مگان مک کین: این تصویر را ‘امد و شد زیاد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین’

مگان مک کین این دیدگاه را ساکن محافظه کار شرکت میزبان روز دوشنبه گفت که در حال حاضر بدنام فیلم از یک عبوس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برروی آن بکشید خاموش دریایی یکی پس از خود را به آرامی با حضور تولسا تجمع را “امد و شد زیاد” مبارزات انتخاباتی خود را و می تواند “نوشتن بر روی دیوار.”

روزهای بعد از اعتیاد به مواد مخدره از مبارزات انتخاباتی خود که صدها نفر از هزاران نفر از حامیان مادی و معنوی بلیط و سرریز جمعیت بود و انتظار می رود خود را برای تجمع در تولسا تنها 6,200 مردم با حضور در این رویداد کمتر از یک سوم ظرفیت در این عرصه که در آن برگزار شد. رئیس جمهور که بنا به گزارش “خشمگین” بیش شرم آور جمعیت اندازه دیده شد بعد از آن شب راه رفتن دریایی با کراوات خود را لغو کرد و مچاله شدن MAGA کلاه در دست خود را.

پس از مشاهده همکار Joy Behar به شوخی گفت که او می خواهم دیده می شود یک جمعیت بزرگتر “در یک هویج عملکرد بالا در سوهو” مک کین اعلام کرد که او “بسیار به می گویند:” در مورد فاجعه تجمع و اشاره کرد که او تا به حال صرف شنبه شب پیام کوتاه Behar و همکار شرکت میزبان آفتابی Hostin در مورد آن.

“او آن را دوست داشتم خیلی” Hostin تایید کرد.

“من مانند تزریق به رگهای من” مک کین گفت. “مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی شده است braggadocios گفت: یک میلیون نفر از مردم رفتن به نشان می دهد و باید 6,200 مردم نشان می دهد تا هر چه استدلال است… به آن می گویند به مراتب کمتر از انتظارات است و قرار دادن آن بسیار ملایم است.”

مرجع دیگر بدنام لحظات است که باید عذاب دیگر سیاستمداران’ مشاغل از جمله هوارد دین جیغ, مک کین ادعا کرد که تصویر یک منکوب مغلوب ساختن پیشی جستن پس از تجمع “است که به چوب با آمریکا.”

“آیا او نگاه اعتماد به نفس در گرفتن دوباره انتخاب می شوند؟” مک کین ادامه داد. “نه. او به نظر می رسد مانند یک فرد افسرده که متوجه شدم شاید فقط شاید نوشتن بر روی دیوار در حال حاضر این تصویر که رفتن به امد و شد زیاد مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. آنها می توانند چرخش این هر راه که آنها می خواهند. Kayleigh McEnany در تلاش بود تا آن را به چرخش. فاکس و دوستان بود نه داشتن آن.”

او در ادامه گفت که او نمی تواند بر این باورند که مغلوب ساختن پیشی جستن گرداننده اجازه دهید او را به هلیکوپتر به دنبال مانند آن قبل تکرار کرد که این می تواند لحظه ای که در آن “واقعیت نشان می دهد در انتخابات ریاست جمهوری” به پایان رسید.

“در آن بود این آخر هفته که در آن مخاطبان بیش از آن؟” مک کین ادامه داد. “که در آن شما می خواهید جدید نشان می دهد ؟ و من فکر می کنم شاید آمریکا با چه جدی COVID و اقتصاد هستند و چگونه ناآرامی های اجتماعی جدی است که نمی خواهند واقعیت را نشان می دهد دیگر. و من در پیام کوتاه به شما این. این اولین بار است که من فکر می کنم نوشتن می تواند بر روی دیوار برای این. من نمی شمارم او را, اما این خبر بد نوری تمام راه را در اطراف.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>