چه جدید کروناویروس نقاط داغ که شامل?

آلمان و دیگر کشورهای اروپایی در حال استراحت coronavirus محدودیت — فقط به عنوان محلی شیوع آغاز برداشت تا در بسیاری از نقاط این قاره است. چگونه نگران کننده هستند این COVID-19 نقاط داغ?

شهر Gütersloh در غرب آلمان, جمعیت 103,000 نیست اغلب در کانون توجه بین المللی. اما شیوع گسترده از COVID-19 در Tönnies پردازش گوشت, گیاه, بر اساس فقط در خارج از شهر شده است ساخت عناوین در روزهای اخیر.

از حدود 7,000 کارکنان که تست شده اند برای این بیماری در هفته گذشته بیش از 1,550 تبدیل شده است تا مثبت. همه گیاه کارکنان شده اند قرنطینه مدارس و مهدکودکها در این منطقه بسته شده و در روز سه شنبه در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع دولت برتر آرمین Laschet اعلام کرد تازه مستند محدودیت در Gütersloh و همسایه منطقه وارندورف.

ادامه مطلب: کروناویروس در معرض گوشت کارگران گرفتاری

مناطق دیگر در آلمان نیز رو به محلی شیوع: 370 خانوار شده اند قرنطینه در منطقه برلین از Neukölln که در آن تقریبا 100 ساکنان آزمایش مثبت و مقامات در گوتینگن باید مهر و موم کردن یک ساختمان پیچیده که در آن حدود 120 نفر آلوده می شوند. همچنین وجود داشته است عمده شیوع بیماری های مربوط به تعدادی از خدمات کلیسا در سراسر کشور است.

محلی شیوع بیماری در سراسر اروپا در اسرائیل

آلمان تنها کشور در مواجهه با عفونت موضعی خوشه. در حالی که تقریبا همه کشورها در اروپا را آغاز کرده اند که آرامش خود را مستند محدودیت های جدید ویروسی نقاط داغ ظهور کرده اند تا در سراسر این قاره را در بخش های مختلف در درون خانواده ها, شرکت ها و یا رستوران.

در ولز حداقل 175 کارگران آزمایش مثبت برای COVID-19 در طیور کارخانه در Anglesey و مقامات هشدار داده اند که محلی مستند می تواند اجرا شود. کارگران در کارخانه ها در یورکشایر و ورخهم نیز آزمایش مثبت برای ویروس.

“همانطور که ما شروع به سهولت مستند در جامعه چنین خوشه هایی از شیوع بیماری رخ خواهد داد و ما انتظار داریم که این” دکتر گفت: Giri شانکار بهداشت عمومی ولز. “بنابراین ما نباید شگفت زده می شود اما ما باید نگران و سریع عمل است.”

در یک خانه سالمندان در شهر اتریشی نمودار آب و هوای, در نزدیکی شهر وین شش ساکنان برخی از آنها تا به حال جدی موجود شرایط, کشته در دو هفته اول ماه ژوئن COVID-19. در ماه مه بیش از 70 کارکنان آزمایش مثبت در پستی و مرتب سازی امکانات در وین و اتریش. و فقط بیش از یک هفته پیش پس از یک باشگاه روتاری جلسه در سالزبورگ 14 شرکت کنندگان در آزمایش مثبت برای ویروس. صدها نفر از افرادی که در تماس با این افراد در حال حاضر شناسایی شده و تست خواهد شد و یا در روزهای آینده.

ادامه مطلب: بیت المقدس: یک طرز مرموزی های مختلف عید پاک در زمان coronavirus

در اسرائیل به دولت تحمیل سراسر کشور مستند در مراحل اولیه این بیماری همه گیر و حتی تبدیل به داخلی سرویس اطلاعاتی برای کمک به مقابله با این وضعیت. تعداد موارد باقی مانده است نسبتا پایین است و بسیاری از قوانین و مقررات بود و آرام در اواسط ماه مه. اما اکنون در مواجهه با حداقل 300 عفونت های جدید در هر روز کشور است ترس از موج دوم. مدارس شده اند به خصوص تحت تاثیر قرار و حدود دو پنجم از این کشور مدارس را یک بار دیگر درهای خود را بسته.

نگه داشتن خوشه های موجود

زمانی که تعداد زیادی از عفونت آغاز می شود به سنبله یک بار دیگر این مهم است برای شناسایی نوع خوشه ای گفت: پیتر Klimek یک محقق در پیچیدگی علم Hub در وین و بخشی از یک تیم از دانشمندان ارائه مشاوره به دولت اتریش در coronavirus بیماری همه گیر.

“اگر خوشه های کوچک هستند آن را بسیار نگران کننده است چرا که ما می ردیابی تماس با ما,” او گفت:. “اگر یک خوشه رخ می دهد در یک رویداد مهم پردازش و ردیابی خوشه به طور طبیعی بسیار مشکل می شود.”

Klimek گفت: این باعث می شود تفاوت که آیا این موارد آمده از یک خوشه که در آن عفونت های زنجیره ای را می توان یا اینکه 50 نفر در سراسر کشور به پزشک خود را ببینید چرا که آنها شروع به ارائه نشانه ها. اگر چند دشوار به ردیابی خوشه بودند به نظر می رسد در یک دوره کوتاه از زمان, او گفت:, این می تواند به اندازه کافی برای قفل کردن کل کشور است.

بیشتر بخوانید: آلمان COVID-19 هشدار, برنامه, برنده در حریم خصوصی کاربر

مهم ترین اقدامات وقتی که می آید به محلی شیوع چهار Ts گفت: Klimek: ردیابی, ردیابی, تست و درمان است.

هنگامی که یک فرد آزمایش ویروس خود و یا تماس های اخیر باید توان به سرعت. کسانی که آلوده شده اند باید جدا شده و تحت درمان و سایر مردم را در مجاورت خود نیز باید آزمایش می شود. اگر این روند با این نسخهها کار محلی شیوع نگهداری می شود می تواند به خوبی تحت کنترل گفت: Klimek.

عنوان کردن یکی دیگر از خاموش کردن?

نگاهی نزدیک تر به نرخ عفونت در اروپا و اسرائیل نشان می دهد که چهار Ts همیشه نیست به اندازه کافی. در بلغارستان, دولت به تازگی دوباره به راه افتادند اجباری ماسک صورت برای مکان های عمومی مانند مراکز خرید و مغازه ها و سینما و تئاتر فقط یک زمان کوتاه پس از رها کردن ماسک صورت مورد نیاز است. افزایش عفونت و ارقام در روزهای اخیر باعث شد که دولت به این مرحله.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل نیز هشدار داده بود که شهروندان خود را در مورد افزایش تعداد عفونت. “اگر ما نمی تغییر بلافاصله رفتار ما در مورد پوشیدن ماسک و نگه داشتن فاصله ما را بر خودمان در برابر اراده ما یک بازگشت به مستندات. هیچ یک از ما می خواهد این است,” او گفت:. چند منطقه در تل آویو یافا منطقه در حال حاضر شده مهر و موم کردن به عنوان دو بدوی جوامع در جنوب کشور است.

ادامه مطلب: جهش خواهد به زودی coronavirus کمتر مضر است ؟

در لوکزامبورگ از سوی دیگر دولت تصمیم گرفته است برای تست کل جمعیت در تلاش برای جلوگیری از موج دوم coronavirus عفونت. این کشور 628,000 ساکنان و 300,000 مرزی مسافران شده اند به دو گروه تقسیم خواهد شد که به طور منظم آزمایش به منظور شناسایی زنجیره ای از عفونت و سرعت آنها تعطیل است.

‘هیچ درمانی وجود دارد-همه’

اقدامات اتخاذ شده برای جلوگیری از جدید نقطه داغ یا سرعت حاوی موجود شیوع بیماری متفاوت است از کشوری به کشور گفت: Klimek. “وجود دارد هیچ درمانی برای همه بلکه ترکیبی از اقدامات” او گفت:.

آنچه در همه مناطق به اشتراک گذاری ادامه داد: اهمیت فیزیکی فاصله اقدامات همراه با دقیق قوانین بهداشتی و یک دایره محدود از مخاطبین. این حرکت برای بستن مدارس و رستوران ها موثر بود همانطور که با پوشیدن ماسک صورت Klimek گفت. و هر چه زودتر این قبیل اقدامات را به عمل قرار داده در آینده شیوع بیماری بیشتر موثر آنها, او گفت:.

اشتراک دویچه وله خبرنامه:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de