اندرسون کوپر تماس از مغلوب ساختن پیشی جستن COVID نفاق: او در یک بيولوژيک پناهگاه’

سی ان ان لنگر اندرسون کوپر لعنتی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سه شنبه شب خود را ریاکارانه رویکرد در coronavirus همه گیر اشاره کرد که در حالی که رئیس جمهور علنا درصدد تهدید او شخصا محافظت در “زیستی پناهگاه.”

کوپر لگد کردن او سه شنبه شب پخش با ذکر روزانه coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان در حال ناگهان موجی در سراسر کشور, همه در حالی که رئیس جمهور تصمیم به بازدید آریزونا یکی از سخت ترین ضربه متحده برای یکی دیگر از داخل رویداد کمپین.

“او برای اولین بار بازديد مرز دیوار و سپس می رود به دریافت یک دوز از ارضاء نفس خود را از مورد علاقه های پزشکی دیگر از هیدروکسی کلروکین در megachurch که در آن شبان وعده یک معجزه دستگاه را نگه دارید مردمی امن” کوپر snarked. “و در این خانه خدا, او با استفاده از یک نژادپرست لکه دار برای توصیف ویروس.”

پس از پخش یک کلیپ از مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر گفت: “کونگ آنفولانزا” سی ان ان ستاره آورده تا روز سه شنبه کنگره شنوایی شامل کارشناسان بهداشت از کاخ سفید coronavirus نیروی کار اشاره آنها همچنان به تماس برای ماسک-پوشیدن اجتماعی فاصله و شایع تست.

“رئیس جمهور در حال انجام است همه چیز او می تواند به درون واژگون سازی افرادی که شما فقط دیدم ملت و دانشمندان” کوپر گفت. “او آن را تعطیل کند تا مردم را نمی شنوند که بسیار در مورد ویروس. چرا که رئیس جمهور معتقد است اگر شما نمی شنیدن در مورد آن را به عنوان به شما در مورد آن را فراموش و در مورد دولت فدرال را بی پاسخ است.”

ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن است “به طور جدی” برای دریافت به رد این نیروی کار را توصیه کوپر گفت: رئیس جمهور خودش نیست حتی تمرین آنچه که او موعظه.

“البته, پشت صحنه, رئیس جمهور بدست تست های بیشتر برای این ویروس احتمالا از هر کس دیگری در این کشور اگر نه در جهان” او اعلام کرد. “و هر کس در کاخ سفید که باعث می شود تماس با رئیس جمهور است و تست شده است و درجه حرارت خود را چک کنید. علنا او تظاهر ویروس را تصویب کرده است. خصوصی, او زندگی در یک بیولوژیکی پناهگاه.”

کوپر ظاهرا اشاره به گزارش رئیس جمهور از رفتن به پناهگاه خود را هفته پیش به عنوان اعتراض هایش در نزدیکی کاخ سفید است.

“او به عنوان بررسی و محافظت از ویروس به عنوان هر کسی می تواند در میان است که کانون بهداشت و او تشویق هر کس دیگری نیست به دنبال دستورالعمل” کوپر اضافه شده است. “علنا او را نقض همه این دستورالعمل ها به جز یک مورد شستن دست ها. او را به شستن دست های خود را از همه آن.”

جانباز لنگر در ادامه به بحث در مورد تیم مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که رئیس جمهور شد فقط “شوخی” و “زبان در گونه” زمانی که او گفت که او خواسته دولت او به سرعت پایین تست و اشاره کرد که تهمت انداخت و او را به تیم زیر اتوبوس گفت: او نمی “بچه.” در همان زمان نیروی کار گفت: آنها باقی مانده اند متعهد به افزایش تست.

“به طوری که واقعا اهمیت میدهد؟” کوپر آهی کشید. “که جوک ها در مورد کند شدن تست برای یک ویروس مرگبار? رئیس جمهور نیست و برخی امینی در تلاش برای فراموش بیت در خنده زیستن در یک شنبه شب در 1:00 صبح تست مواد جدید است.”

“وجود دارد هیچ چیز خنده دار در مورد آن زمانی که مرد شوخی در مورد کم کردن سرعت تست است و کسی که این قدرت را آهسته پایین تست” او ادامه داد. “و این مرد همان است که نه مانند بسیاری از تست چون سپس شما می دانید تا چه حد این ویروس در واقع گسترش و او معتقد است که این باعث می شود او را نگاه کنید بد نیست!”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de