فدرال: اوهایو Molester پرداخت معتاد مادران برای بچه های خود را

مقامات فدرال باید اتهامات علیه 69 ساله اوهایو مردی که متهم است که از پرداخت معتاد به مواد مخدر مادران در قرص و پول نقد به او اجازه خوابیدن کودکان خود را—و سپس خود را با استفاده از دختران برای سرپوش گذاشتن بر جنایات.

هشت لری دین پورتر بستگان و همکاران نیز دستگیر شده اند در ارتباط با فاسد دهه طولانی طرح است که در آن جوانان به عنوان ارز و مورد آزار قرار گرفته و بیش از بیش و بیش از دادستان گفت.

شکایت علیه پورتر unsealed روز سه شنبه میسازد هولناک در جزئیات چگونه او به اتهام تجاوز جنسی افراد زیر سن قانونی در آنچه که او به نام “نگهداری از کودکان.”

یکی از فدرال این منابع گفته محققان آنها تا به حال “مشاهده شده کودکانی که معتقد بودند به قبلا مورد آزار قرار گرفته توسط پورتر رشد و فرزندان خود را به پورتر در ازای مواد مخدر و پول FBI استشهاد گفت. پورتر گاهی اوقات داوطلب خدمت سربازی مادران برای شرکت در سوء استفاده که او را از فیلم با توجه به استشهاد.

دادگاه مقاله همچنین نشان می دهد که Scipio شهرستان مقامات هشدار داده بودند در سال 2009 که پورتر بود پدوفیلیا هنگامی که دو نفر از مقتولین—دختر و پسر—گفت حفاظتی خدمات است که آنها مورد آزار قرار گرفته بود ، دو نفر از آنها بعد recanted اتهامات آنها به گفته مقامات شهرستان.

FBI استشهاد از جمله هولناک شهادت از قربانیان و محکم Facebook messages از پورتر است که در آن او گفته صحبت در مورد چه مقدار پول او را پرداخت و با کلاس-دانش آموزان.

“آنها خوب و هیجان زده?” او گفته و نوشت: در یک پیام در مارس 2019 به مادر ،

محققان با استفاده از یک نیش عملیات به متراکم کردن شواهد بیشتری در برابر پورتر بهره گرفتن یک خبرچین برای اویزان وعده یک دختر جوان در مقابل او.

“او 7 مادر را به دنبال فروش او برای smack اساسا و من امیدوار بودم شما می تواند کمک کند” the informant نوشت: به پورتر.

“Wats چیزهای که برای” او پاسخ داد: پس از آن ساخته شده خود را ارائه دهد. “40.”

حتی اگر پورتر می دانستم که او در حال حاضر تحت اجرای قانون موشکافی او ترتیب یک قرار ملاقات گذاشتن با زن و ساختگی کودک در ماه مارس و گرفتار شده بود با $80—مقدار او موافقت کرده بود به پرداخت هزینه برای یک شب با دختر بچه استشهاد گفت.

پورتر در ابتدا دستگیر و در محلی به اتهام در مارس اما در حال حاضر چهره فدرال اتهامات عنوان شده است که عبارتند از قاچاق جنسی, پورنوگرافی کودکان, انسداد و شاهد-دستکاری.

پس از دستگیری فدرال متوجه شدند که دو نفر از بزرگسالی خود دختران کریستال و Denna شده بود دیده می شود حفاری در اموال خود را. زمانی که افسران حفر آن نقطه آنها در بر داشت یک ظرف شیشه ای که شامل تصاویری از یک زن در دهان در یکی از کودکان قربانی در مورد.

در این شکایت همچنین شامل پیام ها از پورتر به یک سوم بزرگسالان دختر Barbarajoe پس از او فرستاده او یک عکس از یکی از قربانیان است.

“به من گفت: تو را به صحبت کردن با من در مورد آن گه تو متوجه تو دختر بزرگ است که احتمالا همان سن” دختر پاسخ داد.

پدرش تایپ برگشت: “lol اما او نه من granddauther. من نمی توانستم با خانواده خود من.”

دختر پاسخ ؟ “من می دانم اما او جوان, پدر و گه هنوز هم وجود دارد خوب به دنبال آنهایی که بیش از 18.”

پورتر فدرال مشاور کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de