اجتماعی دور, سرگرمی است که ممکن است شما را غنی

Wقبل از اینکه شما یکی از 350,000 افرادی که تلاش ناموفق برای پیدا کردن فارست Fenn قفسه سینه گنج? یک مرد پیدا گنجینه این ماه ژوئن در کوه های راکی پس از یک دهه از جستجو. اگر آن را خیلی دیر نیست برای شما برای پیدا کردن اشیاء با ارزش دیگر در ایالات متحده اراضی عمومی و شروع به جمع آوری فضل هر دزدان دریایی خواهد بود حسادت.

مردم در سراسر جهان صرف میلیاردها دلار در سنگ های قیمتی گاهی اوقات برای زیبایی خود را در حالی که دیگران امیدواریم که این سنگ ها و کریستال ها تغییر خواهد کرد زندگی خود را برای آنها. عمل فنگ شویی با استفاده از سنگ ویژه ای به ظاهرا قرعه کشی شانس و آن را به جنبه های مختلف زندگی مردم است. کریستال شفا شوق است در حال حاضر یک میلیارد دلار در صنعت.

می خواهید ؟ شما می توانید با پرداخت 300 دلار برای یک زن به شما rockhounding و یا شما می توانید انجام برخی از تحقیقات و انجام آن را به خودتان به صورت رایگان. آن را به خصوص در طول زمان اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>