سوزان Binau را “سگ فوق العاده Zam” – دانلود رایگان فردا (6/22/2020)

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار سوزان Binau جدید کتاب “سگ فوق العاده Zam: کمک به رفیق هایی برای کودکان (سنین 6-9).” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن در ژوئن 22nd.

این کتاب زیبا و در حال حرکت تمثیل از دست دادن و مقابله است و به ویژه تند و تلخ برای کودکان که ممکن است در برخورد با مرگ و غم و اندوه برای اولین بار.

این نسخه از سوپر سگ Zam اهداف 6-9 سال سن گروه برای کمک به خانواده خود را در غم و اندوه سفر. در این نسخه هدف ما به ارائه مقدمه ای بر مفاهیم مرگ و غم و اندوه در relatable, نشاط بخشی, داستان, به دنبال یک workbook از جمله سن مناسب سوال و راهنمای کودکان از طریق آنها افکار و احساسات خود در مورد این موضوع.

این سگ فوق العاده Zam, غم, شفا, کتاب ایجاد شد برای ارائه به خانواده های عزادار فرزندان خود کمک ابزار است که می تواند در خانه استفاده می شود برای کمک به جوان قلب و ذهن از طریق دشوار عزادار روند. با استفاده از این کتاب بالغ دوستان و خانواده عزادار کودکان باید فرصت را به مسئولیت و اقدام نسبت به درمان به جای نا امید شدن با فقدان اطلاعات و پشتیبانی به طوری که اغلب مواجه می شوند توسط خانواده ها در مواجهه با غم و اندوه.

این سگ فوق العاده Zam غم شفا سری کتاب بخشی از Zam آکادمی غم و اندوه شفا برنامه برای مدارس. کتاب های اضافی در مجموعه ما در دسترس هستند برای سنین 3-5, 6-9, 10-12 و در 3 زبان: انگلیسی ، اسپانیایی و ایتالیایی.

“سگ فوق العاده Zam” سوزان Binau رایگان خواهد بود و برای دانلود در دسترس در آمازون به مدت 5 روز (6/22/2020 – 6/26/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B088JRP7HW.

“سگ فوق العاده Zam” تا 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم تا به حال به می گویند:

“برخورد با مرگ می تواند دشوار برای هر کسی است. اما به خصوص برای کودکان است. این کتاب با دقت به بررسی بسیاری از مسائل است که یک کودک ممکن است در صورت در حالی که عزادار. به زیبایی نشان داده شده و بسته بندی شده با تمرینات مفید این کتاب است که باید برای کمک به هر گونه فیلم است که کمک به یک کودک غمگین. آن را به بزرگسالان از طریق فرایند و بازدید تمام از مهم ترین مسائل است. یک کتاب مورد نیاز برای زمانی که این زمان دشوار می آید در زندگی یک کودک است.” – رابرت Harpole

“من فقط با خواندن کتاب فوق العاده سگ Zam. من عاشق این ایده از داستان گویی از طریق یک حیوان است. بسیاری از کودکان عاشق سگ و گربه – حیوانات خانگی در کل. حیوانات به طور غریزی متحدان به کودکان برای caretaking و درک در صورت عدم وجود یک زبان و یک صدا برای بیان/توضیح درد و اندوه و خشم و از دست دادن.

“این یک ایده درخشان به داستان از دست دادن یک مادر (پدر و مادر) از طریق تجربه از یک سگ. من آن را باور خواهد بود relatable به کودکانی که از دست دادن پدر و مادر است.

“آن را به خوبی نوشته شده و ساده برای درک داستان و کتاب کار در دومی پایان کتاب درخشان است.

“من پیشنهاد می کنم این کتاب را به هر پدر و مادر/سرپرست یک کودک خردسال در غم و اندوه با توجه به من و یا مرحوم پدر و مادر است.” – هله هادسون

برای کسب اطلاعات بیشتر:

برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل [email protected]

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:

سوزان Binau (متولد شده در دانمارک در سال 1964) یک سخنران اصلی کارآفرین نویسنده منتشر شده و جهانی نیکوکار. موسس در SoulCare گروهی, جشن, آسمان و صداهای جهانی از شجاعت.

برای نه سال گذشته سوزان اختصاص داده است که او زمان و مهارت برای کمک به خانواده های آسیب دیده توسط ترمینال بیماری و غم و اندوه. او تا به توسعه برنامه ها و کتاب ها و ابزار در همکاری با شریک زندگی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de