کمیته بین المللی المپیک می پیوندد نیروهای با چه کسانی و سازمان ملل متحد برای مبارزه با COVID-19

در المپیک روز, کمیته بین المللی المپیک و کسی که همراه با سازمان ملل متحد راه اندازی یک همکاری برای تشویق افراد و جوامع در سراسر جهان به #HEALTHYTogether. سه همکاران و ورزشکاران المپیک را کانون توجه جهانی همکاری مورد نیاز برای سالم ماندن و کاهش گسترش و تاثیر COVID-19.

المپیک ورزشکاران کمک خواهد کرد که ارائه مهم بهداشت عمومی اطلاعات برای الهام بخشیدن به مردم برای اتخاذ یا ادامه رفتارهای است که محدود کردن این بیماری همه گیر و ارائه اطلاعات است که باعث سلامت جسمی و روانی. مشارکت آغاز امروز با المپیک در سراسر جهان نمایشگاه های مختلف ورزش برای سالم ماندن در طول این زمان.

یک که بررسی نشان داد که بسیاری از مردم که تا به حال شدید COVID-19 بیماری در حال حاضر زندگی می کنند و یا در خطر ابتلا به بیماری های غیر مسری (NCDs). نتایج تاکید بر اهمیت حفظ یک شیوه زندگی سالم از جمله جسمی فعال بودن و داشتن یک رژیم غذایی سالم و اجتناب از دخانیات و الکل.

“ما را خوشحال و برای همکاری با کمیته بین المللی المپیک برای گسترش پیام های بهداشتی مهم است که صرفه جویی در زندگی می کند. المپیک به ما کمک خواهد کرد مدافع برای جمعیت سالم به اطمینان حاصل شود که مردم به عنوان انعطاف پذیر به عنوان ما سیستم های بهداشتی باید به مبارزه COVID-19” گفت: Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر که.

بیش از شش ماه گذشته به COVID-19 همه گیر نهفته است هر گوشه ای از جهان و در هر جنبه ای از زندگی مردم است. جهان است که به دنبال جهانی موسسات با هم کار کنند و برای رهبران برای ارائه قابل اعتماد و معتبر اطلاعات از منابع آنها اعتماد. ورزشکاران المپیک نمادهای قدرت است که می تواند به عنوان مورد اعتماد پیامبران برای این اطلاعات است.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ گفت: “ورزش می تواند زندگی را نجات دهد. ما را دیده اند بیش از چند ماه گذشته چقدر مهم ورزش و فعالیت بدنی برای سلامتی و خوب بودن. و همکاری با WHO و سازمان ملل متحد ما می توانیم یک گام دیگر با هم. ما را از ما بخواهید ورزشکاران المپیک برای کمک به اشتراک گذاری اطلاعات و بهترین عمل است که جهان نیاز دارد در حال حاضر.”

آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ, دبیر کل سازمان ملل متحدافزود: “در طول این زمان از چالش های بی سابقه ای و تغییر — از COVID-19 همه گیر به مبارزه جاری به صورت نژادی و عدالت اجتماعی به بحران آب و هوا — شده است وجود دارد هرگز یک نیاز بیشتری برای همبستگی جهانی و امید است. جنبش المپیک و ورزشکاران همواره از بهترین ها در انسانیت و سازمان ملل متحد است خوشحال به کار با کمیته بین المللی المپیک و سازمان بهداشت جهانی در, دعوت از مردم در همه جا به متحد و #HEALTHYTogether.”

جهانی همکاری خواهد عمل به صورت محلی از طریق صدای ورزشکاران المپیک – صدای که نماد پشتکار و فداکاری و استقامت – کیفیت تمام افراد باید در طول این بهداشت عمومی به چالش بکشد. خواهد شد که کار با ورزشکاران را متناسب با پیام های بهداشتی به افرادی که در زندگی از طریق مراحل مختلف این بیماری همه گیر از طریق سیستم عامل های دیجیتال.

به عنوان COVID-19 نیروهای تغییرات روزمره ما و زندگی – از نحوه تعامل ما با دیگران چگونه ما حرکت و ورزش – ما نیاز به توجه به خود ما سلامت روانی و جسمانی و کمک به دیگران که ممکن است نیاز به حمایت اضافی. با همکاری با یکدیگر با هدف مشارکت در المپیک روز و هر روز به سالم ماندن با هم.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید https://www.who.int/campaigns/connecting-the-world-to-combat-coronavirus/healthytogether

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de