تهمت بزرگ کمپین احیای گفتار تبدیل به یک داستان در مورد یک سطح شیب دار و ترس از سقوط بر روی باسن,’

TULSA, Oklahoma—برای اولین رالی در سه ماه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در معرض خطر هزاران نفر از مردم سلامت را توضیح دهد—در برخی از ظهر—چرا او راه می رفت کمرویی پایین سطح شیب دار در های اخیر خود را شروع آدرس در وست پوینت.

صحبت به کمتر-از-بسته بندی شده عرصه جمعیت در Tulsa, اوکلاهما شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ویروسی تصویری از خود را آهسته راه رفتن پایین سطح شیب دار پیاده روی که باعث شده گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را در رسانه ها—انجام شد “جعلی اخبار” نمی گرفتن او را “افتادن در الاغ من.”

آن را عجیب و غریب استفاده از زمان برای یک آدرس است که به معنای به عنوان یک شبه راه اندازی 2020 انتخابات. اما در مقایسه با بقیه از این سخنرانی آن بود که حداقل مواد تازه.

در تولسا تهمت را کمی بیشتر از بازی های معمول بازدید. او ساخته شده سرگرم کننده سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن خود presumptive 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب برای doddering و فراموش کردن همه چیز. او ترک خورده یک شوخی در مورد درخواست خود را “مردم” به “آهسته” را coronavirus تست پس از آن را نگه رسمی تعداد موارد مصنوعی پایین تر است. او به شدت انتقاد کرد و در ضد مغلوب ساختن پیشی جستن فعالان و antifa و “آنارشیست” nemeses. او در دفاع از قرار دادن “زیبا” آثار تاریخی به مؤتلفه ارقام است که معترضان شده اند پاره کردن. او بارها و بارها الهام گرفته از جمعیت طرفداران به استاندارد booing متناسب در مونتاژ را فشار دهید. او در مورد اینکه چگونه باید وجود داشته باشد یک قانون است که اگر شما بی حرمت پرچم آمریکا شما رفتن به زندان برای یک سال.

و او نگه داشته و در مورد که “شیب دار.”

“من و زندگی با سطح شیب دار و آب پس از من سمت چپ وست پوینت,” او گفت: هواداران است. حدود ده دقیقه بعد از شروع در مماس او در نهایت می خواهم به اندازه کافی بود. “خوب است که به اندازه کافی در مورد آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آیا همه درک کنند که داستان؟”

جمعیت داخل به نظر می رسید سرگرم تشویق در یک نقطه زمانی که تهمت اثبات به آنها که او می تواند در واقع نوشیدن از آب لیوان تنها با یک دست. اما پس از آن دوباره آنها در میان واقعا اختصاص داده شده نزولی در تولسا در میان همه گیر مرگبار برای دیدن رئیس جمهور بازگشت به دنباله.

در طول دوره از روز تهمت پرچم coronavirus توطئه و کاریکاتور رئیس جمهور شاشیدن در سی ان ان آرم تعدادشان کمتر ماسک صورت خارج از عرصه.

برخی در میان جمعیت شروع به پوشش روز پیش در مرز دروازه اطراف BOK مرکز در مرکز شهر تولسا—همه برای یک نگاه اجمالی از مغلوب ساختن پیشی جستن در اولین تجمع پس از مارس. اما تعداد واقعی شرکت کنندگان به نظر می رسد به سقوط به مراتب کمتر از انتظارات است. پس از ترجمه احتمال بسته بندی شده عرصه با سرریز جمعیت که رئیس جمهور خواهد آدرس به طور جداگانه مبارزات انتخاباتی تا به حال به طور ناگهانی لغو جداگانه که بیان. و فیلم از داخل BOK مرکز نشان داد کل بخش کودک آبی صندلی های خالی به عنوان برگ برنده را عملیاتی سعی برگرد تا شرکت کنندگان.

شب قرار بود در مورد ساخت تیز در تضاد با جو بایدن. اما سابق معاونت نیست ذکر شده است که همه به طور منظم در اوایل. میدوی را از طریق این تهمت بازبینی برخی از اصلی کاملا متضاد jabs در باراک اوباما سابق VP—به خصوص که بایدن دولت خواهد بود همواره تاخت و تاز کردن با چپ فراخوانی عکس برای بایدن. بخش زیادی از حملات خود را ظاهرا برای ایجاد شکاف بین بایدن و جامعه است. سیاه رای دهندگان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نباید برای بایدن به خاطر او شده است می خواهم بگیرید و یاد دهید با segregationist نمایندگان مجلس با تصویب معاملات تجاری که آزار اقلیت کارگران و کمک به ایجاد نژادی و بی عدالتی که در این کشور زندگی می کند تا این روز است.

“من انجام داده ام بیشتر برای جامعه سیاه و سفید در چهار سال پس از آن جو بایدن انجام داده است در سال 47” رئیس جمهور ادعا بدنش یکی از بسیاری از بارها بازیافت تشویق خطوط کارگردانی در حد سفید محافظه کار مخاطبان است.

این بود که در اولین سفر به نیویورک توسط یک رئیس جمهور ایالات متحده در بیش از 25 سال است. اما آن را نیز می آید در وسط یک جهانی همه گیر و به عنوان coronavirus موارد در اوکلاهما در شکوفایی که شاید کمک به smalled-از-پیش بینی جمعیت. ان بی سی نیوز گزارش روز شنبه ساعت قبل از این تجمع که شش نفر از اعضای تهمت کمپین کارکنان انجام می دهند تنظیم کردن کار در تولسا تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19—واقعیت این است که تهمت بود گزارش عصبانی شده بود ساخته شده است. در حدود همان زمان Tulsa World گزارش داد که Tulsa County تا به حال ثبت بالاترین یک روز مورد افزایش و در عین حال که دولت تا به حال فقط پیشی گرفته 10,000 موارد تایید شده.

خارج از 19,000-صندلی عرصه یک خلق و خوی بزمی غالب در میان صد و یا بیشتر که در جمع آوری اولیه به گیر یک صندلی. مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم شد محبوب تر از پرچم آمریکا. فروشندگان فقید هاوکینگ همه چیز از پرچم به تصویر می کشد عضلانی تهمت مجهز به شخصیت های فیلم رمبو به طیف رنگارنگ از مغلوب ساختن پیشی جستن کالا. تی شرت و یادگاری برای فروش بودند با نابودسازی همه چیز را از خدا تهمت و اسلحه به یک کاریکاتور کاریکاتور از تهمت, شاشیدن روی آرم سی ان ان.

یک زن که صحنه نشسته اعتراض در حالی که با پوشیدن یک تی شرت که گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” دستگیر شد به صورت زنده از تلویزیون و حذف از منطقه اطراف عرصه زمانی که او حاضر به ترک. زن شناسایی خودش را به عنوان شیلا باک و گفت: او تا به حال خریداری یک بلیط برای این رویداد.

اخبار خدمه از سراسر جهان از جمله روسیه در تلویزیون دولتی مصاحبه تهمت هواداران بودند که مشتاق برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود را.

“تظاهرات سرگرم کننده هستند. آن را یک حزب بزرگ” گفت: یک زن از شیکاگو که به نام او تنها به عنوان ارین و کسانی که به سفر در سراسر کشور به چند تهمت کمپین حوادث.

مانند بسیاری از کسانی که در جمع آوری او نبود نگران COVID-19 و نمی پوشیدن ماسک. و نه او نگران معترضان یا آشوبگران که ممکن است همگرا در تولسا از اعضای اوکلاهما گارد ملی به صف ایستادند حمل تفنگ.

بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن بندهایی که گزارش شش مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

“Coronavirus بوی دموکراتیک گه” گفت: تیفانی سالیوان از Ninnekah اوکلاهما ادعا سابق باراک اوباما رئیس جمهور بود به نحوی آغاز چین ایجاد ویروس.

Troy Mellema آمد تا از Yantis تگزاس به حضور دوم خود را مغلوب ساختن پیشی جستن رالی. او هم گفت: او نمی خواهد قرار داده و از آن گذشته چینی به عمد تولید ویروس و منتشر شد آن را به جهان است.

یک مرد جوان با یک کلاه کابوی فریاد زد: از یک نظامی به سبک کامیون آراسته با InfoWars آرم در مورد چگونه دموکرات ها در حال از بین بردن امریکا و COVID-19 ویروس واقعی نیست.

“آیا شما می دانید درمان coronavirus سوار در خیابان ؟ که علم” او اعلام کرد.

چند جوان سیاه مردان meandered از طریق جمعیت از فروش “سیاه پوستان برای مغلوب ساختن پیشی جستن” دنده ها و علائم در حالی که سابق NFL Dallas Cowboys linebacker Bruce Carter آمیخته به ترویج خود را در گروه “مغلوب ساختن پیشی جستن برای جوامع شهری.” او قبلا به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن عمل شدند و Breitbart اخبار به سرکوب سیاه رای در ایالت های مهم.

برخی از معترضان را یک شبه و یا حتی هفته گذشته برای اطمینان از یک نقطه در این تجمع است. آنها گفت: شب گذشته صلح آمیز بود; تنها چند معترضان در آمد از طریق منطقه فریاد حامیان و بیداری آنها را در ساعت 3 صبح

صخره Sallas ساکن شن و ماسه در نزدیکی چشمه شب به سر برد وجود دارد و ناراحت بود با تولسا شهردار G. T. به bynum چرا که هیچ قابل حمل دستشویی برای شرکت کنندگان ارائه شد. او گفت خانواده مجاز به استفاده از امکانات در هایت ریجنسی چند بلوک دور.

“من پیدا کردن آن سخت به درک چرا مردم نمی بینید چه تهمت انجام داده است برای این کشور,” او گفت:.

Nguyet Truong و همسرش, Meng آمد به تولسا در سال 1975 به عنوان پناهنده از ویتنام است. هر دو که در حال حاضر شهروندان آمریکایی گفت: آنها افتخار برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که او خوب است برای اقتصاد و موفق به کسب احترام از جهان است.

“ما از ویتنام بنابراین ما می دانیم آنچه کمونیسم است” Meng گفت. “ما که نمی خواهیم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de