“کانگ فو: یک سرباز, خاطرات ویتنام” ایجاد منتشر شده و نویسنده لی Halverson ویتنام جانباز شوهر به همسرش جینی پدر و پدربزرگ از چهار همراه با کمک از اد Nielsen.
 
“این مردان جوان خود را در خدمت کشور با شجاعت و افتخار تنها به بازگشت به خانه به کمتر از پسند جامعه است.” لی Halverson
 
منتشر شده توسط ایمان مسیحی انتشارات لی Halverson کتاب جدید بازگو روزانه افکار و تجربیات یک سرباز و برادران خود را در آغوش خدمت خود را به کشور و تلاش برای ایجاد این خانه زنده است.
 
لی Halverson خدمت در ارتش آمریکا از ژانویه سال 1969 به ماه دسامبر 1970. “کانگ فو” تلفیقی از اتفاقاتی که رخ داده است در حالی که او خدمت در ویتنام است. این است که یک اسلحه و مهمات کتاب. آن است که یک کتاب در مورد یک مرد جوان با ارزش های مسیحی در جنگ chronicling داستان یک مرد جوان که اجتناب از لذت است که به آسانی در دسترس است و به جای سازماندهی شده فوتبال بازی ها, نوشیدن نوشابه اجتناب مواد مخدر و کمک به تعمیر پرورشگاه ها. دیدار با کسانی که به او خدمت کرده و راه آنها مقابله در شرایط نامطلوب است.
 
لذت بردن از invigoratingly میهنی و ستودنی محترم ادبیات لی Halverson به او ارائه آن به این 22 ژوئیه سال 2020 به تاریخ 26 ژوئیه سال 2020 در سال 2020 BookExpo جدید عنوان ویترینو یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.
 

کانگ فو: یک سرباز, خاطرات, ویتنام
نویسنده | لی Halverson
ناشر | ایمان مسیحی چاپ و نشر
| تاریخ انتشار ژانویه 21, 2017
نوع | تاریخچه / خاطرات
ISBN-13 | 978-1-63525-983-4
شومیز قیمت | $22.00
 
درباره نویسنده
 
لی Halverson خدمت در ارتش آمریکا از ژانویه سال 1969 به ماه دسامبر 1970.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de