جان الیور به طرز مسخره تهمت بیش شرم آور تولسا تجمع حضور

یکشنبه شب جان الیور در زمان استراحت از خود را در حال انجام شعله جنگ با “نژادپرستانه” فاکس نیوز میزبان Tucker Carlson به کباب رئیس جمهور تهمت بیش از embarrassingly کم حضور در راهپیمایی خود را در Tulsa, اوکلاهما در شب شنبه.

قبل از این رویداد مقامات کاخ سفید—همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن—افتخار بارها و بارها که بیش از یک میلیون نفر تا به حال برای ثبت نام نفس-نوازش تلاش و جمعیت خواهد بود بسیار بزرگ است که آنها مورد نیاز برای ساخت یک سرریز منطقه خارج از بانک اوکلاهما مرکز آرنا به خانه تمام سریال متهم جنسی آزار دهنده است طرفداران عاشقانه. و در عین حال با توجه به تولسا آتش نشانی تنها 6,200 مردم با حضور تهمت رالی حسابداری برای کمتر از یک سوم از محل 19,000 ظرفیت.

“مطلقا هیچ کس در اتاق با من در حال حاضر اگر چه جالب است که هنوز هم به نوعی تنها کمی کمتر از مردم رئیس جمهور شد و در مغلوب ساختن پیشی جستن اوکلاهما تجمع شب گذشته بود که نیمه خالی با وجود مبارزات انتخاباتی خود ادعا کرده است که یک میلیون نفر درخواست کرده بود بلیط—و حتی ساخت یک مرحله به طوری که او قادر خواهد بود برای انجام یک دوم سخنرانی برای هزاران نفر که نمی تواند در. که گفتار معلوم می شود بسیار غیر ضروری” شوخی Oliver.

در واقع نشان داده شد تا بدون زرق و برق که رئیس جمهور شد بنا به گزارش “furious” در “underwhelming” جمعیت با توجه به NBC News. اگر که نیست به اندازه کافی شش نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرفت تیم در تولسا آزمایش مثبت برای COVID-19 قبل از این رویداد.

“بنابراین تعداد کمی از مردم تبدیل شده که حتی در صورتی بود, به tweeting, ‘من فکر می کنم من به فروش می رسد که جای خود را در پنج دقیقه. #donkeyshow,’ توضیح داد:” الیور با اشاره به این ستاره پاپ. “و آن را هرگز نشانه بزرگ هنگامی که به عنوان رئیس جمهور شما در حال گرفتن dunked در صورتی.”

رئیس جمهور تهمت بود در ابتدا برنامه ریزی شده در این تجمع خود در 110 روز با توجه به در حال انجام COVID-19 همه گیر که ادعا بیش از 120,000 آمریکا زندگی می کند و شمارش—در Juneteenth (19 ژوئن) روز زمانی که آمریکا بردگان آزاد شدند (که تهمت گزارش گرفتم فقط هفته پیش). که او در آن تاریخ و در تولسا این سایت یکی از بزرگترین حملات تروریستی در آمریکایی های سیاه و سفید در تاریخ ایالات متحده احساس به ویژه بی رحمانه است.

پس از اعتراض عمومی به تاریخ تغییر کرد—خیلی به مغلوب ساختن پیشی جستن اندوه پس او احساس تفرقه Juneteenth تاریخ خواهد جلب بیشتر بیننده گزارش سی ان ان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>