Donoma نرم افزار افزایش ارتباطات بایگانی پلت فرم شامل ایمیل برای مایکروسافت و Gmail

Donoma نرم افزار امروز اعلام کرد پیشرفت به OneVault خود ارتباطات بایگانی پلت فرم است که سازمان را قادر می سازد به صورت امن مدیریت پرونده با دسترسی مبتنی بر نقش و رمزگذاری امنیتی است. این پیشرفت شامل ایمیل آرشیو برای مایکروسافت و جیمیل قابلیت اضافه کردن کانال های اضافی و کارآمد نقش های امنیتی.
 
“سازمان ها از تمام اندازه ها در مواجهه با بازنگری و به روز رسانی خود را بایگانی استراتژی به دلیل تحول در کجا و چگونه مردم کار می کنند. افزایش تعداد کارگران از راه دور با استفاده از کانال های بیشتری مانند ایمیل, چت, صوتی, صوتی و همکاری راه حل” گفت: Donoma معاون بازاریابی و توسعه کسب و کار پارکر پیرسون. “آن را به طور فزاینده مهم برای حفظ مدیریت و accountably تولید داده ها از تمام این منابع است.”
 
ارتباطات بایگانی حیاتی برای کاهش هزینه انطباق ممیزی اقدام قانونی و e-کشف نیاز دارد. “محدوده قابل یافتن اطلاعات در حال گسترش است اما جستجوی بومی ارتباطات پایگاه داده بسیار دشوار و وقت گیر است” گفت: Pearson. “OneVault به مردم می دهد یک راه آسان برای مدیریت پرونده های الکترونیکی با یک رابط کاربری بصری برای e-کشف انطباق و پزشکی قانونی.”
 
Donoma خواهد بود صحبت کردن در مورد بایگانی چالش ها در یک وبینار در تاریخ 25 ژوئنth, 2020. اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر از اینجا ثبت نام کنید.
 
به برنامه یک مصاحبه و یا نسخه ی نمایشی تماس:
الن Pensky: [email protected] یا 925.699.7921.
 
اطلاعات بیشتر در مورد OneVault اینجا.
 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de