المپیک روز 2020 – بزرگترین آنلاین المپیک تمرین

المپیک روز 2020 را ببینید, المپیک, ورزشکاران و طرفداران در سراسر جهان فعال در بزرگترین 24 ساعت دیجیتال المپیک تمرین. بیست و سه المپیک ورزشکاران در حال حاضر پیوست ضبط رسمی المپیک بعد تمرین و در المپیک روز ورزشکاران از سراسر جهان منجر خواهد شد زنده تمرینات ساعت 11 صبح به وقت محلی در سراسر 20 ساعت در مناطق در @المپیک Instagram زندگی می کنند.

به عنوان جهان آماده می شود برای شرکت در #OlympicDay المپیک, قهرمانان اعم از کنیا 1500m مدال طلای ایمان Kipyegon به فرانسه را بیشتر تزئین المپیک تمام وقت, Martin Fourcade همکاری با توکیو 2020 امیدوار مانند دینا Pouryounes یک تکواندو ورزشکار نقطه از ایران با هدف نشان دادن المپیک پناهندگان تیم و ایالات متحده آمریکا 13-زمان پارالمپیک مدال طلا برنده شناگر جسیکا طولانی است. (فهرست کامل ورزشکاران زیر را می توان یافت.)

از آنجا که COVID-19 pandemic مجبور جهان به مستند و به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو 2020 نزدیک به 5000 المپیک را درگیر با قابل توجه 243 میلیون نفر از مردم آنلاین در سراسر بیش از 50 کشور در IOC را #StayStrong, #StayActive, #StayHealthy کمپین های خود را در تمرینات روزانه و نشاط بخشی, راهنمایی در مورد چگونگی سالم ماندن در بدن و ذهن است. المپیک روز 2020 را به این کمپین به سطح بعدی.

“جشن المپیک روز ممکن است احساس بسیار متفاوت از سال های گذشته اما در همان زمان در این المپیک روز پیام ما از قدرت ورزش را به امید و خوش بینی به همه طنین انداز حتی قوی تر گفت:” رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ. “اجازه دهید ما را به هم ملحق به استفاده از این قدرت ورزش برای آماده سازی به تعویق افتاد بازی های المپیک توکیو 2020 به عنوان لحظه ای از همبستگی و انعطاف پذیری از نوع بشر,” او اضافه شده است.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ – المپیک روز 2020

کل جنبش المپیک شده است و بسیج به پیوستن به فعالیت های آنلاین در ژوئن 23. کمیته بین المللی المپیک و شرکای آن از جمله بازی های المپیک سازماندهی کمیته برای توکیو 2020, پکن 2022, پاریس, 2024, لس آنجلس 2028 و میلان-Cortina 2026 ملی المپیک کمیته (کد بندی مشاغل ملی) بین المللی فدراسیون (IFs) در سراسر جهان و المپیک همکاران و حقوق-برگزاری پخش خواهد شد در میان کسانی که تشویق طرفداران به عضویت مجازی تمرینات.

به عنوان مثال در سراسر جهان و المپیک همکاران Coca-Cola, سامسونگ و تویوتا را به حمایت از مبارزات انتخاباتی با تشویق خود ورزشکار سفیران در سراسر جهان به میزبانی جلسات تمرین. علاوه بر این راهنمایی را پشتیبانی می کند #StayStrong زندگی می کنند جریان سازماندهی شده توسط کمیته المپیک چین و پکن 2022 شامل بیش از 350 چینی ورزشکاران و medallists از نسل های مختلف.

به دنبال عمل در طول 24 ساعت در 23 ژوئن:

– زندگی در تمرینات @المپیک Instagram ساعت 11 صبح به وقت محلی در مناطق مختلف در سراسر جهان به صورت محلی مربوطه ورزشکاران میزبانی زنده فعالانه.

– مجموعه تمرین تصویری شامل 23 مختلف المپیک از سراسر جهان, نمایشگاه های مورد علاقه خود را تمرین حرکت در دسترس خواهد بود olympicchannel.com/olympicday

المپیک روز 2020 بود که همیشه تنظیم را به ایستادگی کردن در این رویداد 72 سال سابقه. بزرگداشت تولد مدرن المپیک در 23 ژوئن سال 1894 المپیک, روز تاسیس در سال 1948 و جشن گرفته می شود به ترویج مشارکت در ورزش صرف نظر از سن و یا توانایی های ورزشی و همچنین به عنوان یک فرصت برای جشن گرفتن ارزشهای المپیک در سراسر جهان است.

“ما همه در همان وضعیت در حال حاضر اضافه شده” رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ. “جهانی coronavirus بحران همه ما در حال زندگی با مقدار عدم قطعیت در مورد آینده است. در این زمان دشوار است ما باید ارزش های ورزشی ما به اشتراک گذاشته المپیک ارزش های تعالی و دوستی و احترام و همبستگی بیشتر از همیشه. مشعل المپیک می تواند نور را در انتهای تونل تاریک است که همه ما خودمان را پیدا کنید در حال حاضر. در المپیک روز ما در حال ارسال این المپیک پیام برای همه است. لطفا بماند, قوی, فعال ماندن سالم بماند. در این المپیک روح من از همه شما فوق العاده المپیک روز سال 2020” رئیس جمهور به این نتیجه رسیدند.

ورزشکاران درگیر در المپیک بعد تمرین تصویری هستند:

– لوری هرناندز (ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک هنری)

– ایمان Kipyegon (کنیا دو و میدانی)

– Lutalo محمد (بریتانیا تکواندو)

– ساندرا سانچز (اسپانیا کاراته)

– Meli Derenalagi (فیجی راگبی 7s)

– مارتین Fourcade (فرانسه بیاتلون)

– Tokashiki Ramu (ژاپن بسکتبال)

– آیلین Gu (چین و اسکی آزاد)

– کالین Quigley (ایالات متحده آمریکا, دو و میدانی)

– Zeyad Eashash (اردن بوکس)

– Vinesh Phogat (هند کشتی)

– توبیاس وندل و توبیاس Arlt (آلمان luge)

– فدریکو Molinari (آرژانتین ژیمناستیک هنری)

– دینا Pouryounes (پناهنده تکواندو)

– والنتینا Marchei (ایتالیا پاتیناژ)

– پیتا Taufatofua (تونگا تکواندو/صلیب کشور اسکی)

– ویویان کنگ (هنگ کنگ چین شمشیربازی)

– پترا Klingler (سوئیس, ورزش کوهنوردی)

– اسحاق Makwala (بوتسوانا دو و میدانی)

– Pandelela Rinong (مالزی غواصی)

– آگاتا Rippel (برزیل, والیبال ساحلی)

– جسیکا لانگ (ایالات متحده آمریکا, para شنا)

ورزشکاران به انتظارنشسته بودند تا برای زنده Instagram تمرینات برنامه ریزی شده در ساعت 11 صبح به وقت محلی در سراسر 20 ساعت در مناطق در @المپیک Instagram عبارتند از:

– پیتا Taufatofua (تکواندو/صلیب کشور اسکی) – تونگا

– بین Nathan-ونگ (راگبی 7s) – ولینگتون نیوزیلند

– ملیسا وو (غواصی) – بریزبن, استرالیا

– Yamamoto Seito (دو و میدانی) – توکیو ژاپن

– هنگ ژانگ (اسکیت سرعت) – پکن چین

– مارکوس Fernaldi Gideon آنتونی Ginting و Jonatan کریستی (بدمینتون) – جاکارتا, اندونزی

– Elizabet Tursynbayeva (پاتیناژ) – قزاقستان

– PV Sindhu (بدمینتون) – حیدرآباد هند

– Aisam-ul Haq Qureshi (تنیس) – پاکستان

– Zeyad Eashash (بوکس) – امان اردن

– مارگاریتا خدا (ژیمناستیک ریتمیک) مسکو, روسیه

– کامرون van der Burgh (شنا) – کیپ تاون, آفریقای جنوبی

– Johanne Defay (گشت و گذار) – اروپا

– عبدالله صدیقی (پناهنده بورس دارنده تکواندو) – اروپا

– تمایل Operanozie (فوتبال) – لاگوس, نیجریه

– Cherif سقوط (گشت و گذار) – داکار, سنگال

– هوگو Calderano (تنیس روی میز) – ریو برزیل

– میکل توماس (دو و میدانی) – Port of Spain, Trinidad and Tobago

– Rommel Pacheco (غواصی) – مکزیکو سیتی, مکزیک

– ناتالی اسپونر (ice hockey) – کلگری کانادا

– Kyla راس (ژیمناستیک هنری) – لوس آنجلس, ایالات متحده آمریکا

– TBC – تاهیتی/هاوایی

کمیته بین المللی المپیک است نه برای سود مستقل سازمان بین المللی ساخته شده از داوطلبان است که متعهد به ایجاد یک دنیای بهتر را از طریق ورزش است. آن توزیع می شود بیش از 90 درصد از درآمد خود را به گسترده تر, حرکت ورزشی, که بدان معنی است که در هر روز معادل 3.4 میلیون دلار می رود برای کمک به ورزشکاران و ورزش سازمان در تمام سطوح در سراسر جهان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر, لطفا تماس با کمیته بین المللی المپیک در روابط رسانه ای تیم:
تلفن: +41 21 621 6000 ایمیل: [email protected] و یا بازدید از وب سایت ما در www.olympic.org.

پخش با کیفیت فیلم

کمیته بین المللی المپیک Newsroom: http://iocnewsroom.com/

ویدئوها

یوتیوب: www.youtube.com/iocmedia

عکس

برای یک انتخاب گسترده ای از عکس های موجود در مدت کوتاهی پس از هر رویداد را دنبال کنید با ما در فلیکر.

به درخواست archive عکس و فیلم, لطفا تماس با ما تصاویر تیم در: [email protected]

رسانه های اجتماعی

برای تا به دقیقه به دقیقه اطلاعات در کمیته بین المللی المپیک و به طور منظم به روز رسانی لطفا follow us on Twitter, Facebook و YouTube.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>