“خدمت به سرب” در حال حاضر رایگان در آمازون به مدت 5 روز (تا 6/26/2020) –

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار Keith L. Craig جدید کتاب “خدمت به رهبری: درس سختی و انعطاف پذیری از میدان جنگ زمین و شرکت های بزرگ جهان است.” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن در ژوئن 22nd.

“خدمت به رهبری” درخشان ‘آثار مفصل’ فراهم می کند و رهبری درس مربوط به هر حرفه ای است. این ارائه یک فوتی و فوری, شخصی, روایت, بیمه قصه از سرسختی در سختی و انعطاف پذیری را به دست آورد از میدان جنگ وقت خود را در بازی فوتبال حرفه ای و شرکت های بزرگ جهان.

“خدمت به رهبری” توسط Keith L. Craig رایگان خواهد بود و برای دانلود در دسترس در آمازون به مدت 5 روز (6/22/2020 – 6/26/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B089HKJ4XM.

خدمت به رهبری” اتحاد 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم تا به حال به می گویند:

“من خدمت کرده اند با SGM کریگ مستقر شده و با او به افغانستان است. او برای سال ها ارائه مشاوره و صدای مشاور به من در نظامی و مسائل شخصی. درس رهبری در کتاب خود نه تنها قدرتمند – آنها درست است! من خریداری کپی دیجیتال – من امیدوارم که SGM(R) کریگ یک کتاب ثبت خواهد شد و من در آنجا با یک کپی سخت! با تشکر از شما برای خدمات خود را و رهبری!” – فلیکس

“من واقعا لذت می برد خواندن در این کتاب است. این رهبر است که یک رهبر بزرگ در تمام زمینه های زندگی خود را. خواندن این باعث می شود من احساس مثل همه من نیاز به انجام است که کار بسیار سخت قرار داده و خدا و همه چیز را تمرین برای من است.” – ریک B.

برای کسب اطلاعات بیشتر:

برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل [email protected]

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:

Keith L. Craig سرگرمی اجرایی که در حال حاضر در بربنک کالیفرنیا در استودیو والت دیزنی مدیریت مرکزی بخش تئاتر فروش و توزیع برای Walt Disney Studios Motion Pictures در 20 تئاتر جمعیتی بازار مناطق عمدتا مسئول برای حصول اطمینان از سریع و به موقع تحویل فیلم به شرکت کنندگان و اجرای دقیق اداری و لجستیکی نظارت نیاز به انجام این کار.

قبل از او در زمان درگیری کیت کریگ 32 سال خدمت در ارتش ایالات متحده های بازنشستگی به عنوان یک گروهبان عمده. وقت خود را در خدمت گرفت و او در سراسر جهان که در آن او در خدمت 6 مبارزه با مبارزات انجام شده انسانی و بلایای طبیعی عملیات بازی فوتبال حرفه ای و نظارت ایجاد ارشد برنامه های آموزشی. علاوه بر وظایف اصلی در دیزنی, Craig رئيس جمهور از شرکت تنوع منابع گروه SALUTE متهم به حمایت نظامی از جانبازان شاغل در استودیو کمک به آنها را ادغام تقویت و رشد حرفه خود و ارائه یک حس اجتماعی در درون سازمان. گروهبان عمده کریگ بازنشسته پس از خدمت خود را در گرگ و میش تور به عنوان 12th ارشد مشاور فرمانده و مدیر عامل شرکت از ارتش و نیروی هوایی تبادل خدمات AAFES برای اروپا و جنوب غربی آسیا منطقه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>