراتوری موفق در صنعت سرگرمی می تواند به من. او یک الهام واقعی و رهبر برای کسانی که تلاش می شود بهتر است صرف نظر از پس زمینه. این کتاب یک طرح به تکرار موفقیت خود را.” – S. J.

“هر کس می خواهد به نفع خود! این کتاب قطور است تاریخچه ای از آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود: آماده سازی است. آن است که ارزش دوباره خواندن. بزرگترین مردان تا کنون برخی از آنها زندگی می کردند و برخی از آنها هنوز زنده اند منجر شود و همچنان به عنوان مثال منجر شود. Sgt. عمده کریگ یک مثال از چنین رهبری در گذشته و حال; یکی از آنها است – و همچنان به آماده سازی خود را بیش از و بیش به رشد به عنوان یک رهبر به آینده است. خواندن یک خواننده از طریق تاریخچه; دوباره خواندن gleans یک رهبر یا او را به درس. در ادامه و در! و به این سنت مهم; ثابت ماندن در آماده!” – فیلیپ E. آرنولد

برای کسب اطلاعات بیشتر:

برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل [email protected]

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:

Keith L. Craig سرگرمی اجرایی که در حال حاضر در بربنک کالیفرنیا در استودیو والت دیزنی مدیریت مرکزی بخش تئاتر فروش و توزیع برای Walt Disney Studios Motion Pictures در 20 تئاتر جمعیتی بازار مناطق عمدتا مسئول برای حصول اطمینان از سریع و به موقع تحویل فیلم به شرکت کنندگان و اجرای دقیق اداری و لجستیکی نظارت نیاز به انجام این کار.

قبل از او در زمان درگیری کیت کریگ 32 سال خدمت در ارتش ایالات متحده های بازنشستگی به عنوان یک گروهبان عمده. وقت خود را در خدمت گرفت و او در سراسر جهان که در آن او در خدمت 6 مبارزه با مبارزات انجام شده انسانی و بلایای طبیعی عملیات بازی فوتبال حرفه ای و نظارت ایجاد ارشد برنامه های آموزشی. علاوه بر وظایف اصلی در دیزنی, Craig رئيس جمهور از شرکت تنوع منابع گروه SALUTE متهم به حمایت نظامی از جانبازان شاغل در استودیو کمک به آنها را ادغام تقویت و رشد حرفه خود و ارائه یک حس اجتماعی در درون سازمان. گروهبان عمده کریگ بازنشسته پس از خدمت خود را در گرگ و میش تور به عنوان 12th ارشد مشاور فرمانده و مدیر عامل شرکت از ارتش و نیروی هوایی تبادل خدمات AAFES برای اروپا و جنوب غربی آسیا منطقه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de