Wirecard را از دست رفته میلیاردها نه در فیلیپین, بانک مرکزی می گوید

Wirecard بود گفت: به $2.1 میلیارد دلار در دو فیلیپین بانک اما این کشور در بانک مرکزی گفت که اسناد ارتباط آنها را به پول جعلی بودند. آلمانی مالی راه اندازی شده است خدشه دار اتهامات تقلب.

فیلیپین’ بانک مرکزی گفت: $2.1 میلیارد (€1.9 میلیارد دلار) متعلق به آلمان پرداخت شرکت Wirecard به حال وارد سیستم مالی کشور.

اعلام می آید پس از Wirecard مدیر عامل مارکوس براون استعفا داد و به عنوان شرکت باقی مانده در آب داغ برای ارسال صورتهای مالی سالانه در چهار نوبت جداگانه و به اتهام تقلب.

Wirecard آخرین صورتهای مالی به تعویق افتادن باعث شد که این شرکت حسابرس ارنست و یانگ گفت که برای اثبات سپرده جمعا به مبلغ 2.1 میلیارد دلار می تواند یافت نمی شود.

ادامه مطلب: Wirecard سهام شیرجه رفتن بیش از 50 درصد به عنوان گزارش مالی دوباره به تعویق افتاد

پول بود گفت: برگزار می شود, در دو فیلیپین بانک BDO Unibank Inc و بانک مرکزی جزایر فیلیپین (BPI).

اما روز یکشنبه بانک مرکزی بنیامین Diokno گفت که هر دو بانک تا به حال رد کرده است که Wirecard بود مشتری خود را و اشاره کرد که اسناد ارتباط آنها را به پول جعلی بودند.

“گزارش اولیه این است که هیچ پول وارد فیلیپین وجود دارد و آن این است که بدون از دست دادن به هر دو بانک” Diokno گفت.

“مالی بین المللی رسوایی استفاده می شود به نام دو تا از بزرگترین بانک ها – BDO و BPI – در تلاش برای پوشش عاملان آهنگ,” او اضافه شده است.

آلمانی مالی راه اندازی شده است در حال حاضر تحت بررسی بیش سوال در مورد اینکه آیا مدیران اجرایی آن ارائه اطلاعات نادرست به سرمایه گذاران و در مورد این که آیا آن شده است قربانی دستکاری در بازار.

Wirecard در حال حاضر تا روز جمعه به تولید آن 2019 صورتهای مالی است. اگر نتواند به انجام این کار شرکت می توانید ببینید €2 میلیارد یورو از اعتبار خارج شود.

ادامه مطلب: رسوایی-آمار آلمانی fintech Wirecard امنیت $1 میلیارد دلار سرمایه گذاری

این شرکت روز جمعه گفت که آن را در “مذاکرات سازنده با آن بانک بستانکار” برای جلوگیری از این سناریو.

Wirecard پیوست شاخص dax30 در آلمان شاخص در میان عناوین درشت دو سال پیش بعد از لبه بیشتر تاسیس دهنده Commerzbank.

jcg/mm (dpa رویترز)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de